Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω εδώ και καιρό και έχω αρχίσει και απελπίζομαι....

 

α. Corsair K70 Fully Mechanical με US layout (είτε red είτε brown switches)

b. AMD 290 κάτω από 300 ευρώ (κατά προτίμηση όχι αυτήν που είχε προσφορά το e-shop)

 

... οποιαδήποτε ιδέα ευπρόσδεκτη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω θήκη για σκληρό 2.5 που θα βγει από λάπτοπ.

Κατι φτηνό και με στυλ έχετε να προτείνεται;

Εγώ για την ίδια δουλειά  χρησιμοποίησα αυτή :http://www.e-shop.gr/natec-nkz-0275-rhino-25-sata-enclosure-slim-aluminium-black-p-PER.571773

Δουλεύει μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ρούτερ να αντιγκαταστήσω το Thomson που μου έχει δώσει ο ΟΤΕ κάτι χρόνια τωρα. Προτάσεις με καλύτερη εμβέλεια και γενικά κάτι που θα κερδίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τίποτα σε εξωτερικό σκληρό αυτή την περίοδο?

 

Ρόλος αποθήκης, κυρίως για μουσική.

 

Αδιάφορο 2,5 ή 3,5 ιντσών.

 

Αποθηκευτικός χώρος μίνιμουμ 1Tb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα,

 

ψάχνω για πλυστικό μηχάνημα μέχρι 100 ευρω.. το χρειάζομαι κυρίως για καθαρισμό φωτοβολταικών με ζεστο νερό..

 

είδα αυτό που έχει αυριο στα lidl.. http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?id=548

 

καμια γνωμη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο ηλεκτρικα του lidl. Χαλουν γρηγορα λογω πολυ χαμηλης ποιοτητας υλικων.

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο... και δίνουν και 3 χρόνια εγγύηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ρούτερ να αντιγκαταστήσω το Thomson που μου έχει δώσει ο ΟΤΕ κάτι χρόνια τωρα. Προτάσεις με καλύτερη εμβέλεια και γενικά κάτι που θα κερδίσω;

DrayTek Vigor 2700VG

http://www.ebw.gr/el/product/7631/DrayTek-Router-Annex-A-Vigor-2700VG-ADSL2-2-Modem-ensyrmato-kai-asyrmato-router-firewall-VoIP-Ga

 

...

ψάχνω για πλυστικό μηχάνημα μέχρι 100 ευρω.. το χρειάζομαι κυρίως για καθαρισμό φωτοβολταικών με ζεστο νερό..

είδα αυτό που έχει αυριο στα lidl.. http://www.lidl-hellas.gr/el/oi-prosfores-mas.htm?id=548

καμια γνωμη???

Αγόρασε το άφοβα! Τα Parkside είναι πολύ καλά εργαλεία με άριστη σχέση ποιότητας/τιμής...

 

Μακρια απο ηλεκτρικα του lidl. Χαλουν γρηγορα λογω πολυ χαμηλης ποιοτητας υλικων.

You're wrong! Τα Parkside είναι πολύ καλά εργαλεία με άριστη σχέση ποιότητας/τιμής...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 για Lidl.. Δεν ξέρω τι προσωπική εμπειρία μπορεί να έτυχε στον nickmanak, αλλά από προσωπική εμπειρία και κοντινών μου προσώπων, ό,τι πήραν από Lidl σε ηλεκτρική συσκευή βγήκε σκυλί μαύρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακρια απο ηλεκτρικα του lidl. Χαλουν γρηγορα λογω πολυ χαμηλης ποιοτητας υλικων.

Δεν ισχυει αυτο που λες.Εχουν πολυ καλη ποιοτητα και δινουν και 3 χρονια πραγματικη εγγυηση(την εχω χρησιμοποιησει).

Καταπληκτικο vfm

To antistoixo σε karcher παιζει στα 300 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια.. το τσιμπισα ηδη..

Οντος εχει 3 χρονια εγγυηση..

θα πλυνω αυριο το αμαξι και θα σας πω εντυπωσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημέρα,

Ψάχνω για usb/mini-usb καλώδιο σύνδεσης/τροφοδοσίας εξωτερικόυ σκληρού 2.5''. Το παλιό κάπου έχει κοπεί εσωτερικά και με παιδεύει πολύ να βρω θέση που να κάνει επαφή. Έχω δοκιμάσει και με 1-2 άλλα που είχα αλλά μάλλον δεν δίνουν αρκετό ρεύμα και δεν παίζει ο δίσκος. Πήρα και αυτό αλλά πάλι δεν κάνει. Θα προτιμούσα να μην είναι τεράστιο (πολύ μακρύ) κάτι κοντά σε 30-50 cm είναι πιστεύω οκ. Έχει κανείς κάποιο υπόψη που να είναι σίγουρος ότι δίνει επαρκές ρεύμα για δίσκο;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού με άλλο καλώδιο (από άλλο εξωτερικό δίσκο) παίζει μια χαρά... απλά θέλω και δεύτερο για ταυτόχρονη χρήση γιατί τώρα αναγκάζομαι να βγάζω τον ένα/βάζω τον άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...