Προς το περιεχόμενο

Samsung: Τα αποκαλυπτήρια του Galaxy S3


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 501
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Texting someone, but decided to call them instead? Simply raise the #GALAXYSIII to your ear & the 'Direct Call' feature activates

 

‘Smart Stay’ uses the front-facing camera to detect if you’re looking at it, so it knows whether to keep the screen awake

 

Οταν βλεπεις βιντεο μπορεις να κανεις το βιντεο σε μικρο παράθυρο και να το βάλεις σε όποιο μέρος της οθόνης ενώ παράλληλα μπορείς να μπείς στο ιντερνετ και το βίντεο μένει σε πρώτο πλάνο.

 

Το κολλάς πλάτη με πλάτη με κάποιο αλλο sgs3 και απλα πατάς αποστολη και στέλνει οτι θές

 

το design μου άρεσε, τα features μου άρεσαν. Το μόνο που μένει είναι η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yay, εκφωνητής/τρια με αγγλική προφορά! :P

 

shadowfax, μην φας, έχει γλαρόσουπα απόψε :-D

΄

 

Όχι δεν έχει,αφού το meizu θα είναι σχεδόν ίδιο και λογικά σε τέτοια τιμή θα πλασαριστεί

 

Ε αφού τρολάρουν ρε γαμώτο οι Κορεάτες.

 

Και χάλια παρουσίαση.Δίχως αρχή μέση και τέλος.

 

Βγήκε ο Κορεάτης στην αρχή μας κότσαρε τη πατάτα και μετά βγήκε ο μέτριος παρουσιαστικά τυπάς και έκανε μια μικρή επίδειξη...Ανάποδα όλα τα πάντα δλδ,και μετά βγήκε μια κρύα Ρωσίδα και στο τέλος η Χάϊντι έπειτα απο περίοδο summer in GR with beers and ouzo.

 

Πιο πολύ και απο το X htc το Meizu αν πλασαριστεί όπως είπα,σωστά σε τιμή,θα κάνει πάταγο.Τα κινητά πάντως(τόσο εντυπωσιακό τους φάνηκε)πέσανε κανα 50ρικο στα internet stores.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε τα σχόλια να δεις ποιές είναι οι "υποκειμενικές" αντιδράσεις του κόσμου. Το FAIL είναι πολύ λίγο.

 

Κατσε να κυκλοφορησει λιγο και δες μετα τις αντιδρασεις, ακομα ειναι νωρις.

Περιμενε να ερθουν τα πρωτα hands on και reviews και τοτε θα φανει το πραγμα..

Ελεος πια με το iPhone και την οθονουλα του, πηρε η αδερφη μου το galaxy s2 και μου φυγαν τα ματια..

Το S3 απλα τα σπαει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινούριο της Samsung είναι το ένα βήμα μπροστά στην εξέλιξη των κινητών, πολύ καλό φυσικά, αλλά θα περιμένω να "συγκλονιστώ" με το μεθεπόμενο βήμα στα 28nm, χρονισμούς στα 2.5GHz, επιτέλους περισσότερη ram και καλύτερη αυτονομία. Και, ναι... έχουμε πλέον και τετραπυρηνα smartphone, πλησιάζει όλο και περισσότερο η στιγμή που η ισχύς τους θα κάνει μη αναγκαία τα desktop για μια σημαντική μερίδα του κόσμου

 

 

 

 

Με τιμή 449€ ίσως και να αξίζει :) ...

Αυτό θα ήταν είδηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι πως με τόσες φήμες και τόση αναμονή ο κόσμος περίμενε λίγο παραπάνω πράγματα.Προσωπικά είχα σχηματίσει μια πολύ καλύτερη άποψη για το τι επρόκειτο να δω σήμερα.Όχι οτι αυτά τα χαρακτηριστικά με χαλάνε.Απο το x10 που είμαι αυτήν την στιγμή,η διαφορά θα ναι μεγάλη.Δυστυχώς,όλα αυτά τα χαρακτηριστικά είναι εμπνευσμένα απο άλλες εταιρίες.Social Media Integration(το χε το X10 απο τον Αύγουστο),όλα αυτά τα siri-like απο Apple.Μόνο το eye tracking,το wireless charging και αυτό με τον motion sensor για αυτόματες κινήσεις μπορώ να πω οτι ήταν ωραία.Η samsung απέτυχε να περάσει την Apple όσο ήθελε.

