Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

... Ούτε καν την έκπτωση του ιντερνετ δεν πιάσαμε δλδ. Και μεταφορικά εξτρα και εγκατάσταση εξτρα γιατι? γιατι δεν συμπεριλαμβάνονται στην τιμή της προσφοράς λέει αλλα μόνο στην αρχική...... Όχι μόνο προσφορά δεν πήραμε, χάσαμε και τις στανταρ υπηρεσίες!.

Γιατι τα δεχτηκες μετα όλα αυτά;

 

Αν η μιση ευθυνη είναι του μαγαζιου, η υπολοιπη μιση (και ο λογος που συνεχιζουμε και τα βλέπουμε αυτά) είναι του καταναλωτή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα ότι μπορούσα. Το δημοσίευσα στο πρώτο φορουμ, και.. δεν θα ξαναπιστέψω σε προσφορές σε αυτά τα είδη τουλάχιστο.

Σήμερα πήρα και τηλέφωνο και τελικά δεν προσφέρουν την εγκατάσταση ούτε στις αρχικές τιμές. Οπότε δεν έχω κάτι να διεκδικήσω.
Θα μπορούσα να μαλώσω με τον υπάλληλο και να συγχιστώ και εγώ και αυτός και δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα. Για κάτι που δεν είναι παράνομο (στο πουλαν οπως στο διαφημίζουν) δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Πήρα και σε ενα άλλο κατάστημα να ρωτήσω τιμή για αυτήνα και τι μου λέει ο υπάλληλος, χμ λεει αυτη τη βλέπω ανεβασμένη, ξέρεις τι γίνεται πλησιάζουν προσφορές τώρα και τις έχουν ανεβάσει. χαχαχ

 

Για να μην κατηγορούμε μόνο την Ηλεκτρονική, αν και δεν το έχω επιβεβαιώσει σε άλλη επιχείρηση, σε περίπτωση που είναι όντως γενικό το φαινόμενο, τότε αν δεν το ακολουθήσεις εσυ θα βγεις o χαμένος. Απλά αυτοί καναν το λάθος και στο ιντερνετ, όπου η έρευνα αγοράς-ανταγωνισμός έιναι ευκολότερη, βάλαν την πραγματική 540 ενω στο κατάστημα, όπου δεν εχεις σύγκριση, βαλαν μια "ψεύτικη" αρχική 720 και σου λένε ελα στις προσφορες, μη στο δωσουν τόσο και φωνάζεις κι ολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν μου απαντησες.

Ρωτησα τι εκανες.

Τους πληρωσες; Ποτε εγινε αυτή η ιστορια; Πριν ένα χρονο; Από οσο καταλαβα από το ποστ σου εγινε προσφατα. Γιατι δεν ακυρωσες αμεσα την αγορα; Αν καταλαβα καλα, ειδες αμεσως την τιμη στο ιντερνετ. Αυτό ρωταω.
 

 

QuoteΓια κάτι που δεν είναι παράνομο (στο πουλαν οπως στο διαφημίζουν) δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Φυσικα και μπορεις να κανεις το σημαντικοτερο ολων: Να μην αγορασεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου απαντησες.

 

Ρωτησα τι εκανες.

 

Τους πληρωσες; Ποτε εγινε αυτή η ιστορια; Πριν ένα χρονο; Από οσο καταλαβα από το ποστ σου εγινε προσφατα. Γιατι δεν ακυρωσες αμεσα την αγορα; Αν καταλαβα καλα, ειδες αμεσως την τιμη στο ιντερνετ. Αυτό ρωταω.

 

 

Φυσικα και μπορεις να κανεις το σημαντικοτερο ολων: Να μην αγορασεις!

 

Απο οτι καταλαβα πρωτα το αγωρασε/πληρωσε και μετα το τσεκαρε στο Skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, δεν ειναι αντιπροσφορα, αλλα ειναι αρκετα αστειο :P

 

 

χαχαχαχαχα δε σε πιστευω και το σκεφτηκα πριν λιγο να το ανεβασω ειμαστε αρκετοι τελικα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποτελεί ακριβώς αντιπροσφορά, αλλά - κατά τη γνώμη μου - αθέμιτη εμπορική πρακτική.

 

Όλες οι εταιρίες, ταυτόχρονα κατήργησαν τις κάρτες των 5 ευρώ.

 

Λειτουργεί τελικά ο ανταγωνισμός σ αυτή τη χώρα ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποτελεί ακριβώς αντιπροσφορά, αλλά - κατά τη γνώμη μου - αθέμιτη εμπορική πρακτική.

 

Όλες οι εταιρίες, ταυτόχρονα κατήργησαν τις κάρτες των 5 ευρώ.

 

Λειτουργεί τελικά ο ανταγωνισμός σ αυτή τη χώρα ε?

Από Γερμανό στέλνεις όσο θέλεις.

Δεν ξέρω τα περίπτερα που έχουν μηχανάκι αντί να πουλάνε κάρτες δεν κόβουν λιγότερο από 10 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποτελεί ακριβώς αντιπροσφορά, αλλά - κατά τη γνώμη μου - αθέμιτη εμπορική πρακτική.

 

Όλες οι εταιρίες, ταυτόχρονα κατήργησαν τις κάρτες των 5 ευρώ.

 

Λειτουργεί τελικά ο ανταγωνισμός σ αυτή τη χώρα ε?

 

Ρητορική ερώτηση... μας έχουν σκίσει οι ολιγάρχες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...