Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει ληξει εκανα αιτηση ακομα δεν αναρτηθηκαν τα αποτελεσματα για οσους εκαναν επειδη μερικοι δεν το προσεξαν τα αποτελεσματα θα αναρτηθουν στο σαιτ και οχι με αλλο τροπο και με δικη μας ευθυνη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πηρε το αυτι μου πως κολλησε το θεμα....

 

Λογω εξωδικων απο τους ριγμενους...

 

Sent from my android using Insomnia

Λογω εκλογων θα καθυστερησουν σημερα πηγα στον οαεδ και ρωτησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οποιος αγιος ανθρωπος μου εξηγησει τι σημαινει επιλαχων θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα.Εγω καταλαβα οτι οσοι ειναι επιλαχοντες δεν περνουν την επιταγη καταρτισης παρα μονο υπο προυποθεσεις που θα ηθελα πολυ να μαθω.Δυστυχως το κρατος πεζει με τις λεξεις και πιο πολυ με τον πονο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος αγιος ανθρωπος μου εξηγησει τι σημαινει επιλαχων θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα.Εγω καταλαβα οτι οσοι ειναι επιλαχοντες δεν περνουν την επιταγη καταρτισης παρα μονο υπο προυποθεσεις που θα ηθελα πολυ να μαθω.Δυστυχως το κρατος πεζει με τις λεξεις και πιο πολυ με τον πονο μας.

 

επιλαχών σημαίνει ξεκαθαρα οτι αν κάποιος απο τους επιτυχόντες δεν συμμετέχει θα πάρεις τη θέση του. Δε νομίζω οτι παίζει κάποιος με τις λέξεις, τώρα με τον πόνο μας παίζουν σίγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Για όσους δεν το ξέρουν πριν κάνα μήνα βγήκαν νέες λίστες, έχουν πάρει επιπλέον άτομα με βάση τα στοιχεία που είχανε απο τη προηγούμενη φορά.

Κοιτάξτε πάλι τις λίστες, νομίζω είναι μέχρι 16/10 η προθεσμία για να πάρεις την επιταγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...