Προς το περιεχόμενο

θελω την γνωμη σας για μια εταιρεια


mitsos8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

910e? Παιρνεις ολοκληρα σετ απο all clad(100e+ η μια κατσαρολα) και le creuset, ολοκληρο set απο μαχαιρια global/henckels, και σου μενουν και λεφτα.

 

 

Επειδη δεν καταλαβα τι ρωτας, την μαρκα δεν την εχω ακουσει ποτε στην ζωη μου και ειμαι μεσα στο επαγγελμα (chef).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι σιγουρο! και αν αξιζουν οι κατσαρολες θα δειξει! εδω κατω απτο κρεβατι μου τις εχω ας ερθει να τις παρει! θα ερθει να παρει και την αλη δωση! βαζεις λεει την μια πανω απτην αλη και με ενα ματι ψηνεις 3 φαγητα! θα δαγκωσω τις κοτσιδες που δεν εχω δηλαδη!!!

 

Παρε τηλ στην εταιρια αν μπορεις να ακυρωσεις την παραγγελια, και απειλησε τους πως θα τους κανεις μηνυση , οτι θα το πεις στον Συνηγορο του Πολιτη και τετοια. Μπορει και να φοβηθουν για καταγγελια και να σας επιστρεψουν τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο χερι του τα εδωσε 150 ευρω! αφησε τις κατσαρολεσ σπιτι κ ειπε με δωσεις τα αλα! δεν υπεγραψε κατι

 

E τοτε γλυτωσες τα χειρότερα.

Βουτηξε τα 150 και φυγε.

Και σου μειναν 3 κατσαρόλες.

Για τα αλλα δεν θα ρθει ποτέ.

Και αμα ερθει ειναι ακυρη η συναλλαγη.

Δεν μπορει να αποδειχτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

910e? Παιρνεις ολοκληρα σετ απο all clad(100e+ η μια κατσαρολα) και le creuset, ολοκληρο set απο μαχαιρια global/henckels, και σου μενουν και λεφτα.

 

 

Επειδη δεν καταλαβα τι ρωτας, την μαρκα δεν την εχω ακουσει ποτε στην ζωη μου και ειμαι μεσα στο επαγγελμα (chef).

 

αυτο ακριβως ρωταω! αν ξερετε την μαρκα,αν αξιζαν τα λεφτα και τι μπορω να κανω! να τα παρω πισω δε παιζει! δε ξερω τι να πω!

 

ευχαριστω για το ενδιαφερον καληνυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τελικα τι εγινε με αυτους, ηρθαν και σε εμας αλλα τους ειπαμε οχι(μας επριξαν βεβαια). Πρεπει να φοβομαστε για κατι αλλο?

 

να φοβασαι μην ερθουν οι αλλοι για τα τηγανια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τι εγινε με αυτους, ηρθαν και σε εμας αλλα τους ειπαμε οχι(μας επριξαν βεβαια). Πρεπει να φοβομαστε για κατι αλλο?

 

Να φοβασαι μη βγει ο Μητσος παγανια να πουλησει τις δικες του για να ρεφαρει :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...