Προς το περιεχόμενο

Πως μπορω να παρω αντιγραφο των μηνυματων μου απο το κινητο Sony Ericsson Xperia mini


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους τους φιλους.Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Εχω το ποιο πανω κινητο[xperia][sT15] και θελω να παιρνω αντιγραφα των μηνυματων που μου στελνουν οι φιλοι μου,και να τα εκτυπωνω μετα.Πως γινεται αυτο?Ακομα δεν το εχω μαθει...Σας ευχαριστω πολυ.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το πρόγραμμα Moborobo αναλυτικά θα δεις πως λειτουργεί Εδώ.

Μπορείς να κάνεις εξαγωγή των μηνυμάτων σου σε μορφή xml, txt ή excel και στη συνέχεια να τα εκτυπώσεις από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να μπω στη καρτελα DATA,για να παρω αντιγραφο των ΜΝΜ μου που θελω,αλλα,δεν μπορω...γιατι? κατι validation μου βγαζει...συνδεση κανω με καλωδιο USB...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πιό απλός τρόπος που μπορώ να σκεφτώ για να μην παιδεύεσαι είναι να εγκαταστήσεις ένα άλλο πρόγραμμα για sms, όπως το GoSms Pro (δωρεάν και από τις καλύτερες εφαρμογές για μηνύματα), και μέσα από εκεί έχει επιλογές backup/restore sms. Αλλά κάνει backup στο cloud της εταιρίας, νομίζω μόνο αν έχει πρόβλημα το δίκτυο το κάνει στο κινητό.

 

Άλλος επίσης απλός τρόπος, και όχι μόνο για sms, είναι MyBackup, πολύ καλό πρόγραμμα. Προσωπικά χρησιμοποιώ για όλα το MyBackup Root που είναι δωρεάν, αλλά πρέπει να είσαι root για να δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους τους φιλους.Θα ηθελα τη βοηθεια σας.Εχω το ποιο πανω κινητο[xperia][sT15] και θελω να παιρνω αντιγραφα των μηνυματων που μου στελνουν οι φιλοι μου,και να τα εκτυπωνω μετα.Πως γινεται αυτο?Ακομα δεν το εχω μαθει...Σας ευχαριστω πολυ.!!!

 

SMS Backup/Restore που παράγει αρχείο XML το οποίο μπορείς να ανοίξεις με τον internet explorer και κατ' επέκταση να το τυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το θέμα μεταφέρεται εδώ από την ενότητα Κινητή και Σταθερή Τηλεφωνία. Παρακαλώ να ελέγχετε προσεκτικά τις περιγραφές των ενοτήτων στον κεντρικό κατάλογο του forum ώστε να επιλέγετε αυτήν που είναι καταλληλότερη για να φιλοξενήσει το θέμα σας.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...