Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συχνότητα: 50 Hz, αλλά σ'αυτή τη διάσταση δεν σε νοιάζει και τόσο.πάρτην.....όμορφη είναι

Ευχαριστώ dobro για την απάντηση. Στην κατηγορία αποκλειστικά τηλεοράσεις δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτά τα λεφτά με αυτά τα χαρακτηριστικά και δεν το καταλαβαίνω να σου πω την αλήθεια. Βρήκα ότι έχει και πλήρες media player οπότε λέω να την χτυπήσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_sop=15&_nkw=bluetooth+audio+receiver&rt=nc&LH_BIN=1

 

Διάλεξε ποιο σ'αρέσει και κρύψτο κάπου στο έπιπλο που έχεις το hi-fi. Έχω δοκιμάσει ένα από τα πιο φτηνά αλλά στα πέντε μέτρα με αρκετά έπιπλα ενδιάμεσα σε δέκτη και πομπό-usb υπολογιστή είχα αρκετή καθυστέρηση.

Καλή πατέντα, θα το έχω στα υπόψη και εγώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δει κανείς κάποια καλή προσφορά για Λαπτοπ από ελληνικό μαγαζί?

Όχι για gaming αλλά να έιναι κάπως αξιοπρεπές . Με windows σίγουρα και αν γίνεται και office.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω για μπαταρια για το MLS IQ TALK KING και στιν MLS μου ειπανε 25 ευρω. Μπορω βαση των αμπερ των βολτ και των διαστασεων να βρω κατι, μιας και ειναι και αυτα κινεζικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ zacharis1995 θα τα χω υπόψη μου.

Ερώτηση ηχείακια σκέτα αν συνδεθούν με mp3 που έχει ραδιόφωνο θα παίζουν;

Hχειάκια σκέτα χωρίς εσωτερικό ενισχυτή όχι...

 

Πολύ καλά είναι αυτά:

 

http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Wavemaster%20MOBI%20Mini-Lautsprecher-System

 

http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Cabstone%20SoundDisc%20

 

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&inc_subcat=1&search_in_description=0&keyword=Cabstone+Sound+Disc+&x=46&y=17

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάηκε ο ραδιοενισχυτής μου (ελέω ΔΕΗ από στιγμιαία υπέρταση) και ψάχνω φθηνό αντικαταστάτη από προσφορά/εκποίηση/εκθεσιακό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάηκε ο ραδιοενισχυτής μου (ελέω ΔΕΗ από στιγμιαία υπέρταση) και ψάχνω φθηνό αντικαταστάτη από προσφορά/εκποίηση/εκθεσιακό...

Akai AS110RA-320

https://www.skroutz.gr/s/1922206/Akai-AS110RA-320.html?keyphrase=Akai+AS110RA-320 115 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συναδελφος μου (καθηγητρια) μεγαλης ηλικιας ψαχνει να βρει projector που να παιζει και powerpoint αρχεια

Απο κινα καμια αξιοπρεπη λύση και ποιο οικονομικη απο ελλαδα εχετε υποψη ?

Το μονο που σκεφτηκα ειναι εναν HDMI projector και android hdmi stick ..αλλα αυτο προυποθετει γνωσεις android που δεν εχει..

Αλλα εστω και αυτο θα ηταν κομψη λυση ? ισως υπαρχει κατι πιο βολικο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη καπου εχω χασει το θρεντ για tablets μπορει καποιος να μου προτεινει ενα τιμιο και αξιοπιστο 7ιντσο ταμπλετακι κοντα στα 60-80ευρω με καλη IPS με αναλυση οσο πιο κοντα γινεται στα 720p?Με ενδιαφερει κυριως για να του περασω φωτο και βιντεο για να το εχω σαν "αποθηκη" αλλα και showreel για καποιες δουλειες που εχω κανει και φυσικα για browsing κτλ.

 

To CHUWI V17HD πχ ειναι καλη περιπτωση στα λεφτα αλλα ψαχνω κατι λιγο πιο καλο.Μαλλον δεν με ενδιαφερουν οι παραπανω ιντσες αλλα θελω να παιζει καλα 1080p video και να εχει σχετικα αξιοπρεπη οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια συναδελφος μου (καθηγητρια) μεγαλης ηλικιας ψαχνει να βρει projector που να παιζει και powerpoint αρχεια

Απο κινα καμια αξιοπρεπη λύση και ποιο οικονομικη απο ελλαδα εχετε υποψη ?

Το μονο που σκεφτηκα ειναι εναν HDMI projector και android hdmi stick ..αλλα αυτο προυποθετει γνωσεις android που δεν εχει..

Αλλα εστω και αυτο θα ηταν κομψη λυση ? ισως υπαρχει κατι πιο βολικο ?

 

 

Επειδη καπου εχω χασει το θρεντ για tablets μπορει καποιος να μου προτεινει ενα τιμιο και αξιοπιστο 7ιντσο ταμπλετακι κοντα στα 60-80ευρω με καλη IPS με αναλυση οσο πιο κοντα γινεται στα 720p?Με ενδιαφερει κυριως για να του περασω φωτο και βιντεο για να το εχω σαν "αποθηκη" αλλα και showreel για καποιες δουλειες που εχω κανει και φυσικα για browsing κτλ.

 

To CHUWI V17HD πχ ειναι καλη περιπτωση στα λεφτα αλλα ψαχνω κατι λιγο πιο καλο.Μαλλον δεν με ενδιαφερουν οι παραπανω ιντσες αλλα θελω να παιζει καλα 1080p video και να εχει σχετικα αξιοπρεπη οθονη.

 

Υπαρχει και η λυση για αυτο που ειπα να χρησιμοποιησει και ενα tablet οπως το παραπανω CHUWI V17HD που εχει hdmi (βεβαια το προβλημα με το android παραμενει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και η λυση για αυτο που ειπα να χρησιμοποιησει και ενα tablet οπως το παραπανω CHUWI V17HD που εχει hdmi (βεβαια το προβλημα με το android παραμενει)

Καπου εχω χασει επεισοδια.Που ακριβως υπαρχει προβλημα στο android;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και δεν κόλλαγε πουθενά αλλού το γράφω εδω:

Διαθέτω μαξ κάνα 200αρι έχετε να μου προτείνετε κατι σε καρέκλα για πσ; πιο σωστά θα το έλεγα ξαπλώστρα μιας και τον χειμώνα ειμαι ~10ώρες στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...