Προς το περιεχόμενο

5 καλωδια hdmi 1.8m για ~10$


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε matrixxx περα απ την πλακα εισαι αξιεπαινος. για τον κοπο σου εννοω, κτλ.

 

Παντως, τωρα που ειδα τη πληρη φωτο με τα σακουλακια, τελικα πειστηκα, εμενα μου ηρθε χωρις σακουλακι :P :shifty: :confused: :mrgreen:

 

σε καμια περιπτωση δεν μου ηρθε τετοιο τσιλικο σακουλακι με χρωματα και λογακια κτλ κτλ, θα το θυμομουν. Το πολυ πολυ να μου ηρθε με σκετο διαφανες. Αλλα και παλι δε νομιζω, γιατι τωρα θυμηθηκα οτι μολις ανοιξα το κιβωτιο και βρηκα το δεματακι, μου πηρε ωρα στην εισοδο της οικοδομης να το ανοιξω για να το τσεκαρω στα γρηγορα, και τελικα το εσκισα με τα δοντια και φανηκε το καλωδιο. Αρα, ναι, μου ηρθε χυμα. χαχαχα στον καθενα οπως να ναι τα στειλαν, αυτο ειναι το σιγουρο.

 

edit και εγω το χρειαζομουν ρε, μην ακους τους αλλους τους απλες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο christs το χρειαζότανε.Για χάρη του τα πήραμε κι εμείς οι άπλες για να του κάνουμε παρέα στην αναμονή μη νιώθει μοναξιά,χαχαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και το δικό μου σήμερα,είχε λιακάδα ^_^

 

Λοιπόν,το δικό μου ήρθε τελικά monster cable μάρκα,1.4 με ethernet και δώρο ταινία bluray 3D

 

Κι επειδή ξέρω ότι ψαρώσατε,να πω ότι κάνω πλάκα :P Ήρθε το ίδιο με του christs,χρυσό,γράφει high speed και είναι 1.8m :)

Α,και ήταν μόνο στο γκρι αδιάφανο σακουλάκι,τίποτα άλλο.Κίτρινο φάκελο δεν είχα,το αυτοκόλλητο με τα στοιχεία μου είναι πάνω στο γκρι σακουλάκι και γράφει μόνο hdmi-1,5m και όχι v1.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περικοπες κοστους, "μας ξεκαναν οι Ελληνες, συνεννοημενοι ειναι;". - ΝΑΙ! :-D

 

Ειδες που στο εφερε και δεν πηγες εσυ; Αντε κακοπιστε! :P

 

Μεγεια το νεο σου "αχρηστο" καλωδιο. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ωραιος ο pedrojay!! τελικα, μονο στον matrixxx φεραν διαφορετικο καλωδιο :P :P

 

τους ξετιναξαμε, τωρα θα παραγγειλω κανα δυο και για ενα φιλο μου :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός παράγγειλε την επόμενη μέρα,οπότε ή τελείωσαν τα συγκεκριμένα ή δούλευε άλλος υπάλληλος στο "μαγαζί" :-D .Ότι τους κατέβει στέλνουν τελικά πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός παράγγειλε την επόμενη μέρα,οπότε ή τελείωσαν τα συγκεκριμένα ή δούλευε άλλος υπάλληλος στο "μαγαζί" :-D .Ότι τους κατέβει στέλνουν τελικά πάντως!

ισχυει. πραγματικα οτι να ναι, και οπως να ναι. Ελπιζω να συνεχιζουν να στελνουν απ τα καλα, γιατι δε θελω να εκτεθω στο φιλο μου, ηταν η πρωτη του αγορα απο αμαζον, τωρα τον βαζω στα κατατοπια, μη γινουμε ρεζιλι στην παρθενια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ελπιζω να συνεχιζουν να στελνουν απ τα καλα, γιατι δε θελω να εκτεθω στο φιλο μου,..

 

Μακαρι να στειλουν απο τα καλα. Και το δικο σας ομως να του στειλουν δεν εγινε και τιποτα. Και τα δυο λειτουργουν καλα. Αν και φαινεται πιο "ψευτικο" ειναι η αληθεια το 1μ απο το 1.80. [παχος 5-5.5mm το μικρο, 7.5mm το 1.80 - βαρος 53γρ το 1μ, 136γρ το 1.80μ (75γρ/μ)]. Αλλα για 1.5 ευρω και αυτο καλο ειναι!

 

Το δικο σας 1.80 εχει αυτα τα χαρακτηριστικα παχους - βαρους φανταζομαι. (με του δικου μου 1μ που ειναι "ιδια μαρκα".)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να στειλουν απο τα καλα. Και το δικο σας ομως να του στειλουν δεν εγινε και τιποτα. Και τα δυο λειτουργουν καλα. Αν και φαινεται πιο "ψευτικο" ειναι η αληθεια το 1μ απο το 1.80. [παχος 5-5.5mm το μικρο, 7.5mm το 1.80 - βαρος 53γρ το 1μ, 136γρ το 1.80μ (75γρ/μ)]. Αλλα για 1.5 ευρω και αυτο καλο ειναι!

 

Το δικο σας 1.80 εχει αυτα τα χαρακτηριστικα παχους - βαρους φανταζομαι. (με του δικου μου 1μ που ειναι "ιδια μαρκα".)

Ναι, για 1.5 ευρω μια χαρα ειναι ασυζητητι, απλα, μιας και ειναι πρωτη φορα που παραγγελνει το παληκαρι, ας του ερθει το καλο το τσιλικο το κιμπαρικο, για να γλυκαθει και το παιδι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλαβέ,ποιό είναι το καλό το κιμπάρικο γιατί με μπερδεύεις :-D Αν εσύ εννοείς αυτό που πήρες καλό,ο matrixxx λέει ότι είναι καλύτερο το άλλο!

 

Ξεκόλλα με τα "καλά",μην ανησυχείς ίδια δουλειά κάνουν βρε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλαβέ,ποιό είναι το καλό το κιμπάρικο γιατί με μπερδεύεις :-D Αν εσύ εννοείς αυτό που πήρες καλό,ο matrixxx λέει ότι είναι καλύτερο το άλλο!

 

Ξεκόλλα με τα "καλά",μην ανησυχείς ίδια δουλειά κάνουν βρε :P

ναι ε?? τωρα που το πες, σαν να χεις δικιο. Ε με τοσα καλωδια και τοσα λογια με εχετε κουρκουτιασει το μυαλο τοσες μερες παναθεμα σας, μονο ενα κλειδωμα με σωζει απο αυτο το αναθεματισμενο τοπικ καλωδιων :P

 

εμενα παντως το δικο μας το high speed χρυσουλι πιο πολυ μ αρεσε να σου πω την αληθεια... ασε τον matrixxx να λεει, δε ξερει... :-D

 

αυτα απο μενα, αντε να μη σπαμαρουμε το τοπικ με αλλες χαζομαρες, τα ξαναλεμε σε επομενο ντου αγορων :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...