Προς το περιεχόμενο

Σε ποια τραπεζα μπορω να βγαλω πιστωτικη καρτα αυτο τον καιρο;


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 8 χρόνια αργότερα...

η πιστωτική στην ουσία είναι ένα δάνειο μικρής διάρκειας με λίγο τσιμπημένο επιτόκιο ή και καθόλου (υπο προϋποθέσεις).

Λαμβάνοντας υπόψιν την παραπάνω πρόταση, πες μας εσύ σε ποιον θα δάνειζες χρήματα χωρίς καμια εξασφάλιση ότι θα τα έπαιρνες πίσω.

Αν εμφανιζόμουν εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος, χωρίς εισόδημα ή με ένα μηδενικό εκκαθαριστικό θα μας δάνειζες ή θα γελούσες;

Δεν υπάρχει περίπτωση κανείς να σου δανείσει χρήματα αν δεν εξασφαλίσει ως ένα βαθμό ότι θα τα πάρει πίσω. φαντάζομαι το ίδιο θα έκανες κι εσύ.

Και κοίτα μη την πατήσεις από τίποτα απατεώνες που υπόσχονται πιστωτική με το αζημείωτο. Παλαιότερα είχε πάρει το αυτί μου τέτοια περιστατικά. δυστυχώς όταν ο άλλος είναι απελπισμένος δε το πολυσκέφτεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pr193611 είπε

Θέλω μια πιστωτική κάρτα  χωρίς εκαθαριστικο. Που μπορώ να βρω 

Εγώ έβγαλα χωρίς καθόλου υπαρξη εκκαθαριστικου αλλα με μισθοδοσία στη συγκεκριμένη τράπεζα. 

 

Πρώτο πιστωτικό όριο τα 450€ και με τους μήνες και δικές μου συνεχές αιτήσεις για αύξηση έφτασε στα 1150€. 

 

Τράπεζα eurobank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Mperdemeni είπε

Εγώ έβγαλα χωρίς καθόλου υπαρξη εκκαθαριστικου αλλα με μισθοδοσία στη συγκεκριμένη τράπεζα. 

όταν λέμε καθόλου εκκαθαριστικό τι εννοούμε; θεωρώ ότι εννοούσε 0. Προφανώς άνεργος-η.

Κατα τ άλλα αν μπαίνει μισθός σε κάποια τράπεζα απευθύνεσαι σε αυτή. Αλλα αν υπάρχει μισθός, υπάρχει και εκκαθαριστικό. Εκτός αν έγινε πρόσληψη πρόσφατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Bitbit είπε

όταν λέμε καθόλου εκκαθαριστικό τι εννοούμε; θεωρώ ότι εννοούσε 0. Προφανώς άνεργος-η.

Κατα τ άλλα αν μπαίνει μισθός σε κάποια τράπεζα απευθύνεσαι σε αυτή. Αλλα αν υπάρχει μισθός, υπάρχει και εκκαθαριστικό. Εκτός αν έγινε πρόσληψη πρόσφατα

Εγώ δεν είχα καθόλου εκκαθαριστικό. Όχι 0. Καθόλου, ως προστατεύομενο μέλλον.

 

Η πρόσληψη είχε γίνει μέσα στο 20 οποτε δεν υπήρχε ακόμα εκκαθαριστικό μόνο αποδείξεις μισθοδοσίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/2/2021 στις 4:08 ΜΜ, Mperdemeni είπε

Εγώ δεν είχα καθόλου εκκαθαριστικό. Όχι 0. Καθόλου, ως προστατεύομενο μέλλον.

 

Η πρόσληψη είχε γίνει μέσα στο 20 οποτε δεν υπήρχε ακόμα εκκαθαριστικό μόνο αποδείξεις μισθοδοσίας.

Σε πια τράπεζα ; Για να πάει να βγάλει και ο Pr193611

Επεξ/σία από Vasileios-gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vasileios-gr είπε

Σε πια τράπεζα ; Για να πάει να βγάλει και ο Pr193611

Το έχω πει παραπάνω. Eurobank.

 

Αλλά είχα και έχω την μισθοδοσία μου στην συγκεκριμένη τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...