Προς το περιεχόμενο

θελω να στειλω αρχεια με bluetooth στο κινητο μου τι να κανω;


cicek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επισης καλη συνεχεια

 

παιδια τελικα αυτο με το skydrive που μου ειπατε πετυχε....οπως και ναχει θελω να μαθω τι συμβαινει με το bluetooth οποτε θα παρω τηλ την htc για να μου φυγει η απορια και θα σας πω τι θα μου πουν, ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, χαίρομαι που δούλεωε γιατί αναρωτιόμουν και γιατί δεν μπορείς να περάσεις την εφαρμογή. Όσο για το bt, πάρε αν θέλεις, πάντως δεν έχει να κάνει με την HTC, είναι θέμα των WP 7.x και είναι το ίδιο σε όλα τα κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, χαίρομαι που δούλεωε γιατί αναρωτιόμουν και γιατί δεν μπορείς να περάσεις την εφαρμογή. Όσο για το bt, πάρε αν θέλεις, πάντως δεν έχει να κάνει με την HTC, είναι θέμα των WP 7.x και είναι το ίδιο σε όλα τα κινητά.

λοιπον πηρα την htc τηλεφωνο και μου ειπε οτι τα windows phone δεν επικοινωνουν με bluetooth με τον υπολογιστη και με αλλα κινητα , παρα μονο με ακουστικα..ειχες απολυτο δικιο. αρα τζαμπα παιδευομουν ολο το σαββατοκυριακο να βγαλω ακρη. Πριν λιγο γυρισα απο ενα καταστημα με κινητα, μολις αγορασα το xperia arc s. Πηρα τηλ την sony ericson και μου ειπε οτι το κινητο αυτο μπορει κανονικα να επικοινωνει με bt. Ευχομαι να πανε ολα καλα, γτ δε τη παλευω.Ευχαριστω για το assist :-D :-D :-D :-D :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...