Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βάζω τελικά σε νέο θέμα αφού ίσως κάποιοι να μην ασχολήθηκαν με το προηγούμενο.Για τους κατόχους eurobank κάρτας κατεβάζετε την εφαρμογή ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ από το μάρκετ του κινητού,συμπληρώνετε τα στοιχεία σας και κερδίζετε 10€ τα οποία σύμφωνα με αυτά που λέει θα πιστωθούν μέχρι τις 10 Απριλίου. Δεν είναι κανένα φοβερό ποσό αλλά είναι χωρίς ιδρώτα.. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να τα κανεις τα 10 ευρω αν ειναι να δώσεις 100;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ειναι συνεργασία με καταστήματα σορρυ αλλα με 10 ευρω τι παίρνεις;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οποιος κανει αγορες με την καρτα θα διπλασιαζονται για ενα μηνα.

Μόνο εάν δεν έχεις αυτοσυγκράτηση.

 

Εγώ χρησιμοποιώ μόνο πιστωτική πάνω από 3 χρόνια, και συγκεκριμένα την dynamic American Express προκειμένου να εκμεταλλεύομαι επιστροφή από αγορές. Μέχρι σήμερα δεν έχω πληρώσει τόκους μιας και εξοφλώ όλο το ποσό του λογαριασμού και όχι το ελάχιστο ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπαίνουν στην κάρτα απο όσο κατάλαβα

 

μπαίνουν στα μπόνους της κάρτας που για να τα εξαργυρώσεις πρέπει να αγοράσεις κάτι

 

Μόνο εάν δεν έχεις αυτοσυγκράτηση.

 

Εγώ χρησιμοποιώ μόνο πιστωτική πάνω από 3 χρόνια, και συγκεκριμένα την dynamic American Express προκειμένου να εκμεταλλεύομαι επιστροφή από αγορές. Μέχρι σήμερα δεν έχω πληρώσει τόκους μιας και εξοφλώ όλο το ποσό του λογαριασμού και όχι το ελάχιστο ποσό.

 

δε χρειάζεται πιστωτική

και με χρεωστική έχεις την επιστροφή και μάλιστα την παίρνει πανεύκολα κάποιος χωρίς καμία υποχρέωση/περιορισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει 2 αγορές και μου έχουν πιστωθεί 1€.Με την προσφορά ναι μεν παίρνουμε 10€ αλλά αυτά δεν φαίνονται στα λεφτά εξαργύρωσης!!!Αντί δηλαδή να έχω 11€ συνεχίζω να έχω 1€!

 

Κάτι ακόμα...ας πούμε ότι έχω μαζέψει 20€!Πώς τα εξαργυρώνω σε επόμενη αγορά μου;Το λέω στους εκεί πελάτες για παράδειγμα;

 

Όπως καταλάβατε είμαι καινούριος χρήστης της "Επιστροφής"!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια μερικοι θα φακελωθειτε ακομα περισσοτερο (αφου πρεπει να εγκαταστησετε εφαρμογη τους στα κινητα σας) για 10ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει 2 αγορές και μου έχουν πιστωθεί 1€.Με την προσφορά ναι μεν παίρνουμε 10€ αλλά αυτά δεν φαίνονται στα λεφτά εξαργύρωσης!!!Αντί δηλαδή να έχω 11€ συνεχίζω να έχω 1€!

 

Κάτι ακόμα...ας πούμε ότι έχω μαζέψει 20€!Πώς τα εξαργυρώνω σε επόμενη αγορά μου;Το λέω στους εκεί πελάτες για παράδειγμα;

 

Όπως καταλάβατε είμαι καινούριος χρήστης της "Επιστροφής"!!! :)

Το γράφει ξεκάθαρα στην εφαρμογή ότι μέχρι τις 10/4 θα πάρουμε τα 10ε. Όσο για την εξαργύρωση πας πχ σε ένα εκο για βενζίνη (που να είναι συμβεβλημένο φυσικά) και λές στους εκεί ταμίες (όχι πελάτες! πελάτης είσαι εσύ) να σου κάνουν χ ευρώ εξαργύρωση, οπότε στον λογαριασμό σου χρεώνεται η αγορά - χ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια μερικοι θα φακελωθειτε ακομα περισσοτερο (αφου πρεπει να εγκαταστησετε εφαρμογη τους στα κινητα σας) για 10ε ?

 

Ναι ρε φίλε μεγάλο φακέλωμα, λές και η Eurobank δεν μας έχει ήδη τα στοιχεία , στο κινητό θα μας πειράξει.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...