Προς το περιεχόμενο

Πόνος στο κάτω δεξί μέρος της κοιλιάς


Material boy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε παιδιά, κοιτάξτε, θέλω να ρωτήσω κάτι που δεν είναι για μένα, και είναι θέμα υγείας. Η μητέρα μου, πρόσφατα, που δεν έχει ιστορικό πολλών ασθενειών και τέτοια και είναι 47, τον τελευταίο καιρό της προξενείται ένας πόνος κάτω στην κοιλιά στο δεξιό μέρος, κυρίως όταν γελάει, εννοώ αρκετά. Αυτό μάλλον εδώ και ένα χρόνο θα έχει εμφανιστεί γιατί πέρυσι δεν πάιζει να την πονούσε. Σκεφτήκαμε την σκωλικοειδήτιδα αλλά δεν είμαστε και πολύ σίγουροι. Έχει και λίγες πέτρες στη χολή αλλά δεν έχει πάει να τις βγάλουν, μπορεί να έχει σχέση; Μπορεί να είναι κάτι σοβαρό; Βέβαια θα πάει και σε γιατρό, όμως επειδή δεν έχουμε πολλές γνώσεις για το τι μπορεί να είναι, το ποστράρω εδώ μήπως και κάποιος από σας γνωρίζει κάτι. Αν ξέρετε τίποτα, παρακαλώ απαντήστε γιατί έχουμε κάπως αγχωθεί και κυρίως εγώ παρά η μητέρα μου...! Να 'στε όλοι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ο γιατρος γνωσεις .Κακως το αναβαλλετε , υπαρχουν και δημοσια νοσοκομεια

Οτιδηποτε αλλο θα ακουσεις(παρηγορητικα ποστ , διαγνωσεις απο μακρια )ειναι εντελως ανευθυνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι ένα forum τεχνολογίας ο κατάλληλος χώρος για τέτοιες ερωτήσεις.

 

Κατανοητή και απολύτως σεβαστή η ανησυχία για το γονιό, οπότε το καλύτερο είναι να επισκεφτείτε γιατρό το συντομότερο, ώστε να ενημερωθείτε υπεύθυνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...