Πέρα απο τα χαρακτηριστικά του κινητού,τώρα δουλειά έχουν οι developers και οι προγραμματιστές.Περιττό να πω οτι θα χει καταπληκτικό support,και φαίνεται στο XDA.

Για άλλη μια φορά,όποιος έχει το S2,δεν χρειάζεται να το πάρει.Για να δούμε την τιμή.Ας ελπίσουμε τα λιγότερα γνωστά e-shops να μην ακολουθήσουν την τακτική πλαίσιου κλπ και να χουν λογικές τιμές.599 ήταν η προαγορά,ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε να κυκλοφορησει λιγο και δες μετα τις αντιδρασεις, ακομα ειναι νωρις.

Περιμενε να ερθουν τα πρωτα hands on και reviews και τοτε θα φανει το πραγμα..

Ελεος πια με το iPhone και την οθονουλα του, πηρε η αδερφη μου το galaxy s2 και μου φυγαν τα ματια..

Το S3 απλα τα σπαει..

Λες η pentile να βγάλει μάτια ή το κέλυφος να θυμίζει εξωτερικά δημιουργίες του Rietveld ή της ρωσικής πρωτοπορίας, ξέρω γω; Έχουμε ήδη τα πρώτα hands on.

 

Και γω S2 έχω και βλέπω να το κρατάω για αρκετό ακόμα καιρό, τουλάχιστον μέχρι το new iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια φώτο που είδα ποιο πριν το s3 και το iphone μαζί τρελάθηκα . πολύ μπροστά το s3

πλησιάζεις τα s3 και στέλνουν απευθείας αρχεία

φορτίζει χωρίς καλώδια (ξεχωριστό αξεσουάρ αλλά δεν γαμ...)

καλή μπαταρία

ωραίο desing

γρήγορο

τι άλλο θες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy S II S. Yay, από τα πιο επιτυχημένα σχόλια. Τουλάχιστον αυτό έχει και μια μορφή, δείχνει ρε παιδί μου. Κάτι κατάφεραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες η pentile να βγάλει μάτια ή το κέλυφος να θυμίζει εξωτερικά δημιουργίες του Rietveld ή της ρωσικής πρωτοπορίας, ξέρω γω; Έχουμε ήδη τα πρώτα hands on.

 

καποιο λινκ εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'τανε η ζήλια ψώρα, θα εγέμιζε η χώρα...

 

Πολύ καλή συσκευή όπως και η προηγούμενη SGS2. Ό,τι και να πει ο κάθε πικρόχολος, η συσκευή είναι κουρυφαία.

 

Βέβαια, δεν είναι εξωφρενικές οι αλλαγές από το SGS2 αλλά αυτό δεν στερεί στην εταιρία το δικαίωμα να καμαρώνει για τη νέα της συσκευή. Όσο για το πώς θα πάει αγοραστικά, νομίζω ότι θα ακολουθήσει την πορεία του SGS2.

 

Σκέφτομαι μόνο ότι θα ήταν πολύ καλό να δούμε και πλήρη ελληνική φωνητική συμβατότητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσε να κυκλοφορησει λιγο και δες μετα τις αντιδρασεις, ακομα ειναι νωρις.

Περιμενε να ερθουν τα πρωτα hands on και reviews και τοτε θα φανει το πραγμα..

Ελεος πια με το iPhone και την οθονουλα του, πηρε η αδερφη μου το galaxy s2 και μου φυγαν τα ματια..

Το S3 απλα τα σπαει..

Όντως έλεος,δεν του βάζανε μια 7" να τα σπάει!Πάντως έτσι όπως το πάει η samsung με κάθε νέo κινητό πρέπει να δείνει και δώρο τσάντα πλάτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...