Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

haHa νομίζω κάπως εξεζητημένο το παράδειγμά σου. Nevertheless θα μπορούσε να πάρει αυτό το οποίο είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Πάντως η μπαταρία του s2 είναι πολύ λεπτή και μικρή. Στην τσέπη δεν την καταλαβαίνεις καν οτι υπάρχει. Για τις 3 μπαταρίες για κάποιον που ταξιδεύει πολύ δεν είναι καθόλου μα καθόλου εξεζητημένο. Έχω κάνει και 18 ώρες ταξίδι. Αν θέλεις GPS, να δείς καμια ταινία στο αεροπλάνο, να ακούσεις μουσικούλα και να κάνεις και τα τηλέφωνά σου και το internet σου στα αεροδρόμια τις τρως και τις 3 πολύ άνετα...

 

Και επειδή μιλάς για πραγματικά περιστατικά το αφεντικό μου είχε iphone4, και το παράτησε σαν spare στην τσάντα του και έχει ένα desire s μόνο και μόνο για να του αλλάζει μπαταρίες αφού ταξιδεύει κάθε βδομάδα πολύωρα ταξίδια και με το iphone έπρεπε να κάνει οικονιμία στην μπαταρία κλπ. Τώρα έχει 3 spare και κάνει τη δουλειά του με το desire. Again πάντως στην τελική είναι σύμφωνα με τις ανάγκες του καθενός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

haHa νομίζω κάπως εξεζητημένο το παράδειγμά σου. Nevertheless θα μπορούσε να πάρει αυτό το οποίο είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα.

Το γνωριζω και κατι τετοιο εχω σκοπο να παρω, γιατι ειναι πολυ πιο βολικο απο το να κουβαλας εξτρα μπαταριες.

 

 

Πάντως η μπαταρία του s2 είναι πολύ λεπτή και μικρή. Στην τσέπη δεν την καταλαβαίνεις καν οτι υπάρχει. Για τις 3 μπαταρίες για κάποιον που ταξιδεύει πολύ δεν είναι καθόλου μα καθόλου εξεζητημένο. Έχω κάνει και 18 ώρες ταξίδι. Αν θέλεις GPS, να δείς καμια ταινία στο αεροπλάνο, να ακούσεις μουσικούλα και να κάνεις και τα τηλέφωνά σου και το internet σου στα αεροδρόμια τις τρως και τις 3 πολύ άνετα...

 

Και επειδή μιλάς για πραγματικά περιστατικά το αφεντικό μου είχε iphone4, και το παράτησε σαν spare στην τσάντα του και έχει ένα desire s μόνο και μόνο για να του αλλάζει μπαταρίες αφού ταξιδεύει κάθε βδομάδα πολύωρα ταξίδια και με το iphone έπρεπε να κάνει οικονιμία στην μπαταρία κλπ. Τώρα έχει 3 spare και κάνει τη δουλειά του με το desire. Again πάντως στην τελική είναι σύμφωνα με τις ανάγκες του καθενός

 

Μπορει εγω να ειμαι ο περιεργος, αλλα πραγματικα δεν εχω δει γνωρισει κανεναν που να κουβαλαει 3 spare μπαταριες μαζι του..

 

Οσο για το αφεντικο σου, ειναι γνωστο οτι το desire s εχει αισθητα μικροτερη αυτονομια απο το iphone κ ειναι λογικο να χρειαζεται 3 spare μπαταριες(απλα φρικη μου φαινεται να κουβαλας 3 πραγματα εξτρα στην τσεπη σου) απο οτι πχ μια μεγαλη spare θηκη/μπαταρια για το iphone.

 

 

http://www.anandtech.com/show/4971/apple-iphone-4s-review-att-verizon/15

 

41743.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκάλοπ αν αξιζε η αναμονή για το sgs3. Περίπου μοιρασμένοι ειναι..

http://techblog.gr/mobile/samsung-galaxy-s-iii-poll-results-35222/

 

Ένα link απο xda με πολλά συγκριτικά.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=25693754&postcount=108

 

Παρατηρήστε τις καλύτερες φωτο και βίντεο σε σχεση με sgs2.

 

Και ένα βίντεο διπλα στο sgs3. Η οθόνη του sgs3 φαίνεται ποιο φωτεινή, ποιο λεπτομερής, αλλα δεν ξέρουμε τι ρυθμίσεις έχει το καθενα. Μονο απο κοντά θα είμαστε σίγουροι.

http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DRqbCtkzbs5Q&feature=player_embedded&v=RqbCtkzbs5Q&gl=US

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και μικρότερα android ,για τις γυναίκες. Εκεί κανει θραύση η sony λόγω design. Οι γυναίκες αυτό κοιτανε. Δεν τις ενδιαφέρει ούτε πόσους πυρήνες έχει, ούτε αν βγαινει η μπαταρια. Μονο να έχει καλη κάμερα (που πάλι η sony ειναι κορυφή). Εγω παντως αν ειμουν γυναίκα και ειχα παντα μαζί μου τσάντα, οπότε θα ειχα εκεί το κινητό, το note θα επαιρνα .. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

 

Μόνο που δεν είσαι γυναίκα, οπότε σκέφτεσαι και πάλι ως άντρας. Έχεις ρωτήσει τη γνώμη μερικών γυναικών για το Galaxy Note; Διότι εγώ το έχω κάνει και αν σου πω απαντήσεις τους θα ρίξεις μπόλικο γέλιο.

 

 

Hint: δεν αρέσει ούτε στο 10% από όσες ρώτησα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόνο που δεν είσαι γυναίκα' date=' οπότε σκέφτεσαι και πάλι ως άντρας. Έχεις ρωτήσει τη γνώμη μερικών γυναικών για το Galaxy Note; Διότι εγώ το έχω κάνει και αν σου πω απαντήσεις τους θα ρίξεις μπόλικο γέλιο.

 

* SPOILER *[/quote']

Που το ξεθαψες και το σχολιάσες αυτό :) Ενοειτε ότι ειναι όπως τα γραφεις, δε διαφωνώ. Αυτό που λες γραφω. Αν ειμουν γυναίκα και εξακολουθουσα να εχω το μυαλό που εχω (άντρα). Επειδή αυτό δε συμβαίνει, γι αυτό οι γυναίκες δε γελάνε απλα, ξεκαρδίζονται.. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...