Προς το περιεχόμενο

αγορα λαπτοπ ή ipad για φοιτητη


koularasss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτος για ταμπλετα ψηθικε,αλλα θα προσπαθησω να τον πεισω για λαπτοπ καθως ενα ξαδερφος εχει ipad θα το δει,αλλα πιο πιθανο ειναι να μην τον βελεψει αφου χρησιμοποιει αρκετα προγραμματα.για λαπτοπ το πρωτο dell που προτεινατε,ειναι καλο?οχι απο επιδοσεις,ξερω βλεπω τα specs,απο ποιοτητα ,αντοχη στο χρονο κ για ευκολη μεταφορα κανει?

 

κ απο θεσσαλονικη κοντα ειμαστε οποτε μαγαζια απο εκει.

 

κ δν τον πειραζει να εχει κατωτερες επιδοσεις αλλα να ειναι ποιοτικο κ ευκολο στην μεταφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αυτο πως σας φαινεται? http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=E16FBDE8DB67F5F19B8F0014C2625C7B&pa=3F7E42FC1805F543B9797CDFC145C1DB με την εγγυηση της toshiba τι παιζει?ειναι καλη?η ποιοτητα του λαπτοπ καλη?το εχει δει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα toshiba σαφώς και είναι αξιόπιστα και με καλό after sales αλλά εάν το θέλετε και για gaming θα προτιμούσα το lenovo που ανέφεραν παραπάνω τα παιδιά

 

παιχνιδια μονο pes κ fifa.

 

με την εγγυηση της toshiba τι γινετε?λεει εγγυηση οτι κ αν συμβει δλδ αν του το κλεψουν του δινουν αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα lenovo τοσο καλα ειναι κ τα προτεινετε?εγω νομιζω μια μαρκα της πλακας ειναι αλλα απο οτι φαινεται κανω λαθος?

LOL lenovo=IBM=πολυ ποιοτικα=αξιοπιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αδερφος μου,φετος δινει παννεληνιες κ θα αλλαξει το παλιο του λαπτοπ που τα εφτυσε για να παρει ενα καινουριο,θελει να δωσει με χρι 700 το πολυ 800 ευρω για ενα λαπτοπ που να μεταφερετε ευκολα.απο παιχνιδα τον ενδιαφερει μονο το fifa,ομως του προτεινα να παρει ενα ipad κ μια κονσολα για τα παιχνιδια ολα μεσα στα χρηματα που ειπα,εσεις τι προτεινετε?

Αν το αντεχει η τσεπη του πεστου να αγορασει ενα macbook air γιατι πρωτον ειναι παναλαφρο οποτε στην φορητοτητα πεταει, δευτερον εχει μπαταρια 7 ωρες οποτε θα βγαζει με μια φρορτιση τις ωρες του πανεπιστημιου του, τριτον υποστηριζει microsoft office σουιτα γραφειου οποτε οτι χρειαστει απο word excel powerpoint κτλ δεν θα εχει κανενα προβλημα. Τελος αν περιμενει λιγο ακομα αναμενονται νεα μοντελα με ivy bridge και HD4000 καρτα γραφικων! Οποτε και για casual gaming ειναι οκ.Εχει ssd για να μην φαει την ζωη του στο περιμενε, δεν κολαει οσες εφαρμογες και να ανοιξεις, τι αλλο θελει; Να σημειωσω πως για το 11αρι εχει 5ωρες μπαταρια και για το 13αρι εχει 7.

Σορρυ δεν ειδα την τιμη τοτε και γω προτεινω λαπτοπ http://www.skroutz.gr/s/388902/Dell-Inspiron-Q15R-N5110-i7-2630QM-6GB-500GB.html με αυτο μπορει να κανει πολλα και δεν ειναι και υπερβολικα υψηλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για macbook το σκεφτηκε αλλα πολυ ακριβα,το dell ωραιο ειναι σε χαρακτηστικα,απο ποιοτητα ειναι καλο?για αυτα που το θελει δλδ office κ κανα fifa θα τον παει το dell 3-4 χρονια?κ το μαγαζι απο το οποιο ειναι το dell ειναι αξιοπιστο?κ σε ποια πολη ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον τωρα μου λεει(ο αδερφος μου) θελει ipad γτ λαπτοπ ειχε,αλλα εγω πιστευω καλυτερο δεν ειναι το samsung galaxy tab 2 αυτο δλδ: http://www.plaisio.gr/Laptop-and-Tablet/Notebook/Tablets-iPAD/Samsung-Galaxy-Tab-II-10-1-P5100-3G-GT-P5100TSAEUR.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...