Προς το περιεχόμενο

AIDS/HIV


totem_lost

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρητικά γίνεται γιατί ο ιός ανιχνεύεται στο αίμα ασθενούς αλλά η πιθανότητα είναι σχεδόν μηδενική. Φαντάσου πόσο μικρή είναι η ποσότητα αίματος που βρίσκεται στην πινέζα και τις πιθανότητες που έχει ο ιός να επιβιώσει ολο αυτό τον καιρό πάνω στην πινέζα.

 

Αποστολή από το C2105 με τη χρήση Insomnia App-

 

προφανώς και θα πρέπει ο άλλος να τρυπηθεί σχεδόν κατευθείαν

δεν μπορώ να θυμηθώ με ακρίβεια πόση ώρα παραμένει ζωντανός ο ιός σε οπεν αιρ αλλά το πολύ 2 ώρες, ίσως μάλιστα  να καταστρέφεται δε λίγα λεπτά. 

 

όσο για το τρουβάντα, με μπερδέψατε, είναι εμβόλιο κατά του ιού????????

αν είναι δυνατον να βγήκε το εμβόλιο  και να πέρασε στα αζήτητα

 

μήπως είναι απλά το φάρμακο που, όχι ακριβώς γριατρεύει τον ήδη πάσχοντα, αλλά τον κάνει ικανό να ζήσει μια φυσιολογική ζωή; 

θα το κοιτάξω τώρα

α κατάλαβα ποιο λέτε

ναι το είχα διαβάσει 

το παίρνουν κυρίως οι ομοφυλοφιλοι για πρόληψη αλλά κοστίζει 500 ευρώ η δόση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντα προφυλακτικο στο σέξ ειδικα για οσους ειναι του αγοραιου αθληματος , συναγωνιστές προσοχή για διασκέδαση πάμε μην καταστραφούμε.


aids/hiv γίνεται να κολλήσεις και φορώντας προφυλακτικό, στους φθηνούς οίκους ανοχής;

 

Οχι δεν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια θελω την αποψη σας για ενα θεμα.σημερα πηγα με μια πoρνη και οταν γυρισα σπιτι παρατηρησα στο δαχτυλο μου μια αμιχη η οποια εβγαζε αιμα.εχω την απορια εαν ειναι δυνατον να κολησω κατι σε περιπτωση που ειχα κοπει πριν το σεξ ( δηλαδη να ηρθε σε επαφη η πληγη με υγρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Υπάρχει ένα παράθυρο 3 εβδομάδων. Απλά εννοούσα οτι μόνο με ενα τεστ θα είναι σίγουρος, ό,τι και αν του πούμε εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει. Υπάρχει ένα παράθυρο 3 εβδομάδων. Απλά εννοούσα οτι μόνο με ενα τεστ θα είναι σίγουρος, ό,τι και αν του πούμε εδώ.

3+ εβδομάδες και το πρωτόκολλο είναι μήνας-δίμηνο-εξάμηνο-έτος Elisa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω την αποψη σας για ενα θεμα.σημερα πηγα με μια πoρνη και οταν γυρισα σπιτι παρατηρησα στο δαχτυλο μου μια αμιχη η οποια εβγαζε αιμα.εχω την απορια εαν ειναι δυνατον να κολησω κατι σε περιπτωση που ειχα κοπει πριν το σεξ ( δηλαδη να ηρθε σε επαφη η πληγη με υγρα)

R.I.P
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω την αποψη σας για ενα θεμα.σημερα πηγα με μια πoρνη και οταν γυρισα σπιτι παρατηρησα στο δαχτυλο μου μια αμιχη η οποια εβγαζε αιμα.εχω την απορια εαν ειναι δυνατον να κολησω κατι σε περιπτωση που ειχα κοπει πριν το σεξ ( δηλαδη να ηρθε σε επαφη η πληγη με υγρα)[/size]

 τζάμπα αγχώνεσαι  

R.I.P

θεουλης μου έφτιαξες τη διάθεση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς από δευτέρα να κανεις εξέταση για HIV με τη μεθοδο της PCR. Αυτή θα το δείξει πολύ νωρίτερα από την ELISA και τις μεθοδους που βασίζονται στα αντισωματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια θελω την αποψη σας για ενα θεμα.σημερα πηγα με μια πoρνη και οταν γυρισα σπιτι παρατηρησα στο δαχτυλο μου μια αμιχη η οποια εβγαζε αιμα.εχω την απορια εαν ειναι δυνατον να κολησω κατι σε περιπτωση που ειχα κοπει πριν το σεξ ( δηλαδη να ηρθε σε επαφη η πληγη με υγρα)

Δαγκωσε το δαχτυλο εκει που ειναι η αμιχη,ρουφα  και φτυσε το aids.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...