Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρωτα αυτον που σε εβαλε που θα στειλεις e-mail για την διαγραφη σου, νομιζω στελνεις στο supportκατι σιγουρα θα εχεις δει e-mails στο inbox σου... εντως 14 ημερων παιρνεις και τα λεφτα σου πισω...

 

Να σου πω την αληθεια φιλε μου δεν ειναι και το καλυτερο πραγμα... αλλα η wv σε πληρωνει κανοντας την δικτυωση... το ειπα και πιο πανω οτι σε αλλες εταιριες εχεις κερδη απο τις προμηθειες της ομαδας σου, δηλαδη απο τις αγορες - ποσα λεφτα θα ξοδεψουν... οταν μπεις σε μια εταιρια που πρεπει να κανεις δικτυωση και βρεις ατομα τα οποια θελουν να μπουν κι αυτοι και να κανουν κι αυτοι την δικτυωση για να εχουν κερδη τοτε καταλαβαινεις οτι αυτη η κατασταση ειναι αποδεκτη...

 

Ναι το ξερεις απο πριν.. αλλα δεν ειναι ΑΝΗΘΙΚΟ ως ιδεα? καιω αλλους για να βγαλω εγω? :|

Λεω εγω τωρα..

Ξεροντας οτι θα γραψεις πχ 5 ατομα οκ? δεν αισθανεσε ασχημα που οκ εβγαλες την συνδρομη αλλα αυτοι οι 5 θα πρεπει να βρουν απο 4 ατομα και θα τρεχουν σαν εσενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://dc307.4shared.com/doc/t3r4etdJ/preview.html

 

Το link το έστειλε το Melos WV που προσπαθεί να μας πείσει -καλύτερα να πείσει τον εαυτό του- ότι δεν έχει πιαστεί κορόιδο, έχει "κερδίσει" 450 ευρώ από τους φίλους-συγγενείς (ωραία κέρδη) και ότι σύντομα θα βγάζει τρομερά λεφτά και θα μας κοιτάει αφ' υψηλού μέσα από την ασημί BMW του...

 

Βασικά, από αυτό το link που έχει τους όρους συνδρομής, προκύπτει ξεκάθαρα (αν και δεν το λέει ρητά, με μια ματιά που το έριξα, αλλά αυτό απορέει από το όλο πλαίσιο της σύμβασης) ότι το Αρχικό Κόστος Συνδρομής το χάνεις οριστικά αν δεν ζητήσεις εγγράφως την ακύρωση μέσα σε 14 ημερολογιακές μέρες (Αρθρο 7). Όπως και όσες συνδρομές έχεις πληρώσει μέχρι τώρα. Καλύτερα είναι να τα ξεχάσει κάποιος αυτά τα λεφτά (τα 300 ευρώ), παρά να προσπαθεί να τα παρει πίσω, μέσω της στρατολόγησης...Φυσικά, οι περισσότεροι θα ψάχνουν απεγνωσμένα για νέα μέλη, μπας και βγάλουν έτσι τη χασούρα...(Που δεν προκύπτει καμία κατοχύρωση γι' αυτό, δηλαδή η WV δεσμεύεται ανεπίσημα, και άντε γεια). Μιλάμε για πολύ καλά οργανωμένη πυραμίδα.

 

Το θέμα είναι ποιος εισπράττει τα 300 και τις συνδρομές...Εκτός από τη μητρική εταιρεία στο Τέξας που λογικά θα παίρνει τη μερίδα του λέοντος και ένα ποσοστό που θα παίρνουν τα ξενοδοχεία για όσους ταξιδεύουν (έχει ποτέ ταξιδέψει κανείς άραγε... ) , υποψιάζομαι ότι τα άτομα που θα έχουν κάποιο σοβαρό κέρδος σε όλη την Ελλάδα-Κύπρο, θα είναι μετρημένα στα δάχτυλα...Και έχω την εξίσου βάσιμη υποψία ότι μπορεί να μην τους γνωρίζουν καν τα μέλη, καθώς αυτοί θα κινούν τα νήματα από το παρασκήνιο. Άλλη βέβαια περίπτωση οι top recruiters θα έρχονται στις παρουσιάσεις και θα λένε ψέματα για τα τρελά λεφτά που δήθεν έβγαλαν...ενώ μετά βίας μπορεί να βγάζουν το βασικό μισθό. Που και αυτός ο μισθός βέβαια θα φαντάζει μυθικός μπροστά στα ψίχουλα που βγάζουν οι εκατοντάδες-χιλιάδες άλλοι στη βάση της πυραμίδας...

