Προς το περιεχόμενο

10 € δώρο σε κατόχους κάρτας Eurobank


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με λιγα λογια μερικοι θα φακελωθειτε ακομα περισσοτερο (αφου πρεπει να εγκαταστησετε εφαρμογη τους στα κινητα σας) για 10ε ?

Τι φακέλωμα εδώ μας παίρνουν σπίτια,αυτοκίνητα το κινητό μας πείραξε..Ίσα ίσα πάντως ενώ εγω την χρησιμοποιώ αρκετά ποτέ δεν είχα ιδέα για τν επιστροφή με αποτέλεσμα να μην τα ζητήσω ποτε.Τώρα ίσα ίσα βλέπω πόσα έχω κερδισμένα και σιγά μην τους τα αφήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι φακέλωμα εδώ μας παίρνουν σπίτια,αυτοκίνητα το κινητό μας πείραξε..Ίσα ίσα πάντως ενώ εγω την χρησιμοποιώ αρκετά ποτέ δεν είχα ιδέα για τν επιστροφή με αποτέλεσμα να μην τα ζητήσω ποτε.Τώρα ίσα ίσα βλέπω πόσα έχω κερδισμένα και σιγά μην τους τα αφήσω.

 

Που βλέπεις πόσα έχεις? Γιατί και γω δεν έχω ασχοληθεί ενώ χρησιμοποιώ αρκετά τη χρεωστική μου. Μπορείς να δεις στο ebanking ή μόνο σε κατάστημα που συνεργάζεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω καρτα eurobank που εχει το προγραμμα επιστροφη, αλλα ποτε δεν την χρησιμοποιησα αντι για μετρητα. Τωρα μαλιστα που κοιταξα και τις επιχειρησεις που συνεργαζονται ειδα οτι δεν προκειται να την χρησιμοποιησω μαλλον ποτε για χαρη της "επιστροφης" τουλαχιστον, αφου μονο κατι μαγαζια (-ακια) που "δεν τα ξερει ουτε η μανα τους" "παιζουν μπαλα". :rolleyes: Απο τις γνωστες μονο Πλαισιο και Γερμανος με 1% και οι δυο, και Βεροπουλος με 4%. (σε κανεναν απο αυτους δεν ψωνιζω επισης) B)

 

Τσαμπα η αναζητηση οταν ειδα τη διαφημιση! :-D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@matrixxx είναι και ο Μασούτης, Χαλκιαδάκης, Hondos, ΕΚΟ, ΕΛΙΝ, Ιανός (η praktiker έφυγε αυτό το μήνα)Αν είχε και carrefour, shell μέσα θα ήταν πολύ καλά :-D

Είναι αρκετά καλή φάση, εμένα με βόλεψε αρκετά.Σε σχέση με τη χρεωστική της alpha bank είναι πολύ καλύτερη (υπάρχει άλλη χρεωστική με bonus; )

Το μόνο αρνητικό είναι που δεν δίνει bonus για κάθε συναλλαγή όπως κάνουν άλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι Μασουτης - Χαλκιαδακης; Αθηνα ειμαι. :-D

 

Ναι εχεις δικιο ειναι και ο hondos και ο Ιανος, αλλα το 1% προσωπικα δεν μου λεει τιποτα και δεν ειναι κινητρο που θα με κανει να παω να ψωνισω απο τη στιγμη που δεν ψωνιζω ποτε. Τωρα για καποιον που ψωνιζει απο αυτα τα 2-3 μαγαζια, εεεε, οκ δεν χανει και τιποτα ισως.

 

Τι εννοω: Τα μεγαλα σουπερ μαρκετ πχ ειναι 3-4 στην Αθηνα. Κανενα απο αυτα δεν ειναι στο προγραμμα. Αν ειναι να πηγαινεις σε αλλο που θα δινεις 5-10% παραπανω στις τιμες για να παρεις επιστροφη 1%, ε, καληνυχτα. Μιλω για σουπερ γιατι εκει χαλαμε τα μεγαλα ποσα. Ουτε σε αλλες κατηγοριες εχει καποιο απο τα καλα(φτηνα) και μεγαλα μαγαζια οποτε προσωπικα το βλεπω δώρο-αδωρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ειμαστε εδω για να κατακρηνουμε την Eurobank.

Αμα δεν σας αρεσει η προσφορα που εβγαλε ο χρηστης μπορειτε απλα να την αξιολογησετε.

