Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η προσφορά μου για 300 € για το S2 σε μαύρο αποκλειστικά χρώμα και μόνο για Θεσ/νικη ισχύει. Zητώ συγγνώμη που λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπόρεσα να απαντήσω στα pm. Αν κάποιος τα κατάφερε, σύμφωνα και με τις οδηγίες που δόθηκαν από το χρήστη npapagri_xtra, και παρήγγειλε, ας μου στείλει pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι και εγω για την Ταμπλετα, απο θεσσαλονικη για οποιον θελει να παρει το κινητο ή εχει παρει ηδη

 

δεν εχω πιστωτικη δυστυχως

 

οποιος εχει την ταμπλετα, ας μου στειλει pm

 

και μπορειτε να δειτε και τις αξιολογησεις μου στις αγγελιες,σοσον αφορα την αξιοπιστια μου σαν ατομο) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβανω, οποιος θελει να παρει το Galaxy S2, παμε μαζι και παιρνω το ταμπλετ. Απο αθηνα κεντρο ειμαι (εχω μιλησει με ενα φιλο συμφορουμιτη απο εδω αλλα δεν ξερει στανταρ, οποιος ενδιαφερεται το αγοραζω αμεσα μετρητα παμε μαζι. Οποιος αποφασισει "Σιγουρα Ομως", να μου στειλει Pm για να του δωσω και το τηλεφωνο μου και να μου δωσει το δικο του.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ακομα 120 κοματια.

Σκεφτομαι να πάρω το Note στα 700 ευρώ

αν βρω να πουλήσω το δώρο της προσφοράς-galaxy tab 10.1

Αν ενδιαφερεται κανείς από Aθηνα για το tablet το δίνω με 300 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ακομα 120 κοματια.

Σκεφτομαι να πάρω το Note στα 700 ευρώ

αν βρω να πουλήσω το δώρο της προσφοράς-galaxy tab 10.1

Αν ενδιαφερεται κανείς από Aθηνα για το tablet το δίνω με 300 ευρώ.

 

απο αυριο θα πεσουν ακυρωσεις, απο τις 12 το μεσημερι το νουμερο ειναι σταθερο εκει στα 118. σιγουρα εχει συμπληρωθει ο αριθμος αυτος και το αφηνουν ετσι για να συνεχιζει ο κοσμος να κατεβαζει το application και να εχει κινηση τα μαγαζια στον γερμανος. κλασικα πραγματα θα ακουμε τις επομενες μερες γιατι δεν εχει σταματησει να δεχεται παραγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυριο θα πεσουν ακυρωσεις, απο τις 12 το μεσημερι το νουμερο ειναι σταθερο εκει στα 118. σιγουρα εχει συμπληρωθει ο αριθμος αυτος και το αφηνουν ετσι για να συνεχιζει ο κοσμος να κατεβαζει το application και να εχει κινηση τα μαγαζια στον γερμανος. κλασικα πραγματα θα ακουμε τις επομενες μερες γιατι δεν εχει σταματησει να δεχεται παραγγελιες.

 

Μα δινεις στοιχεια και σου λενε οτι η συναλλαγη ολοκληρωθηκε - σε 5 μερες παραλαβη. Τι θα πουνε στις ακυρωσεις. Οποιος παιρνει τηλ. το κλεινει το πακετο. Αυτο ισχυει και ειναι δικο τους θεμα αν πηραν 200 ή 1200.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυριο θα πεσουν ακυρωσεις, απο τις 12 το μεσημερι το νουμερο ειναι σταθερο εκει στα 118. σιγουρα εχει συμπληρωθει ο αριθμος αυτος και το αφηνουν ετσι για να συνεχιζει ο κοσμος να κατεβαζει το application και να εχει κινηση τα μαγαζια στον γερμανος. κλασικα πραγματα θα ακουμε τις επομενες μερες γιατι δεν εχει σταματησει να δεχεται παραγγελιες.

Μπορει να ειναι περισσοτερα κομματια φιλε μου, θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δινεις στοιχεια και σου λενε οτι η συναλλαγη ολοκληρωθηκε - σε 5 μερες παραλαβη. Τι θα πουνε στις ακυρωσεις. Οποιος παιρνει τηλ. το κλεινει το πακετο. Αυτο ισχυει και ειναι δικο τους θεμα αν πηραν 200 ή 1200.

 

δεν λενε η συναλλαγη ολοκληρωθηκε, απλα οτι προωθηθηκε η παραγγελια. δεν ειναι δεσμευτικο, οταν ρωτας εαν σιγουρα θα παραλαβεις σιγουρα, εαν υπαρχει διαθεσιμο στοκ κτλ.. δεν γνωριζουμε η απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...