Καλα μιλαμε η φαντασια σου και η αρνητικοτητα σου οργιαζει.... Ο,τι σου λεει η εταιρια ισχυει... Εχει πολλα εσοδα και μπορει να τους ταιζει ολους τους "δικτυωτες" της μια χαρα... Σε οποια πολη και αν βρισκεσαι σιγουρα θα υπαρχει καποιο μελος, ψαξε να βρεις μερικα και τεσταρε τις καρτες τους και αν εχουν καταφερει καποιο bonus.... πες το ανηθικο αμα θες εσυ που δεν εισαι μελος αλλα δεν μπορεις να αμφισβιτεις κιολας τα κερδη

 

Και πάλι συνεχίζουν να μην βγαίνουν τα νούμερα...Δεν χρειάζεται λοιπόν να γράψεις 13.338 θύματα, αλλά χρειάζονται τα μισά; Τα μισά των μισών; Εγώ σου λέω μονάχα το ένα δέκατο απο αυτά. Το οποίο είναι κάτι περισσότερο απο 1.000 άτομα! Και αυτό ΥΠΕΡΒΟΛΗ είναι.

Το μόνο που καταφέρνει κανείς με τις εγγραφές, είναι να κάνει μια ΑΡΠΑΧΤΗ στον κοινωνικό του κύκλο, αποκομίζοντας ψίχουλα!Μα και να θέλουν να πουλήσουν/προωθήσουν τα ταξίδια ΔΕΝ μπορούν. Ποιος νοήμων άνθρωπός που κανονίζει διακοπές, για παράδειγμα μήνα Ιανουάριο, για να πάει λίγες ημέρες αργότερα, θα πάει σε κάποιο νησί; Και όχι σε όποιο να 'ναι νησί...αλλά σε αυτό της Μυκόνου! Το καταχείμωνο! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ε λογικό είναι σε τέτοιους προορισμούς να μην μπορεί να βρει κανείς καλύτερες προσφορές. Όλες of season, εκτός τόπου και χρόνου...

Αυτο που λες εσυ για αρπαχτη για σκεψου το λιγο καλυτερα... Εστω οτι εισαι εσυ μελος και βαλεις 6 ατομα απο τον κυκλο σου, αυτοι που εβαλες δηλαδη ειναι τοσο ηλιθιοι για να μην κανουν το ιδιο ή εσυ εισαι τοσο εξυπνος? μπορεις να δεις κι εσυ τα οργανομενα ταξιδια... εγω παντως για ιανουαριο στην μυκονο δεν ειδα τιποτα... αμα θες να την κραξεις καν το αλλα βρες καποιο επιχειρημα και μην τα βγαζεις απο το μυαλο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ μας δουλεύει ή απλά θέλεις να ψαρέψεις κόσμο και εδώ; Δεν εξηγείται αλλιώς πως ακόμα προσπαθείς να πείσεις κόσμο ότι βγάζεις άνετα λεφτά. Με τις χαζοαοριστίες που πετάς συνέχεια (έβγαλα 300 ευρώ, κάτι φίλοι μου έβγαλα χιλιάρικα και πήραν και bmw) γίνεσαι γραφικός. 

 

Δε μου λες αυτό εδώ το έχεις υπόψη σου;

 

http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/unitedstates_us/incomedisclosure_us.pdf

 

Αν δεν ξέρεις αγγλικά για ρίξε και μια ματιά στο post #394 για μια μετάφραση.

 

Πως ακόμα μπορείς και μας μιλάς για κέρδη και λοιπές μπούρδες όταν η ίδια σου εταιρία παραδέχεται (γιατί υποχρεούται όχι γιατί της αρέσει) ότι το 80% όσως είναι αντιπρόσωποι έχουν μπει μέσα τουλάχιστον μερικές εκατοντάδες δολάρια και δεν έχουν κερδίσει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α!!!!

 

Πως μπορείς να μιλάς για τρελά κέρδη όταν ο μέσος όρος των κερδών για το άλλο 20% είναι 957 δολάρια το χρόνο!!!!!! ήτοι  79 δολάρια το μήνα;;;; Σου φαίνονται πολλά αυτά τα λεφτά; Και είναι μεικτά χωρίς να συνυπολογίσει τα έξοδα από συνδρομές, παπαροπαρουσιάσεις κτλ κτλ Πολύ πιθανόν και αυτοί να μπαίνουν μέσα αν τα συνυπολογίσεις

 

Και πως σου φαίνεται πάλι πως η διάμεσος αυτού του 20% είναι 40$ ;;;; (για διάμεσο βλ ποστ #394)

 

Και έρχεσαι πάλι και μας λες αρλούμπες για μπόνους και λεφτά κτλ κτλ. Στην Ελλάδα αυτοί που βγάζουν λεφτά ήταν αυτοί οι 2-3-4 που το ξεκίνησαν. Λεφτά για τους υπόλοιπους δεν έχει. Όσο πιο γρήγορα το πάρεις χαμπάρι τόσο το καλύτερο για σένα και τους φίλους σου. Μπορείς να φαντασιώνεσαι ότι θα χτίσεις ομάδες με άπειρους από κάτω σου αλλά θα μείνουν φαντασιώσεις. 

