Προς το περιεχόμενο

ελληνικη γλωσσα στα Windows 8 Pro?


thessalonik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο οτι εχω δει το windows update λειτουργει με τις ωρες του!! Τα περασα σε ενα φιλε σημερα τα 8αρια τα Pro και επρεπε να παω και να τα κατεβασω!! Ενω στο δικο μου ,μου πεταξε τις γλωσσες στις προαιρετικες με την μια!

 

φιλο*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOS κατέβασα ελληνικό language pack από ξένο φόρουμ το περασα κανονικα και τωρα μου δημιουργησε προβληματα δεν ανοιγουν τα settings στο corner και επισης οταν παω στo change language settings του control panel φορτωνει για λιγο και μετα κλεινει μόνο του

επισης μου χαλασε το regedit και την επαναφορα συστηματος :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα κατεβασεις το ελληνικο language pack για 8 απο καπου και θα το εγκαταστησεις ετσι :

δεξι κλι στο START -- RUN --- LPKSetup.exε

μετα απο τα options της γλωσσας στον πινακα ελεγχου θα βαλεις γλωσσα εμφανισης τα ελληνικα

 

 

 

κατέβασα ένα αρχείο el-GR_x64.win8lng πάω run--επιλέγω start και το LPKSetup.exε το κάνω επικόληση στο κενό? για εξήγησε μου σε παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω δει το windows update λειτουργει με τις ωρες του!! Τα περασα σε ενα φιλε σημερα τα 8αρια τα Pro και επρεπε να παω και να τα κατεβασω!! Ενω στο δικο μου ' date='μου πεταξε τις γλωσσες στις προαιρετικες με την μια!

 

φιλο*[/quote']

 

Φίλε μου, μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις το link του μέρους που τα κατέβασες σε ένα προσωπικό μήνυμα;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν λέω για τα πακέτα γλωσσών λέω πού βρήκατε την Windows 8 RTM επειδή έχω ακούσει ότι θα είναι η ίδια με την έκδοση που θα βγει στις 26 του Οκτώβρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν λέω για τα πακέτα γλωσσών λέω πού βρήκατε την Windows 8 RTM επειδή έχω ακούσει ότι θα είναι η ίδια με την έκδοση που θα βγει στις 26 του Οκτώβρη

 

Εγώ πάντως δεν την έχω βρει και ούτε ψάχνω να την βρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα πακέτα γλωσσών είναι στο youtube:

 

Υποθέτω ότι η google έχει ελέγξει τη νομιμότητα

αυτού του βίντεου.

 

Τα λινκ με τις γλώσσες που εχει κατω απο το βιντεο δεν λειτουργουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...