Σε αλλους ισως τους αρεσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια μερικοι θα φακελωθειτε ακομα περισσοτερο (αφου πρεπει να εγκαταστησετε εφαρμογη τους στα κινητα σας) για 10ε ?

 

Πλάκα κάνεις έτσι;Πρώτον η Eurobank έχει ΗΔΗ ΟΛΑ τα στοιχεία σου!Δεύτερον.....δεν έχεις ακούσει τα "καινούρια" του νέου νόμου ότι σε περίπτωση που χρωστάς σου δεσμεύουν τον τραπεζικό λογαριασμό;

 

Το γράφει ξεκάθαρα στην εφαρμογή ότι μέχρι τις 10/4 θα πάρουμε τα 10ε. Όσο για την εξαργύρωση πας πχ σε ένα εκο για βενζίνη (που να είναι συμβεβλημένο φυσικά) και λές στους εκεί ταμίες (όχι πελάτες! πελάτης είσαι εσύ) να σου κάνουν χ ευρώ εξαργύρωση, οπότε στον λογαριασμό σου χρεώνεται η αγορά - χ :-D

 

Ωραία!Θα το δοκιμάσω να δω τι παίζει αν και φοβάμαι ότι οι υπάλληλοι θα με κοιτάνε σαν εξωγήινο αν τους πω να μου εξαργυρώσουν τα Χ ευρώ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια δεν ειμαστε εδω για να κατακρηνουμε την Eurobank.

Αμα δεν σας αρεσει η προσφορα που εβγαλε ο χρηστης μπορειτε απλα να την αξιολογησετε.

Σε αλλους ισως τους αρεσει!

Ωχ, μας την πεσανε! :rolleyes:

 

Η προσφορα που εβγαλε ο χρηστης ευπροσδεκτη, δεν λεμε κατι γι αυτον. Πολυ καλα εκανε και την εβγαλε εδω. Τη γνωμη μας λεμε επι της ουσιας, γι αυτο ειμαστε σε ενα φορουμ, οκ;! B)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μην μπερδευεστε....Αλλο να εχουν τα στοιχεια σου και αλλο να εχουν προσβαση στο που βρισκεσαι ανα πασα στιγμη.....

Η Wind/Vodafone/Cosmote δεν γνωρίζει εδώ και 15 χρόνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και ? Με αυτη την λογικη ας φορεσουμε το ονοματεπωνυμο μας σε μπλουζες και να τελειωνουμε....

 

Προσωπικα δεν θελω να γνωριζει η καθε εταιρεια που ειμαι και τι κανω. Η Vodafone και καποιες αλλες ειναι αναγκαια κακα, η Eurobank (και εχω λογαριασμο και εκει) δεν ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και ? Με αυτη την λογικη ας φορεσουμε το ονοματεπωνυμο μας σε μπλουζες και να τελειωνουμε....

 

 

ΛΟΛ!

 

Ντρέπεσαι για το πώς είσαι και το τί κάνεις?

Μακάρι να ήμασταν υποχρεωμένοι να φοράμε "πινακίδες" με το ονοματεπώνυμο.

Ωραία η ανωνυμία αλλά έχει και τα αρνητικά της.

 

Για όποιον δε γουστάρει πάντως, προσπερνάει τη "προσφορά".

Όλα τα υπόλοιπα είναι κλαψουρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί μιλάτε για φακέλωμα. Η εφαρμογή απλά σε ενημέρώνει για το υπόλοιπο.Δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε να δηλώσεις που είσαι όυτε να χρησιμοποιήσεις την κάρτα.Και επίσης περιμένουμε να δούμε αν τα 10 ευρω θα μπουν στην κάρτα έτσι ή αν πρέπει να αγοράσεις κάτι ,οποιασδήποτε αξίας για να τα πάρεις με την μορφή επιστροφής από το μαγαζί.Αν είναι το πρώτο στην ουσία κέρδισες 10 ευρώ απλα και μονο επειδη κατέβασες μια εφαρμογη , μετά σβήστην. Αλλά και το δέυτερο να είναι μια φορά που θα πάρεις κάτιπου ούτως η άλλως θα έπαιρνες πχ , σουπερμαρκετ κτλ και ζήτησε τότε τα 10 ευρω της επιστροφής.Και πάλι βγάλε την εφαρμογη αν δεν την θέλεις , μην το επεκτείνουμε στα περί του σκοτεινού ρόλου των τραπεζών και των δεδομένων κτλ αυτά τα ξέρουμε όλοι και δεν είναι επί του θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...