Προς το περιεχόμενο

Τελετή έναρξης Ολυμπιακών Αγώνων 2012


geowizard

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με δουλεύεις, έτσι;

Όχι δεν ξέρω απ έξω, δε θυμάμαι και δε θα μπω στη διαδικασία να σου γράψω εργασία. Αν όμως πατήσεις στο λινκ που έβαλα θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς. Δεν το βρήκα online στα ελληνικά, λυπάμαι. Αν και νομίζω ότι και στη wikipedia θα τα λέει μια χαρά.

Οδηγεί κάπου η ερώτηση σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε τα λινκ.εσενα ρωταω με τον οποιο συζηταω και ο οποιος μιλησε για κατι συγκεκριμενο.

επισης δεν ζητησα εργασια.ζητησα καποιες χρονολογιες.

καποιος που λεει οτι προυπηρχαν αρχαιοι πολιτισμοι και ηρθαν αργοτερα οι ελληνες και τους πηραν την γνωση,δινει την εντυπωση οτι ειναι διαβασμενος,οτι ξερει για ποιο πραμα μιλαει.

επομενως εγω ο συνομιλητης σου,ζηταω απο σενα που ειναι φανερο οτι ξερεις περισσοτερα πραματα πανω στο θεμα που συζηταμε,καποιες εξτρα πληροφοριες για να μαθω και εγω αυτα που δεν γνωριζω.

και αυτο που ρωταω ειναι να μου πεις ποτε ξεκινησανε οι αλλοι πολιτισμοι και ποτε ηρθαν οι ελληνες στην Μεσογειο.

δεν ζηταω κατι τρομερο.

ειμαι κατανοητος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βρώ τις χρονολογίες που λες θα πρέπει να ψάξω γιατί δεν τις θυμάμαι απ έξω. Γι αυτό το λόγο έβαλα και το λινκ. Για να δείξω ότι δε λέω βλακείες που έβγαλα απ' το μυαλό μου αλλά είναι πράγματα που πιστεύουν άνθρωποι που η δουλειά τους είναι να ασχολούνται με το θέμα αυτό.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ έχω διαβάσει αυτό το βιβλίο και κάνα δυο άλλα πάνω στο θέμα ενώ εσύ όχι.

Σε προτρέπω, λοιπόν, να το διαβάσεις. Αν το διαβάσεις και διαφωνείς με αυτά που λέει, ας το συζητήσεις.

 

 

 

όλη η γνώση βρίσκεται στα χέρια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορω να περιμενω.αμα θες ψαξε βρες τις χρονολογιες και βαλτες εδω.

ποτε ηρθαν οι ελληνες και ποτε ηρθαν οι αλλοι.

περιμενω.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υστερα βλεπουμε κατι καμινάδες να σηκωνονται σα να ειμαστε στα ορυχεία του Σαρουμαν.

Ο geowizard βλέπει στο μέλλον:

 

http://9gag.com/gag/4888230

Επεξ/σία από Praetorianos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ας μου θυμίσει κάποιος.

Πριν τέσσερα χρόνια υπήρχε τέτοια σύγκριση Αθήνα με Sydney;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν έβαλαν τίποτα ιππότες και κανα δυο μαντράχαλους να τρώνε fish and chips πάλι καλά.

 

Το διασυρμό του ευ αγωνίζεσθαι με τον Μιστερ Μπιν να βάζει τρικλοποδιά σε συναθλητή πρέπει να τον χάρηκε πολύ εκείνο το μοσχάρι ο Ρογκ και οι υπόλοιποι "αθάνατοι" της ΔΟΕ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...