Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα παντως με 0ικη νικοτινη δεν μου εφερε καποιο προβλημα η πνευμονικη το πρωι..το προβλημα πρεπει να ειναι καθαρα απο την νικοτινη..που σε χτυπαει απειρα το πρωι..αν εισαι αγουροξυπνημενος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα με ποιανει με συγκεκριμένα υγρά μ το π παίρνω τζουρα κ λοξιγκας μ τ π σταματάω τζουρα τέλος

Το παθαινω μ υγρά π έχουν νικοτίνη μεγαλύτερη του 6 κ πάνω από 70% pg

 

 

ακριβως αυτο παθαινω, το περιεργο ειναι οτι μονο το πρωι (οχι αγουροξυπνημενος - σε φαση 2-3 ωρες μετα τ ξυπνημα) 

Θα δοκιμασω να αυξησω το πγ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα πήρα σήμερα από FA 3 maxx blend και 2 Storm. Τα δοκίμασα και τα 2 εκεί. Το maxx blend μου φάνηκε αρκετά καλό και το storm, αν και δε με "τρέλανε", το πήρα για δοκιμή.

Έστησα τώρα και το έβαλα... Ρε σεις, σα να κάνω αυτό με πιπέρι είναι. (για το Storm μιλάω)   :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα πριν φύγω για δουλεία να γεμίσω τον 2ο gs air μου με υγρό και όπως τον άνοιγα, ξεβύδωσε και το τζαμάκι και το πάνω ασημί μέρος του. Είδα ότι έχει συμβεί και σε άλλον να βγει το τζαμάκι (και καλύτερα γιατί το καθαρίζεις πιο εύκολα) αλλά δεν ξέρω αν είχε βγει και το πάνω ασημί μέρος.. Αυτό θα κουμπώνει πάλι?

 

Έτσι έχει γίνει (την εικόνα την είχε βάλει κάποιος που έπαθε κάτι παρόμοιο):

 

post-182562-0-00134800-1441306506_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα ticket χθες στην FΤ, αλλά δεν μου απάντησαν.

 

Από 18/8 έχω κάνει μία παραγγελία. Αρχικά έλεγε ETA 28/8 και Scheduled Ship Date: 9/9/2015.

 

Ξαφνικά, από προχθές, εκεί που είχε εξαφανιστεί το ETA, τώρα έχω πάλι ETA 12/9 αλλά παραμένει το Scheduled Ship Date: 9/9/2015.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά;

 

Θα έπαιρνα τίποτα άλλο, αλλά σε αυτά τα χρήματα θεωρώ ότι το ipv4 s είναι η καλύτερη επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αρχίσει να σκέφτομαι και τη περίπτωση του Sigelei.

 

Το θέμα μου είναι αν θα δεχτούν να ακυρώσουν το IPV4 S και να στείλω το υπόλοιπο που αντιστοιχεί -κάνα 20ρι πιο ακριβό το Sigelei-.

 

Αξίζει όμως να μπω σε τέτοια ταλαιπωρία; 

 

Edit: Βασικά θα μπορούσα εύκολα να ακυρώσω τον lemo 2, οπότε τα χρήματα για το Sigelei βγαίνουν χωρίς να χρειάζεται να συμπληρώσω άμεσα. Αξίζει όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sigelei: Πιθανώς καλύτερη ποιότητα κατασκευής και αξιοπιστία. Τα 100άρια και τα 150άρια έχουν βγει απροβλημάτιστα και ανθεκτικά στις κακουχίες (προσωπικά αγόρασα δεύτερο 150άρι).

 

P4U: Τιτάνιο. Αναβαθμίσιμο (αν και δεν ξέρω πόσο παραπάνω θα αναβαθμιστεί).

 

Ζύγισε τα υπέρ και τα κατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσένα είναι χωρίς TC απ'όσο βλέπω.

 

Το θέμα μου είναι ότι δεν έχω ασχοληθεί ακόμη με TC, οπότε δεν ξέρω πόσο μεγάλο αρνητικό είναι η έλλειψη υποστήριξης Ti.

 

Βέβαια, διάβασα κάπου ότι... για το Ti "απλά βάλτε 100 βαθμούς παραπάνω". Ή κάτι τέτοιο.  :mellow:

 

Όπως είπα και στο e-kapnisma, έχω χαθεί λίγο με το τι υποστηρίζει και τι όχι το mod.

 

Edit: Κάτι τέτοιο εννοούσα. Ή κάτι καλύτερο εδώ

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, παίζει αυτό το chart. Η τελική απόφαση είναι δική σου. Και τα δύο φοράνε πλακέτα της Yihi και το TC τους δουλεύει το ίδιο απ' όσο έχω διαβάσει.

 

Προσωπικά ο έλεγχος θερμοκρασίας δεν με κάλυψε ατμιστικά και πούλησα ένα TC mod που είχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...