 

Και μην αρχίζεις πάλι τα 'ε δεν είναι όλοι για αυτή τη δουλειά' 'δεν αφιερώνουν αρκετό χρόνο' και λοιπές γνωστές δικαιολογίες. Απλά έτσι λειτουργεί το MLM αν δε θέλεις να το καταλάβεις κακό το κεφαλιού σου 

 

Δηλαδή να τα λέει η ίδια η εταιρία σου και εσύ να επιμένεις σε αοριστίες και φούμαρα μπας και ψαρώσεις κανέναν είναι απίστευτο.....

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγηπητέ φίλε Melos WV,(άλλο όνομα δεν μπορούσες να βάλεις????) εγώ έχω να σου κάνω την εξής ερώτηση. Από τότε που μπήκες στην εταιρία,πόσοι από τους συγγενείς και τους φίλους που έπρηξες να μπουν κι αυτοί σου μιλάνε τώρα?? Θέλω να πω ήταν όπως και πριν απέναντί σου ή σε βλέπουν τώρα και αλλάζουν πεζοδρόμιο?? Θέλω να μου απαντήσεις ειλικρινά. Όσον αφορά τα λεφτά,φυσικά και συμφωνώ με τους αποπάνω ότι πολύ απλά σε εκμεταλλεύονται και συ με την σειρά σου εκμεταλλεύεσαι τους επόμενους.

Φιλε η wv δεν ειναι ουτε η ζωη μου ουτε μια σανιδα σωτηριας για μενα.. φυσικα δεν στηριζομαι σε αυτην... δεν εχω πρηξει κανεναν για να μπει και πιστευω και τα υπολοιπα μελη δεν πριζουν αλλους για να γινουν μελη... Αμα εγω σε πριξω για να γινεις μελος θα εχω κερδισει αμεσα 15 ευρο και θα εχεις "χασει" 300... ποιος νοημων το κανει αυτο?!? εγω θα σου δειξω πως λειτουργει και πως μπορεις να βγαλεις λεφτα... αν σου αρεσει και ξερεις οτι μπορεις να το κανεις, καλως... αν δεν μπορεις τοτε εγω δεν μπορω να σε πιεσω για να χασεις ουσιαστικα τα 300 σου ευρο... το θεμα δεν ειναι να βαλεις προσωπικα νεα μελη.... το θεμα ειναι οτι τα νεα μελη που θα βαλεις να μπορουν να κανουν την αναπαραγωγη... και καποιοι φιλοι μου που δεν ειναι μεσα δεν εχει επηρεασει την σχεση μας αυτο... δεν εχει αλλαξει την προσωπικη μου ζωη και τις σχεσεις μου...

 

Βλέπω τόσα και τόσα σχόλια και μια ανούσια αντιπαράθεση με το MelosWV και αναρωτιέμαι: έχει κανένα νόημα όλο αυτό; Σε μια χώρα με τόσες οικονομικές και συνεπώς ηθικές, κοινωνικές και πολιτικές αναταραχές είναι αναμενόμενο να ακμάσουν ενέργειες τέτοιου τύπου. Και πού είσαι ακόμα.....! 

Συνειδητοποιώ ότι όσοι αποπειράθηκαν να αναπτύξουν διάλογο εδώ δεν μας έδωσαν καμιά ξεκάθαρη απάντηση φίλοι μου. Ούτε για τη σχέση των κερδών του με την εφορία, ούτε για τα προϊόντα τους, ούτε για τους όρους συμμετοχής και συνεργασίας (ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν σε τι συνδράμουν). Το μόνο που ξέρουν καλά είναι πώς λειτουργεί η πυραμίδα τους ή ό,τι άλλο, όπως θέλουν ας το πουν και αυτό μας αναλύουν εδώ και μέρες. Μόνο ψέμματα ψέμματα ψέμματα. Ακόμη και την ασημί BMW ρε κακομοίρη, leasing 15 ημερών την παίρνεις για να κάνεις τη φιγούρα σου!!! Αλήθεια ξέρει κανείς πώς βγαίνουν 300 τίμια και καθαρά ευρώ; 

