Προς το περιεχόμενο

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e


crusad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσοχή , ή d6500 είναι sd3d και όχι hd3d

 

 

Επειδη δεν το χω ψαξει και πολυ φιλε μου μπορεις να εξηγησεις τι εννοεις και ποια η διαφορα μεταξυ τους .Σε ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν το χω ψαξει και πολυ φιλε μου μπορεις να εξηγησεις τι εννοεις και ποια η διαφορα μεταξυ τους .Σε ευχαριστω.

σε 3d ταινίες δεν υποστιρίζει high definition, μόνο standard resolution

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχουν sd 3d ταινιες .μια χαρα παιζει 3d ταινιες απο blu ray.To 3d 1 και ειναι παντα HD.

 

 

κάνεις λάθος. μπορεί να μην υπάρχουν 3D SD αλλά το θέμα είναι η TV τι μπορεί να παίξει. και σύμφωνα με τα παρακάτω δεν μπορεί να παίξει τρισδιάστατο περιεχόμενο σε υψηλή ανάλυση. έτσι αναγκάζεται και κάνει downscale...

 

In 3D, the Samsung D6xxx series of TVs display all 1920 columns, but the 1080 rows totally disappeared! Theses TVs blur the individual lines so thoroughly that the vertical resolution is halved, as you can see on the test cards above. That means that they don't show 3D content in Full HD, but a maximum resolution of 1920 x 540 lines.

 

πηγή: http://www.digitalversus.com/tv-television/samsung-ue40d6500-p11284/test.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω μπερδευτεί λίγο. αρχικά νόμιζα ότι είναι η πολύ λεπτή με το ασημένιο πλαίσιο, αλλά ψάχνωντας λίγο στο google είδα ότι μάλλον δεν είναι η ΠΟΛΥ λεπτή, και ότι έχει μεν ασημένιο πλαίσιο, αλλά και ένα επιπλέον μαύρο πλαίσιο από μέσα.. έχω δίκιο? δεν είμαι πολύ γνώστης των μοντέλων της samsung

edit: μάλλον είναι η σειρά 8 που εννοώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη τιμη για καποιον που ψαχνει μια τηλεοραση 32 ιντσων μολις 100€ πιο πανω απο τις πιο φθηνες της κατηγοριας παιρνοντας ομως καλυτερη ποιοτητα εικονας και πολλα αλλα επιπλεον χαρακτηριστικα, το 3D αδιαφορο για μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λειτουργία AllShare συνδέει την τηλεόρασή σας ασύρματα (μέσω προαιρετικού WiFi Adaptor). ( + αρκετά χρήματα )

Για οσους σκέφτονται να την συνδέσουνε με wi-fi sto internet η να κάνουν ασύρματο δύκτιο με το PC τους για να βλέπουν ταινίες.

 

Σωστά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...