Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα πιο φθηνά καλά και αξιόπιστα "κινεζικα"  tablets? Δεν ξέρω και που να ψάξω και όλας γιατί το minideals που ξέρω έχει μονο smartphones. Αν σας είναι εύκολο να μου προτείνετε κάποια μοντέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια αναζητω τα κουπονια που μοιραστηκαν με την εφημεριδα θεμα για την αγορα κατσικιου, απο Θεσσαλονικη. Εχει κανεις κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω να πάρω μια TV για τους γονείς μου. Μεγάλοι άνθρωποι είναι, δεν χρειάζονται Smart, 3D κλπ. Η απόσταση θέασης είναι περίπου 2,5-3 μέτρα. Η 32αρα αρκεί? Βασικά αυτό που θέλω είναι να έχει καλή ποιότητα κατασκευής ώστε να αντέξει για όσα περισσότερα χρόνια γίνεται. Έχει κανείς να προτείνει τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μικρός μου χάλασε τα ακουστικά του κινητού (Lenovo A789), και θέλω να πάρω άλλα.

 

Είδα βέβαια ότι υπάρχει θέμα με κάποια ακουστικά της ERICSSON σε προσφορά, αλλά τα ακουστικά αυτά είναι κυρίως για μουσική, και ίσως να χρειάζομαι αντάπτορες, κτλ. Εγώ θέλω ένα ζευγάρι "απλά" ακουστικά-handsfree για να μιλάω στο κινητό, χωρίς να ενδιαφέρομαι και τόσο πολύ για το πόσο καλά θα παίζουν μουσική.

 

Στο skroutz.gr βλέπω ότι υπάρχουν διάφορα ακουστικά, αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να βεβαιωθώ ότι δε θα έχω πρόβλημα συμβατότητας, ή ότι δε θα χρειαστώ αντάπτορες, κτλ. Ή τουλάχιστον να μου πει κάποις ότι το τάδε μοντέλο είναι σίγουρα συμβατό με το κινητό μου για να μην ψάχνομαι.

 

Σημείωση: Η υποδοχή μου έχει το κινητό μου για το handsfree είναι σε μέγεθος το "κλασσικό" plug των 3,5mm που μπαίνει και στην υποδοχή των ηχείων του υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για promotion πακέτου what's up μπας και γλιτώσω το 5ευρω που θέλουν για νέο αριθμό. Αν κάποιος φίλος/η έχει κάποιο πιθανό σημείο στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να βρω ας το αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για μικρό σκουπάκι κουζίνας και βρήκα αυτό :

http://www.eshop-specials.gr/offer.phtml?id=140417

 

To έχει κανείς να μου δώσει καμία πληροφορία αν λέει τίποτα ? 

οποιαδήποτε πρόταση δεκτή , μόνο να μην ξεφύγουμε πολύ απ το οικονομικό  ( ας πούμε μέχρι 20€) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για promotion πακέτου what's up μπας και γλιτώσω το 5ευρω που θέλουν για νέο αριθμό. Αν κάποιος φίλος/η έχει κάποιο πιθανό σημείο στη Θεσσαλονίκη που μπορεί να βρω ας το αναφέρει.

Δε νομιζω πως πληρωνεις πλεον για νεο πακετο. Δωρεαν δε τα δινουν; Ή μονο η κοσμοτε εμεινε πίσω και σε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω για μικρό σκουπάκι κουζίνας και βρήκα αυτό :

http://www.eshop-specials.gr/offer.phtml?id=140417

 

To έχει κανείς να μου δώσει καμία πληροφορία αν λέει τίποτα ? 

οποιαδήποτε πρόταση δεκτή , μόνο να μην ξεφύγουμε πολύ απ το οικονομικό  ( ας πούμε μέχρι 20€) 

 

 

αν δεν εχει πολλες απαιτησεις πχ να μαζευεις καμια σταχτη απο το πατωμα η τιποτα ψιχουλα

θα εισαι οκ... αν θελεις κατι παραπανω οχι.

Τα 3.5V του ειναι λιγα....

 

Για κατι πιο power δες αυτο να συγκρινεις

http://www.samarasae.gr//index.php?target=products&product_id=34314

 

Αλλα μην δωσεις λεφτα αν ειναι οι αναγκες σου δεν ειναι για κατι που να θελει δυναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω πως πληρωνεις πλεον για νεο πακετο. Δωρεαν δε τα δινουν; Ή μονο η κοσμοτε εμεινε πίσω και σε αυτο;

Δυστυχώς 5€ και άλλα 5€ αν θες και micro sim γιατί βγαίνουν μόνο με κανονική σιμ αυτά τα πακέτα λένε. ΤΡΑΓΙΚΟΙ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...