Ήμουν μέλος για 4 μέρες και έψαχνα να βρω πώς μπορώ να πάω ένα ταξίδι. Ειλικρινά, αυτά τα 280€ μου λείπουν ακόμα! Με το που γράφτηκα, με κατέκλυσαν με email εκπαιδευτικά, video για να μάθω πώς θα λανσάρω το προϊόν (είναι όλα στο inbox μου και στη διάθεσή σας), registration emails για τη wv & dream trips αλλά μόνο για να δω τις προσφορές και να τις δείχνω στους υποψήφιους. Και τηλέφωνα, αμέτρητα τηλέφωνα για να μαζέψω τόσα άτομα σε τόσο καιρό κτλ. Ευτυχώς που ξεγράφτηκα εγκαίρως και δεν ζημιώθηκα όσο αυτοί που είναι μέσα. Διότι μόνο ζημιά είναι. Όπως έχω ξαναπεί, όλοι με όσους μίλησα έχουν παρατήσει δουλειές, σπουδές, οικογένειες για να κυνηγάνε πελάτες. Δεν έχω πρόβλημα μ'αυτό, ούτε και εσείς φαντάζομαι. Μόνο για την συγγενή μου λυπάμαι (που με έγραψε) που παράτησε έτοιμη στρωμένη δική της δουλειά με έτοιμη πελατεία για να γυρνάει από σεμινάριο σε συνέδριο (όλα αυτά τα πληρώνει) και να "ακολουθεί το όνειρό της γιατί κάποιος της έδωσε την ευκαιρία". Αυτή την καραμέλα πιπιλίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ. 

Είδατε ποτέ κανέναν επιχειρηματία, εφοπλιστή ή όποιον άλλο μεγιστάνα να πλούτισε μ'αυτόν τον τρόπο; Σας απαντώ εγώ ... κανείς! Όλοι με μόχθο και ιδρώτα, από τους πιο πλούσιους μέχρι τους πολύ φτωχούς. Η διαφορά των πρώτων από τους δεύτερους είναι μερικές συγκυρίες και λίγη τύχη και μόρφωση παραπάνω. Τίποτε άλλο! 

Λυπάμαι ειλικρινά τους γονείς αυτών των παιδιών που ίδρωσαν για να τα μεγαλώσουν και τώρα αυτά τα παιδιά χάνουν τα καλύτερα και πιο δημιουργικά τους χρόνια σε παπατζηλίκια. Είμαι σίγουρη ότι σε λίγο καιρό θα κλαίνε! 

Όσο για τη νομική πλευρά της δουλειάς αυτής, όλοι συνειδητοποιήσαμε ότι δυστυχώς δεν ευσταθεί καμία νομιμότητα, έχουν όμως καλύψει τα νώτα τους. Δεν έχει νόημα να ρωτάμε περισσότερα.

Ρωτα τον πατερα σου τι ξερει για τις πυραμιδες τις εποχης του... Αλλες εποχες τοτε... τοτε δεν ειχαμε και αυτη την γενικη κριση... Ομως πολλοι ειχαν πιστεψει σε εκεινη την πυραμιδα και εγιναν "μετοχοι"... προσωπικα δεν ξερω κανεναν απο κεινη την γενια που να πηρε λεφτα απο κεινη την παρανομη πυραμιδα... θα στο πω στην γλωσσα σας, η wv ειναι μια νομιμη πυραμιδα με κερδη και οσοι μπορουν να κανουν καλα την δουλεια τους θα πιανουν υπερικανοποιητικα κερδη... αυτο που ειδα στις τελευταιες σελιδες ειναι για την νομιμοτητα και δεν το εψαξα ακομα να δω τι γινεται... σιγουρα δεν φαινεται ωραιο αλλα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν στιριχτηκα στην wv ουτε εκανα καμια θυσια... και αυριο να κλεισει η εταιρια δεν με απασχολει...

 

Βλέπω τόσα και τόσα σχόλια και μια ανούσια αντιπαράθεση με το MelosWV και αναρωτιέμαι: έχει κανένα νόημα όλο αυτό; Σε μια χώρα με τόσες οικονομικές και συνεπώς ηθικές, κοινωνικές και πολιτικές αναταραχές είναι αναμενόμενο να ακμάσουν ενέργειες τέτοιου τύπου. Και πού είσαι ακόμα.....! 

Συνειδητοποιώ ότι όσοι αποπειράθηκαν να αναπτύξουν διάλογο εδώ δεν μας έδωσαν καμιά ξεκάθαρη απάντηση φίλοι μου. Ούτε για τη σχέση των κερδών του με την εφορία, ούτε για τα προϊόντα τους, ούτε για τους όρους συμμετοχής και συνεργασίας (ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν σε τι συνδράμουν). Το μόνο που ξέρουν καλά είναι πώς λειτουργεί η πυραμίδα τους ή ό,τι άλλο, όπως θέλουν ας το πουν και αυτό μας αναλύουν εδώ και μέρες. Μόνο ψέμματα ψέμματα ψέμματα. Ακόμη και την ασημί BMW ρε κακομοίρη, leasing 15 ημερών την παίρνεις για να κάνεις τη φιγούρα σου!!! Αλήθεια ξέρει κανείς πώς βγαίνουν 300 τίμια και καθαρά ευρώ; 

