Προς το περιεχόμενο

ρατσα σκυλου?


Mr V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ρε συ δε λεω οτι αυτα γινονται σιγουρα. Απλα υπαρχουν πιθανοτητες. Πριν λιγες μερες διαβαζα σε σκυλοφορουμ μια κοπελα που γραψε οτι πηγε τη σκυλιτσα της για στειρωση και της πεθανε απο εμφραγμα κι η γιατρος ελεγε οτι ειναι κατι σπανιο αλλα συμβαινει.

 

 

καλα για το φαγητο δε φταει η στειρωση σιγουρα.. θελω να πω, οτι οπως λες κι εσυ, αν προσεχουμε ποσο τα ταιζουμε/αθλουμε , δε θα χουν θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το έμφραγμα μπορεί αν έγινε απο..οτιδήποτε.. Απο μερικά παράσιτα που μπορεί να "σφήνωσαν" σε αγγείο (δυσκολο , ολα αποπαρασιτωμενα είναι , τουλαχιστον τα περισσότερα οικόσιτα) , απο μια φυσαλίδα αέρα , απο ενα πήγμα αίματος , απο σταγόνα λίπους , απο απο απο ... Θελω να πω ειναι πολυπαραγοντικό...

 

Ακόμα είμαι φοιτητής και (προφανως) δεν εχω επαφη με το τι γίνεται στην πιάτσα , παρα μονο με ιστοριες καθημερινης τρελα (πχ μια ειχε ενα σκυλακι που ειχε οιστρο και του εβαλε ταμπον , μια αλλη του εβαλε καπακι απο μαρκαδόρο..Μια αλλη βρηκε αίμα στα κορανα του σκυλου της , νομιζε ειχε αιμορροιδες και οχι μονο πηγε να του βαλει κρεμα για αιμορροιδες αλλα του την εβαλε στην αλλη τρυπα)...Προετοίμασέ με λίγο , έκραζε τον κακο τον γιατρο τον απατεωνα που σκοτωσε το σκυλι και θελει μονο να αρπαζει τα λέφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(πχ μια ειχε ενα σκυλακι που ειχε οιστρο και του εβαλε ταμπον , μια αλλη του εβαλε καπακι απο μαρκαδόρο..Μια αλλη βρηκε αίμα στα κορανα του σκυλου της , νομιζε ειχε αιμορροιδες και οχι μονο πηγε να του βαλει κρεμα για αιμορροιδες αλλα του την εβαλε στην αλλη τρυπα)...

 

?url=http%3A%2F%2Fi337.photobucket.com%2Falbums%2Fn399%2FVeedog51%2FHumor%2FMyEyesSpongebob.gif&hmac=14f56a5fd441c5ccf3b2dbbe287d44fe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προετοίμασέ με λίγο , έκραζε τον κακο τον γιατρο τον απατεωνα που σκοτωσε το σκυλι και θελει μονο να αρπαζει τα λέφτα ?

 

οχι απ ο,τι ειδα δε του εριξε ευθυνες

 

εγω σπουδαζω ζωικη παραγωγη στο ΓΠΑ, κι ισως παω για δευτερο πτυχιο στη σχολη σου. αν και ειναι δυσκολο καθως κι οι 2 σχολες ειναι παλουκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Σορρυ που ξεθάβω το τόπικ. Μπορεί να μου πει κανείς τι ράτσα είναι αυτός ο σκύλος;

 

Φωτογραφία

 

Μου φαίνεται για μποξερ. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Εχουν υοθετησει φιλοι μια σκυλιτσα με παρομοια μορφολογια. Η δικια τους, ειναι διασταυρωση λαμπραντορ με γερμανικο ποιμενικο και κατι αλλο. Δεν ειναι απλο να καταλαβεις απο την φωτογραφια και μονο τι φυλες μπορει να εχει στο αιμα της, περισσοτερα μπορεις να μαθεις απο το τριχωμα της, πχ ποσο συχνα και ποσο πολυ μαδαει ας πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η διασταύρωση που αναφέρεις είναι θαύμα. Τι καλύτερο.

Μακάρι να είναι κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...