Προς το περιεχόμενο

Media Markt 31/5 τηλεοραση Philips


john654321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το Σαββατο θα την εχω πηγα στο media markt του Αμαρουσιου κ την ειδα κ απο κοντα.Να πω οτι ερχεται με 2 3d γυαλια κ τα αλλα 2 θα τα εχουν την επομενη εβδομαδα .Επισης μπορεις να βαλεις δοσεις εντοκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα μην κολλας στο "βυσμα" απλα ξερω ατομα που... ξερουν ατομα μεσα στο service της philips και εχουν παντα φοβερη εξυπηρετηση. επισης ξερω οτι "refurbished" μοντελα προωθουνται σε γνωστους και φιλους σε πολυ χαμηλες τιμες απο το service.

τωρα τι σου εστειλαν δεν μπορω να ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθειαααα...

 

Πήγα την αγόρασα, την εγκατέστησα και το μετάνοιωσα... μπορώ να κάνω κάτι;

 

Δεν θέλω και ξέρω ότι δεν μπορώ να πάρω λεφτά πίσω...

 

Θέλω να πάρω έναν υπολογιστή... Παίζει περίπτωση να δεχθούν επιστροφη;

 

Μου αρέσει που έκαν και επέκταση εγγύησης με 100€ ακόμα, ο χαζός...

 

Περιμένω γνώμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη όταν λες το μετανιωσες,είναι επειδη δν σου αρέσει η τηλεόραση για κάποιους λόγους?πχ χάλια εικόνα 3d κτλ η γιατι τελικά ήθελες υπολογιστή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη όταν λες το μετανιωσες,είναι επειδη δν σου αρέσει η τηλεόραση για κάποιους λόγους?πχ χάλια εικόνα 3d κτλ η γιατι τελικά ήθελες υπολογιστή;

 

Επειδή ήταν αυθόρμητη αγορά της στιγμής και χωρίς πολύ σκέψη... η τηλεόραση είναι μια χαρά... αλλά τελικά υπήρχαν αρκετές τηλεοράσεις στο σπίτι, για να προστεθεί κι άλλη μία...

 

Ενώ ο υπολογιστής τελικά ήταν άμεση ανάγκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε στεναχωρήσω αλλά τα λάθη πληρώνονται. Και στην συγκεκριμένη περίπτωση σε βλέπω να χάνεις χωρίς λόγο κανένα κατοσταστικάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε στεναχωρήσω αλλά τα λάθη πληρώνονται. Και στην συγκεκριμένη περίπτωση σε βλέπω να χάνεις χωρίς λόγο κανένα κατοσταστικάκι...

 

Εννοείς την επέκταση εγγύησης;

 

Αν πάρω υπολογιστή, δεν θα μεταφερθεί εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σχεδόν σίγουρο ότι δεν μεταφέρεται.

 

Μην καθυστερείς. Συσκεύασέ τη ακριβώς όπως ήταν και πήγαινέ την πίσω. Αν είσαι εντός των πρώτων 7 ημερών θα πεις ότι δεν την χρειάζεσαι και θα απαιτήσεις τα χρήματά σου πίσω. Αυτοί θα επιμένουν για πιστωτικό αλλά μην το δεχτείς. Έχεις κάθε δικάιωμα να σου επιστραφούν τα χρήματα. Όλα αυτά βέβαια με την προϋπόθεση ότι δεν έχει γίνει κάποια ζημιά στην συσκευή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ήταν αυθόρμητη αγορά της στιγμής και χωρίς πολύ σκέψη... η τηλεόραση είναι μια χαρά... αλλά τελικά υπήρχαν αρκετές τηλεοράσεις στο σπίτι, για να προστεθεί κι άλλη μία...

 

Ενώ ο υπολογιστής τελικά ήταν άμεση ανάγκη...

 

Αυτοκτονεί ο κόσμος από την πείνα....άρε Έλληνα αθάνατε (Δεν σε κατηγορώ και εγώ έκανα κάτι παρόμοιο πριν 3 μήνες). Σόρρυ για το off-topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοκτονεί ο κόσμος από την πείνα....άρε Έλληνα αθάνατε (Δεν σε κατηγορώ και εγώ έκανα κάτι παρόμοιο πριν 3 μήνες). Σόρρυ για το off-topic

 

Δεν έχεις άδικο φίλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...