Ήμουν μέλος για 4 μέρες και έψαχνα να βρω πώς μπορώ να πάω ένα ταξίδι. Ειλικρινά, αυτά τα 280€ μου λείπουν ακόμα! Με το που γράφτηκα, με κατέκλυσαν με email εκπαιδευτικά, video για να μάθω πώς θα λανσάρω το προϊόν (είναι όλα στο inbox μου και στη διάθεσή σας), registration emails για τη wv & dream trips αλλά μόνο για να δω τις προσφορές και να τις δείχνω στους υποψήφιους. Και τηλέφωνα, αμέτρητα τηλέφωνα για να μαζέψω τόσα άτομα σε τόσο καιρό κτλ. Ευτυχώς που ξεγράφτηκα εγκαίρως και δεν ζημιώθηκα όσο αυτοί που είναι μέσα. Διότι μόνο ζημιά είναι. Όπως έχω ξαναπεί, όλοι με όσους μίλησα έχουν παρατήσει δουλειές, σπουδές, οικογένειες για να κυνηγάνε πελάτες. Δεν έχω πρόβλημα μ'αυτό, ούτε και εσείς φαντάζομαι. Μόνο για την συγγενή μου λυπάμαι (που με έγραψε) που παράτησε έτοιμη στρωμένη δική της δουλειά με έτοιμη πελατεία για να γυρνάει από σεμινάριο σε συνέδριο (όλα αυτά τα πληρώνει) και να "ακολουθεί το όνειρό της γιατί κάποιος της έδωσε την ευκαιρία". Αυτή την καραμέλα πιπιλίζουν από το πρωί μέχρι το βράδυ. 

Είδατε ποτέ κανέναν επιχειρηματία, εφοπλιστή ή όποιον άλλο μεγιστάνα να πλούτισε μ'αυτόν τον τρόπο; Σας απαντώ εγώ ... κανείς! Όλοι με μόχθο και ιδρώτα, από τους πιο πλούσιους μέχρι τους πολύ φτωχούς. Η διαφορά των πρώτων από τους δεύτερους είναι μερικές συγκυρίες και λίγη τύχη και μόρφωση παραπάνω. Τίποτε άλλο! 

Λυπάμαι ειλικρινά τους γονείς αυτών των παιδιών που ίδρωσαν για να τα μεγαλώσουν και τώρα αυτά τα παιδιά χάνουν τα καλύτερα και πιο δημιουργικά τους χρόνια σε παπατζηλίκια. Είμαι σίγουρη ότι σε λίγο καιρό θα κλαίνε! 

Όσο για τη νομική πλευρά της δουλειάς αυτής, όλοι συνειδητοποιήσαμε ότι δυστυχώς δεν ευσταθεί καμία νομιμότητα, έχουν όμως καλύψει τα νώτα τους. Δεν έχει νόημα να ρωτάμε περισσότερα.

Ρωτα τον πατερα σου τι ξερει για τις πυραμιδες τις εποχης του... Αλλες εποχες τοτε... τοτε δεν ειχαμε και αυτη την γενικη κριση... Ομως πολλοι ειχαν πιστεψει σε εκεινη την πυραμιδα και εγιναν "μετοχοι"... προσωπικα δεν ξερω κανεναν απο κεινη την γενια που να πηρε λεφτα απο κεινη την παρανομη πυραμιδα... θα στο πω στην γλωσσα σας, η wv ειναι μια νομιμη πυραμιδα με κερδη και οσοι μπορουν να κανουν καλα την δουλεια τους θα πιανουν υπερικανοποιητικα κερδη... αυτο που ειδα στις τελευταιες σελιδες ειναι για την νομιμοτητα και δεν το εψαξα ακομα να δω τι γινεται... σιγουρα δεν φαινεται ωραιο αλλα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν στιριχτηκα στην wv ουτε εκανα καμια θυσια... και αυριο να κλεισει η εταιρια δεν με απασχολει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε συ μας δουλεύει ή απλά θέλεις να ψαρέψεις κόσμο και εδώ; Δεν εξηγείται αλλιώς πως ακόμα προσπαθείς να πείσεις κόσμο ότι βγάζεις άνετα λεφτά. Με τις χαζοαοριστίες που πετάς συνέχεια (έβγαλα 300 ευρώ, κάτι φίλοι μου έβγαλα χιλιάρικα και πήραν και bmw) γίνεσαι γραφικός. 

 

Δε μου λες αυτό εδώ το έχεις υπόψη σου;

 

http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/unitedstates_us/incomedisclosure_us.pdf

 

Αν δεν ξέρεις αγγλικά για ρίξε και μια ματιά στο post #394 για μια μετάφραση.

 

Πως ακόμα μπορείς και μας μιλάς για κέρδη και λοιπές μπούρδες όταν η ίδια σου εταιρία παραδέχεται (γιατί υποχρεούται όχι γιατί της αρέσει) ότι το 80% όσως είναι αντιπρόσωποι έχουν μπει μέσα τουλάχιστον μερικές εκατοντάδες δολάρια και δεν έχουν κερδίσει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α!!!!

