Προς το περιεχόμενο

Αιμοροϊδες


arianos16

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παίζει να εμφανιστούν από το πουθενά ρε σεις αυτοί οι διάολοι στην τόσο αγαπημένη δίοδο του σώματος μας???

 

Δυστυχώς ναι.

Μια αλοιφή proctosynalar λέγεται πολύ καλή

 

Όχι, είναι κορτιζονούχα και κάνει κακό στο δέρμα με μακροχρόνια χρήση. Είναι ξεπερασμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα εμφανίζονται σε περιόδους που είμαι τρελά αγχωμένη, και είναι μαζί με δυσκοιλιότητα, και όταν πηγαίνα τουαλέτα ένιωθα πως χέζω γυαλί :| Πολύ πολύ άσχημο, έκλαιγα από τον πόνο, ούτε στον εχθρό μου. Όταν ηρεμώ πάντως δεν έχω πρόβλημα.

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ή ψυχολογία είναι βασική για κάποιο λόγο

 

Εγώ από τότε που πήρα απόφαση να τους έχω όλους χεσμενους γύρω μου (και φυσικά κάποια προσοχή σε κάποια πράγματα που έχουν σχέση με διατροφή/ενυδάτωση ) έχω ελάχιστη έως καθόλου ενόχληση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιόδους έντονου άγχους σφίγγει πολύ ο πρωκτικός σφιγκτήρας, γι αυτό και πονάει πολύ η αφόδευση. Ειδικά αν κάποιος δεν πίνει τόσα υγρά όσα χρειάζονται για να μη βγαίνουν σκληρά, τόσο το χειρότερο.

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιόδους έντονου άγχους σφίγγει πολύ ο πρωκτικός σφιγκτήρας, γι αυτό και πονάει πολύ η αφόδευση. Ειδικά αν κάποιος δεν πίνει τόσα υγρά όσα χρειάζονται για να μη βγαίνουν σκληρά, τόσο το χειρότερο.

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

 

Moυ αρέσεις γιατί είσαι περιγραφικός τύπος τύπε.  :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Σε περιόδους έντονου άγχους σφίγγει πολύ ο πρωκτικός σφιγκτήρας, γι αυτό και πονάει πολύ η αφόδευση. Ειδικά αν κάποιος δεν πίνει τόσα υγρά όσα χρειάζονται για να μη βγαίνουν σκληρά, τόσο το χειρότερο.

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

 

Moυ αρέσεις γιατί είσαι περιγραφικός τύπος τύπε.  :Ρ

Χαχα ε να μη το πω έτσι όπως πρέπει? :DΤσιριμπίμ Τσιριμπόμ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιόδους έντονου άγχους σφίγγει πολύ ο πρωκτικός σφιγκτήρας, γι αυτό και πονάει πολύ η αφόδευση. Ειδικά αν κάποιος δεν πίνει τόσα υγρά όσα χρειάζονται για να μη βγαίνουν σκληρά, τόσο το χειρότερο.

 

Τα συμπληρώματα φυτικών ινών όπως το benefibra σε τέτοιες περιοδους κάνουν θαύματα.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς κανένα τοπικό σκεύασμα που να τον βοήθησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει εξωτερικες και ειναι απο Θεσσαλονικη ας μου στειλει p.m. Εγω τις εκανα επεμβαση τον Ιανουαριου με αριστο αποτελεσμα και σε πολυ καλη τιμη σε σχεση με τους υπολοιπους γιατρους που ειχα ρωτησει. Με ταλαιπωρουσαν κοντα 10 χρονια. Δεν θελω να τα γραψω online λογο ευαισθησιας του θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος εχει εξωτερικες και ειναι απο Θεσσαλονικη ας μου στειλει p.m. Εγω τις εκανα επεμβαση τον Ιανουαριου με αριστο αποτελεσμα και σε πολυ καλη τιμη σε σχεση με τους υπολοιπους γιατρους που ειχα ρωτησει. Με ταλαιπωρουσαν κοντα 10 χρονια. Δεν θελω να τα γραψω online λογο ευαισθησιας του θεματος.

 

Γιατί να μην γράψεις online? Όχι όνομα γιατρού αλλά τα υπόλοιπα.

Τί βαθμού ήταν, αν δοκίμασες συντηρητικές θεραπείες, ποιά μέθοδο επέμβασης ακολούθησες, αν είχες ενοχλήσεις μετά και για πόσο και πόσο στοίχησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...