Προς το περιεχόμενο

κοπελες και enduro


xristina_le

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρεται και καλως σας βρηκα!

λοιπον θα μπω κατευθειαν στο θεμα

ειμαι κοπελα, κοντη, λεπτη και μικροκαμωμενη.

ξεκιναω σε μισο μηνα να βγαλω διπλωμα για μηχανη και δεν θελω παπακι και σκουτερακι γιατι πολυ απλα δεν μου αρεσουν και δεν τα θεωρω μηχανες.

Απο μικρη ηθελα να παρω και επιτελους τωρα που μαζεψα λεφτα το βαζω μπρος

Θελω να μου πειτε την αποψη σας σχετικα με τις εντουρο διοτι μου αρεσουν παρα μα παρα πολυ

Το ξερω οτι θα ειναι δυσκολα αλλα ειναι ομως ακατορθωτο? Πολλες κοπελιες των κυβικων μου εχουνε και τις σηκωνουν και δεν εχουν προβλημα

Ειναι ολο αυτο μια προπαγανδα για να μας αποκλεισετε απο τις μηχανες η υπαρχουν οντως λογοι που στεκουν?

Να σημειωθει οτι δεν εχω οδηγησει ποτε μου μηχανακι-μηχανη σκουτερ ομως δεν θα την παρω χωρις να εχω κανει πολλα πολλα μαθηματα και χωρις να ειμαι σιγουρη

Ακουω αποψεις και οτι σχετικες πληροφοριες σας ερθουνε στο μυαλο

Εχω τρελα με τις μηχανες και δεν υπαρχει περιπτωση να μην το κανω

Κραξτε πειτε και πειτε γνωμες ελευθερα :)

 

Αυτη εδω μου αρεσει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μια κοπελα που ξερω και οδηγαει enduro παντως της παει μια χαρα, γιατι να εχεις προβλημα?

 

Απλα παρε μαυρη στολη,κταμαυρη, μαυρο κρανος κτλ μη παρεις τιποτα καραγκιοζε χρωματα.

Αυτα (γενικα απο μηχανες ειμαι ασχετος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το υψος για το εντουρο ειναι ενα προβλημα...

δηλαδη ποσο πιστευεις οτι θαπρεπε να'ναι το χαμηλοτερο υψος ας πουμε..??χεχε προσεχε εδω παιζουμε με τα εκατοστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα

βασικα εχω δει κ ανθρωπο 1.50 να καβαλαει crf 450 αλλα παιζει ρολο κ το ποσο εξοικειωμενος-η εισαι με το αθλημα.

βέβαια,εαν το θες για καθημερινη χρηση..εκει δυσκολευουν λιγο τα πραγματα.(πως θα σταματας κτλ)

 

το καλυτερο ειναι να δοκιμασεις εσυ η ιδια αν μπορεις να οδηγησεις ψηλα μηχανακια και να βγει το σωστο συμπερασμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ποσο πιστευεις οτι θαπρεπε να'ναι το χαμηλοτερο υψος ας πουμε..??χεχε προσεχε εδω παιζουμε με τα εκατοστα

 

Κοιτα , αλλοι και αλλες δεν πατανε κατω και το πανε αερα , αλλοι δεν το επιχειρουν καν (εγω θελω να παταω ας πουμε :D , ενας ακομη λογος που προτιμησα τσοπερ , τα λατρευω βεβαια )

Και το βαρος ειναι θεμα , για μια γυναικα ακομα περισσοτερο.Και για πρωτο μηχανακι.. :rolleyes:

Παρε ενα τσοπερακι μωρε , να κανεις την βολτα σου χαλαρα , να πουλας και μουρη με τα νικελα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βέβαια,εαν το θες για καθημερινη χρηση..εκει δυσκολευουν λιγο τα πραγματα.(πως θα σταματας κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτα , αλλοι και αλλες δεν πατανε κατω και το πανε αερα , αλλοι δεν το επιχειρουν καν (εγω θελω να παταω ας πουμε :D , ενας ακομη λογος που προτιμησα τσοπερ , τα λατρευω βεβαια )

Και το βαρος ειναι θεμα , για μια γυναικα ακομα περισσοτερο.Και για πρωτο μηχανακι.. :rolleyes:

Παρε ενα τσοπερακι μωρε , να κανεις την βολτα σου χαλαρα , να πουλας και μουρη με τα νικελα :D

hahah τα τσοπερ δε μαρεσουν ρε συ im not trying to look so bad(if u know what i mean-kommatara comet gain απτο quote σου)

αλλα δεν θα κατσω να πειραματιστω με ποσα μηχανακια δεν εχω ουτε λεφτα για δοκιμες ουτε ορεξη για αλλες μηχανες εκτος απο ξερο εχω πει στη σχολη οδηγων και μου ειπανε οτι 8α προπονηθουμε με κατι αντιστοιχο

 

Πειτε αν ξερετε κανα αλλο μοντελο να τσεκαρω γενικα

σιγουρα θα υπαρχουν και για κοντους -κοντες αντιστοιχα χαμηλα ετσι δεν ειναι?

Επεξ/σία από xristina_le
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέγε ύψος

χαχαχχ 1.62 νομιζω καπου εκει ειμαι κοντη λεμε!

 

και ναι το θελω οντως για καθημερινη χρηση

Ρε παιδια αμα κανω απο τα 10 υποχρεωτικα που ειναι καμια 20αρα δεν θα το'χω μετα δηλαδη? Εχω ορεξη και ειμαι πορωμενη

ουτε για να τρεχω ουτε για να κανω σουζες ουτε τιποτα extreme ειμαι πορψμενη για να μαθω τιγκα ομως και υπομονη και προσεκτικη οδηγαω αμαξι 10 χρονια και δεν εχω τρακαρει (χτυπα ξυλο λεμε τωρα απλα εννοω οτι γενικα προσεχω πολυ στην οδηγιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει, πάνω από 1,60 σε παίρνουν και στην πυροσβεστική...

 

τώρα για εντούρο, χμ... δοκίμασε με τακούνι 12ποντο+

 

 

στ' αλήθεια τώρα μου φαίνεται λίγο δύσκολο αν βρεις τόσο χαμηλό εντούρο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αμα κανω απο τα 10 υποχρεωτικα που ειναι καμια 20αρα δεν θα το'χω μετα δηλαδη?

ποιό;

 

ασχετο ..ωραίο sexy avatar :-D

μη δεις ανοιχτά πόδια εσύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχχ 1.62 νομιζω καπου εκει ειμαι κοντη λεμε!

 

και ναι το θελω οντως για καθημερινη χρηση

Ρε παιδια αμα κανω απο τα 10 υποχρεωτικα που ειναι καμια 20αρα δεν θα το'χω μετα δηλαδη? Εχω ορεξη και ειμαι πορωμενη

ουτε για να τρεχω ουτε για να κανω σουζες ουτε τιποτα extreme ειμαι πορψμενη για να μαθω τιγκα ομως και υπομονη και προσεκτικη οδηγαω αμαξι 10 χρονια και δεν εχω τρακαρει (χτυπα ξυλο λεμε τωρα απλα εννοω οτι γενικα προσεχω πολυ στην οδηγιση

 

Ολα γινονται απλα οφειλουμε να σε προειδοποιησουμε :P

Η λογικη λεει να παρεις ενα χαμηλο , οχι ιδιαιτερα γκαζιαρικο ,με μικρη σχετικα καταναλωση , ενα μοντελο αξιοπιστο με φθηνα ανταλλακτικα αφου θα ειναι για καθημερινη χρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...