 

Πως μπορείς να μιλάς για τρελά κέρδη όταν ο μέσος όρος των κερδών για το άλλο 20% είναι 957 δολάρια το χρόνο!!!!!! ήτοι  79 δολάρια το μήνα;;;; Σου φαίνονται πολλά αυτά τα λεφτά; Και είναι μεικτά χωρίς να συνυπολογίσει τα έξοδα από συνδρομές, παπαροπαρουσιάσεις κτλ κτλ Πολύ πιθανόν και αυτοί να μπαίνουν μέσα αν τα συνυπολογίσεις

 

Και πως σου φαίνεται πάλι πως η διάμεσος αυτού του 20% είναι 40$ ;;;; (για διάμεσο βλ ποστ #394)

 

Και έρχεσαι πάλι και μας λες αρλούμπες για μπόνους και λεφτά κτλ κτλ. Στην Ελλάδα αυτοί που βγάζουν λεφτά ήταν αυτοί οι 2-3-4 που το ξεκίνησαν. Λεφτά για τους υπόλοιπους δεν έχει. Όσο πιο γρήγορα το πάρεις χαμπάρι τόσο το καλύτερο για σένα και τους φίλους σου. Μπορείς να φαντασιώνεσαι ότι θα χτίσεις ομάδες με άπειρους από κάτω σου αλλά θα μείνουν φαντασιώσεις. 

 

Και μην αρχίζεις πάλι τα 'ε δεν είναι όλοι για αυτή τη δουλειά' 'δεν αφιερώνουν αρκετό χρόνο' και λοιπές γνωστές δικαιολογίες. Απλά έτσι λειτουργεί το MLM αν δε θέλεις να το καταλάβεις κακό το κεφαλιού σου 

 

Δηλαδή να τα λέει η ίδια η εταιρία σου και εσύ να επιμένεις σε αοριστίες και φούμαρα μπας και ψαρώσεις κανέναν είναι απίστευτο.....

Μπράβο ρε συ .... και το έψαχνα να το τρίψω στα μούτρα μερικών μερικών!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κάτσε αφού στο συμβόλαιο σας λέει...
1. It is illegal for a promoter or a participant in a trading scheme to persuade anyone to make a payment by 
promising benefits from getting others to join a scheme.
 
άρα μαλλον δεν ειναι αποδεκτη...

φιλε δεν εχω υπογραψει καποιο συμβολαιο και αυτο που μου λες δεν το ξερω... ουτε διαβασα κατι τετοιο κατα την διαρκεια καποιας εγγραφης... δεν ξερω ποιοι τα εχουν αυτα τα χαρτια... ειλικρινα στο λεω...  το "αποδεκτη" καταλαβες γιατι το ειπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρωτα τον πατερα σου τι ξερει για τις πυραμιδες τις εποχης του... Αλλες εποχες τοτε... τοτε δεν ειχαμε και αυτη την γενικη κριση... Ομως πολλοι ειχαν πιστεψει σε εκεινη την πυραμιδα και εγιναν "μετοχοι"... προσωπικα δεν ξερω κανεναν απο κεινη την γενια που να πηρε λεφτα απο κεινη την παρανομη πυραμιδα... θα στο πω στην γλωσσα σας, η wv ειναι μια νομιμη πυραμιδα με κερδη και οσοι μπορουν να κανουν καλα την δουλεια τους θα πιανουν υπερικανοποιητικα κερδη... αυτο που ειδα στις τελευταιες σελιδες ειναι για την νομιμοτητα και δεν το εψαξα ακομα να δω τι γινεται... σιγουρα δεν φαινεται ωραιο αλλα προσωπικα δεν με απασχολει γιατι δεν στιριχτηκα στην wv ουτε εκανα καμια θυσια... και αυριο να κλεισει η εταιρια δεν με απασχολει...

1. Για ποιά πυραμίδα να ρωτήσω τον πατέρα μου ακριβώς; Δεν κατάλαβα το σχόλιό σου; Ποιοί και σε τι έγιναν "μέτοχοι"; 

2. Από τη μια λες ότι η wv είναι μια νόμιμη πυραμίδα με κέρδη... και από την άλλη λες ότι για τη νομιμότητα δεν το έψαξες ακόμα να δεις τι γίνεται. Μήπως πρώτα να το ψάξεις και μετά να μας πεις αν είναι νόμιμη;

3. Δεν είναι θυσία τα 280€; Βρήκες 4 άτομα στον πρώτο μήνα για να μην πληρώσεις την συνδρομή; Βρήκες μήπως 6 άτομα συνολικά για να σου επιστρέψει την εγγραφή σου; Αυτά όλα δεν είναι θυσία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ξερεις απο πριν.. αλλα δεν ειναι ΑΝΗΘΙΚΟ ως ιδεα? καιω αλλους για να βγαλω εγω? :|

Λεω εγω τωρα..

