Προς το περιεχόμενο

Τίτλοι τέλους για το BTJunkie


PCharon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 103
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εσείς που παραπονιέστε ότι είναι πολύ ακριβά τα CD για ένα μόνο καλό τραγούδι το οποίο έχουν αφήστε τα αυτά. Υπάρχει και το iTunes να αγοράζετε τραγούδια (όποια και όσα θέλετε) με 99 λεπτά, όπως και άλλα (και ελληνικά) sites.

 

Λέει ο καθένας τη μπούρδα του εδώ μου φαίνεται...

 

Και δεν θα έχω κάτι χειροπιαστό και θα πληρώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο κοσμος το χει τουμπανο οτι πλεον ηρθε το τελος μιας μαχης οψι ομως του πολεμου...

 

3 πουλάκια κάθονταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και το iTunes να αγοράζετε τραγούδια (όποια και όσα θέλετε) με 99 λεπτά, όπως και άλλα (και ελληνικά) sites.

 

επιπεδο στο να μιλας με ευγενεια και χωρις να προσβαλλεις...απο το itunes κατεβασες με 99λεπτα?

μπραβο σου εκανες καλη επιλογη

 

υπαρχει και επιλογη να μη μου πουλησει 25 ευρω 1 κομματι (και 10 ακομα ανουσια tracks) αλλα να μου βγαλει με 3 ευρω ενα single και να εισαι σιγουρος θα τα δωσω αν αξιζει οπως τα εχω δωσει 100αδες φορες ειδικα φοιτητης που δουλευα και το ιντερνετ ηταν μονο για λιγους...

τωρα πλεον εδω και καιρο μπηκα και εγω στη τρυπακι και πηγα στην αλλη ακρη οπως οι περισσοτεροι απο εμας κακως βεβαια. δε πληρωνουμε τιποτα πλεον ακομα και αν αξιζει να το πληρωσουμε.

 

Μάαλιστα...

 

Έχω επισυνάψει την κατάσταση των Top Charts στην Ελλάδα, σύμφωνα με το iTunes, και οι τιμές του κάθε κομματιού. (Τα 0.99 ευρώ σας τα μάρκαρα και με κόκκινο για διευκόλυνση :-D). Επίσης, αν το προηγούμενο post μου σε πρόσβαλλε, ζητώ συγγνώμη.

post-221943-0-04837400-1328564051_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...