Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά Θέλω να πάρω έναν δίσκο για τον σταθερό, έχω πάρει ένα ντοκ να τον βάλω για να μην ανοίγω πισι, με συμφέρει να πάρω δίσκο ή έναν 2.5 φορητό; για wd black Η green να δω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα μαγαζι..προφανως ευρωπαικο με καλες τιμες για sub-c μπαταριες η ακομα και για sub-c packs ??

Απαγορεύεται η διακίνηση μπαταριών ανάμεσα σε χώρες ακόμα και Ευρωπαϊκές. Βέβαια στέλνουν αλλά δεν ξέρεις πότε θα στραβώσει. Εγώ παρήγγειλα από sportdirect μαζί με κάτι φόρμες, πίστευα ότι δεν θα τις στείλουν αλλά παρέλαβα κανονικά (μία λίρα τις είχε το ζευγάρι) αλλά κοίταξα τώρα και δεν μπορώ να τις βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι οχι blue?

δεν ειπα αυτο.με απλα λογια ..............μακρυα απο τους πρασινους.χιλιες φορες καλυτερα οι μπλε,μετα οι κοκκινοι και φυσικα οι (ακριβοι)μαυροι!-----συμφωνα παντα με το ποσο που θελεις να δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η μητρική σου υποστηρίζει Sata3 τότε αυτό. Αν είναι πιο παλιά δηλαδή Sata2 τότε δεν θα δεις διαφορά με Sata3 και μπορείς να πάρεις και παλαιότερο μοντέλο δίσκου Sata2.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσο πάνε ρε, τι να επιλέξω sata i,sata ii, τι ακριβώς;

ποσα ευρω θελεις να δαπανησεις και ποσα Gb να εχει ο δισκος........θα το συνδεσεις στο ντοκ ή θελεις τελικα 2,5 φορητο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό αξίζει ?? https://www.cosmomarket.gr/index.php?p=4&item_id=58636&skr=skr15946&cat_id=00628003 ?? Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο ?? Έχω note 3 για αυτό θέλω να είναι μεγάλο γιατί είμαι στρατό και καταλαβενετε. ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσα ευρω θελεις να δαπανησεις και ποσα Gb να εχει ο δισκος........θα το συνδεσεις στο ντοκ ή θελεις τελικα 2,5 φορητο;

Για ένα τερα λέω 3.5 για το ντοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...