Ξεροντας οτι θα γραψεις πχ 5 ατομα οκ? δεν αισθανεσε ασχημα που οκ εβγαλες την συνδρομη αλλα αυτοι οι 5 θα πρεπει να βρουν απο 4 ατομα και θα τρεχουν σαν εσενα?

Ξερω πολλες εταιριες δικτυακου μαρκετινγκ, εχω ψαξει πολλα γι αυτες τις εταιριες και πριν γινω μελος στην wv πηρα οτι πληροφοριες χρειαζομουν σχετικα με τη φορολογια και με το αν δουλευει... στην wv το αρνητικο ειναι αυτο... να εισαι σιγουρος ομως οτι κανενας δεν θελει να καψει τους φιλους του... 1ον θεωρειται πουστια και 2ον σε συμφερει να βγαλει ο φιλος σου λεφτα γιατι με αυτη την αναπαραγωγη θα βγαλεις κι εσυ λεφτα... Να σου το εξηγησω λιγο στην θεωρια εστω οτι εισαι μελος και βαζεις 6 ατομα και αυτοι οι 6 ειναι ικανοι και βαζουν απο 6 ατομα (εσυ εχεις παρει πανω απο 1000 ευρω) και οι 6 φιλοι σου ειναι και αυτοι κερδισμενοι...  και τελος παντων στην αναπαραγωγη της ομαδας σου ειναι καποιος που δεν τον ξερεις και αυτος δεν εχει κανει τιποτα και τα εχει παρατησει... δεν εβαλες εσυ αυτο τον ανθρωπο μεσα, αν αυτος νομιζε οτι μπορει να το κανει ή δεν καταλαβε τι πρεπει να κανει για να εχει κερδη δεν φταις εσυ ουτε κι εγω... αν εσυ εχεις ομως ενα φιλο και εχουν περασει 10 μερες και δεν εχει κανει τιποτα αυτος, του λες αμα ειναι να βγει να το κανει τωρα για να παρει πισω τα λεφτα του... αντικειμενικα θα στο πω γι αυτους που μπαινουν και δεν καταφερνουν κερδη φταιν πιο πολυ οι ιδιοι και λιγοτερο το ατομο που τους εβαλε... οταν δινεις 300ευρω για να γινεις μελος σε κατι τετοιο ξερεις τι πρεπει να κανεις...

 

Καλά ρε συ μας δουλεύει ή απλά θέλεις να ψαρέψεις κόσμο και εδώ; Δεν εξηγείται αλλιώς πως ακόμα προσπαθείς να πείσεις κόσμο ότι βγάζεις άνετα λεφτά. Με τις χαζοαοριστίες που πετάς συνέχεια (έβγαλα 300 ευρώ, κάτι φίλοι μου έβγαλα χιλιάρικα και πήραν και bmw) γίνεσαι γραφικός. 

 

Δε μου λες αυτό εδώ το έχεις υπόψη σου;

 

http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/unitedstates_us/incomedisclosure_us.pdf

 

Αν δεν ξέρεις αγγλικά για ρίξε και μια ματιά στο post #394 για μια μετάφραση.

 

Πως ακόμα μπορείς και μας μιλάς για κέρδη και λοιπές μπούρδες όταν η ίδια σου εταιρία παραδέχεται (γιατί υποχρεούται όχι γιατί της αρέσει) ότι το 80% όσως είναι αντιπρόσωποι έχουν μπει μέσα τουλάχιστον μερικές εκατοντάδες δολάρια και δεν έχουν κερδίσει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α!!!!

 

Πως μπορείς να μιλάς για τρελά κέρδη όταν ο μέσος όρος των κερδών για το άλλο 20% είναι 957 δολάρια το χρόνο!!!!!! ήτοι  79 δολάρια το μήνα;;;; Σου φαίνονται πολλά αυτά τα λεφτά; Και είναι μεικτά χωρίς να συνυπολογίσει τα έξοδα από συνδρομές, παπαροπαρουσιάσεις κτλ κτλ Πολύ πιθανόν και αυτοί να μπαίνουν μέσα αν τα συνυπολογίσεις

 

Και πως σου φαίνεται πάλι πως η διάμεσος αυτού του 20% είναι 40$ ;;;; (για διάμεσο βλ ποστ #394)

 

Και έρχεσαι πάλι και μας λες αρλούμπες για μπόνους και λεφτά κτλ κτλ. Στην Ελλάδα αυτοί που βγάζουν λεφτά ήταν αυτοί οι 2-3-4 που το ξεκίνησαν. Λεφτά για τους υπόλοιπους δεν έχει. Όσο πιο γρήγορα το πάρεις χαμπάρι τόσο το καλύτερο για σένα και τους φίλους σου. Μπορείς να φαντασιώνεσαι ότι θα χτίσεις ομάδες με άπειρους από κάτω σου αλλά θα μείνουν φαντασιώσεις. 

