Προς το περιεχόμενο

επιχορηγηση ανεργων με επιταγες καταρτισης training voucher


hammerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 374
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κανείς Πατρινός που περιμένει και αυτός τα λεφτά ή που τα έχει πάρει;;;

όταν λέτε να πάμε ΟΑΕΔ για εξακρίβωση του IBAN σε ποιον να πάμε;Σε όποιον υπάλληλο θέλουμε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εξακριβωση του ΙΒΑΝ εγω τουλαχιστον,ρωτησα ποιος ειναι υπευθυνος για το προγραμμα voucher, με ειπαν,πηγα κλπ κλπ..Τωρα αν μπορει να το δει ενας οποιοσδηποτε αλλος δεν το ξερω,αλλα καλο ειναι να βρεις τον υπευθυνο voucher..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εξακριβωση του ΙΒΑΝ εγω τουλαχιστον,ρωτησα ποιος ειναι υπευθυνος για το προγραμμα voucher, με ειπαν,πηγα κλπ κλπ..Τωρα αν μπορει να το δει ενας οποιοσδηποτε αλλος δεν το ξερω,αλλα καλο ειναι να βρεις τον υπευθυνο voucher..

καλά πήγα σήμερα στον ΟΑΕΔ να ρωτήσω τι γίνεται με τα λεφτά και για να ελέγξω αν έχουν το IBAN μου και έγινε χαμός!

Δεν υπήρχε.Δεν το είχαν περάσει γιατί λέει τα είχε φτύσει το σύστημα.Και τα πήρα λίγο εκείνη την ώρα και της λέω: "Και πότε σκοπεύατε να το περάσετε στο σύστημα ή να με ειδοποιήσετε ότι υπάρχει πρόβλημα για να περάσω να το διορθώσουμε;".

Η απάντησή της:"Κάποια απο αυτές τις μέρες θα σας ειδιποιούσαμε.."

"Περίμενα δηλαδη κάμποσους μήνες,θα περιμένω και άλλους τόσους για να μου τα βάλουν;;".Η απάντηση της υπαλλήλου "Οχι καλέ,θέμα ημερών είναι τώρα..."

 

Παιδιά οσοι παίρνετε τα χρήματα γράφετε απο ποιο μέρος κ πότε τελειώσατε !!!!

Λοιπόν,παιδί απο το τμήμα μου πήρα τα λεφτά!

Τελειώσαμε 14/11/2012 Πάτρα!

 

Να δω εγώ πότε θα τα πάρω!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα κι απο μενα..Οπως ειπα και σε προηγουμενα μηνυματα μου εγω τα πηρα την Παρασκευη το μεσημερι ,8 του μηνα δηλαδη,απο Θεσσαλονικη ειμαι,και εγινε ενα μπαχαλο..Ατομα απ το τμημα μου τα πηραν,οπως εγω και ατομα απ το τμημα μου οχι..Δυο απο αυτα τα ατομα πηγαν σημερα ΟΑΕΔ και τα στοιχεια τους δεν ειχαν περαστει στο συστημα τους!!!!!.Μολις τα τσεκαραν ολα καλα τους ειπαν,θα μπουν σιγα σιγα..Απο Παρασκευη σε Παρασκευη δηλ οπως καταλαβατε..Εδω θα πρεπει να πω ,και με συγχωρειτε γι αυτο,οτι ασχετως των τραγικων λαθων του φανταστικου ελληνικου δημοσιου,επρεπε κι εμεις να περασουμε απο ΟΑΕΔ να κανουν τσεκ στα στοιχεια μας.Αφου εξυπνα παιδια ειμαστε και ξερουμε τι μπαχαλο επικρατει παντου απο ανεκαθεν,επρεπε ετσι, απο περιεργεια να περασουμε να δουμε τι παιζει..και παλι ομως σιγουρα δεν ημασταν υποχρεωμενοι γι αυτο,αλλα αυτοι οι φωστηρες επρεπε να μας ενημερωσουν,να μας παρουν ενα τηλ να μας πουν,ελατε κατι παζει λαθος ρε παιδια να το  διορθωσουμε,εστω οτι καναμε κι εμειςοι ιδιοι λαθος ρε αδερφε...στον κοσμο τους αυτοι..Μ αρεσει που οπου κι αν παμε ,οτι κι αν κανουμε μας ζητανε να δωσουμε τηλεφωνα..Τι σκατα τα ζητατε ρε αλητες ,αφου το βρωμοχερο σας δεν κανει το αυτονοητο,δεν θελει πολυ μυαλο νομιζω να παρουν ενα τηλεφωνο,αλλα θα με πεις εχουν μυαλο;Ολοι οι στοκοι μαζεμενοι στο δημοσιο ειναι,τι να λεμε τωρα δηλαδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το πρωι πηραν τηλ κ μενα απο τον οαεδ να παω να δωσω το ιβαν μου γτ κ καλα δε το χουν....

αρχισαν να πληρωνουν στην κατερινη σημερα

αυριο 8α παω ελπιζω να μου τα βαλουν μεσα στην  εβδομαδα κ οχι παρακσευη...

και οχι δεν ειμασταν υποχρεωμενοι να παμε παλι οαεδ κ να καιμε βαζινες...δωσαμε τα στοιχεια μας ας τα χαν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με πηραν σημερα το πρωι απο τον Οαεδ και μου ειπαν μπηκανε τα χρηματα σας. Παω στην τραπεζα....

 

και κλασσικα ΑΡΧ......Α μπηκανε.

 

εχει καταντησει κουραστικη η ολη υποθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ξαναλεω οτι αυτοι τα χρηματα τα βαζουν απο Παρασκευη σε Παρασκευη,και οσοι κοιτατε στην τραπεζα να πηγαινετε μετα το κλεισιμο..τοτε τα βαζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν,το τμήμα μου τελείωσε στις 14/11/2012 και σήμερα πήραν τα παιδιά τα λεφτά!500 ευρώ

Να δω εμένα πότε θα μου τα βάλουν που σήμερα έβαλαν το IBAN μου στο σύστημά τους.

Μου φαίνεται εγώ θα περιμένω κανά 4μηνο ακόμα... :cry:  :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα σήμερα τηλέφωνο και μία υπάνθρωπος που ήταν πίσω από το τηλέφωνο, μου είπε ότι δεν υπάρχει το ΙΒΑΝ. οπότε θα πρέπει να πάω από κει να το δώσω, ενώ τα είχα κάνει όλα ηλεκτρονικά .Ήταν και εριστικότατη, οπότε καταλαβαίνω ότι δεν πρόκειται να μπει φράγκο. Και να δώσω το ΙΒΑΝ καλά κρασιά μετά με τα λεφτά, δεν πρόκειται να το κοιτάξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...