 

Και μην αρχίζεις πάλι τα 'ε δεν είναι όλοι για αυτή τη δουλειά' 'δεν αφιερώνουν αρκετό χρόνο' και λοιπές γνωστές δικαιολογίες. Απλά έτσι λειτουργεί το MLM αν δε θέλεις να το καταλάβεις κακό το κεφαλιού σου 

 

Δηλαδή να τα λέει η ίδια η εταιρία σου και εσύ να επιμένεις σε αοριστίες και φούμαρα μπας και ψαρώσεις κανέναν είναι απίστευτο.....

Επειδη με λογια δεν θα βγαλουμε ακρη, βρες ενα μελος της wv στην πολη σου που να εχει βγαλει λεφτα και ζητα του να σου δειξει ποσα λεφτα εχει βγαλει... να εισαι σιγουρος ομως οτι θα σου δειξει και θα δεις οτι θα ειναι πολλα περισσοτερα απο τους μεσους ορους που ειδες...

 

Επειδη με λογια δεν θα βγαλουμε ακρη, βρες ενα μελος της wv στην πολη σου που να εχει βγαλει λεφτα και ζητα του να σου δειξει ποσα λεφτα εχει βγαλει... να εισαι σιγουρος ομως οτι θα σου δειξει και θα δεις οτι θα ειναι πολλα περισσοτερα απο τους μεσους ορους που ειδες...

++ δεν σου ειπα οτι εβγαλα τρελα λεφτα, ουτε σας το παιζω ανετος και ιστορια.... απο την αρχη εγγραψα οτι προβληματιστηκα με αυτα που διαβασα... τα ποσα που μας ανεφερεις πες μου λιγο που ακριβως τα ειδες?

 

 

1. Για ποιά πυραμίδα να ρωτήσω τον πατέρα μου ακριβώς; Δεν κατάλαβα το σχόλιό σου; Ποιοί και σε τι έγιναν "μέτοχοι"; 

2. Από τη μια λες ότι η wv είναι μια νόμιμη πυραμίδα με κέρδη... και από την άλλη λες ότι για τη νομιμότητα δεν το έψαξες ακόμα να δεις τι γίνεται. Μήπως πρώτα να το ψάξεις και μετά να μας πεις αν είναι νόμιμη;

3. Δεν είναι θυσία τα 280€; Βρήκες 4 άτομα στον πρώτο μήνα για να μην πληρώσεις την συνδρομή; Βρήκες μήπως 6 άτομα συνολικά για να σου επιστρέψει την εγγραφή σου; Αυτά όλα δεν είναι θυσία; 

1. ρωτα τον πατερα σου πως λειτουργουσαν οι πυραμιδες στην εποχη του, θα σου εξηγησει.

2.εχεις ενα μικρο δικιο σ αυτο που λες αλλα οταν μια εταιρεια υπαρχει εδω και χρονια και εχει και στην ελλαδα χιλιαδες μελη και τα λεφτα που θα βγαλεις μπορεις να τα δικαιλογισεις τοτε δεν εισαι σιγουρα σε κατι παρανομο

3. θυσια εννοουσα με την εννοια το να χασω καποιο φιλο, να χασει καποιος φιλος τα λεφτα του και γενικα δεν στερηθηκα κατι για να βαλω την wv στην ζωη μου...

 

 

Καλά ρε συ μας δουλεύει ή απλά θέλεις να ψαρέψεις κόσμο και εδώ; Δεν εξηγείται αλλιώς πως ακόμα προσπαθείς να πείσεις κόσμο ότι βγάζεις άνετα λεφτά. Με τις χαζοαοριστίες που πετάς συνέχεια (έβγαλα 300 ευρώ, κάτι φίλοι μου έβγαλα χιλιάρικα και πήραν και bmw) γίνεσαι γραφικός. 

 

Δε μου λες αυτό εδώ το έχεις υπόψη σου;

 

http://gs1.wpc.edgecastcdn.net/80289E/media/1/PDF/unitedstates_us/incomedisclosure_us.pdf

 

Αν δεν ξέρεις αγγλικά για ρίξε και μια ματιά στο post #394 για μια μετάφραση.

 

Πως ακόμα μπορείς και μας μιλάς για κέρδη και λοιπές μπούρδες όταν η ίδια σου εταιρία παραδέχεται (γιατί υποχρεούται όχι γιατί της αρέσει) ότι το 80% όσως είναι αντιπρόσωποι έχουν μπει μέσα τουλάχιστον μερικές εκατοντάδες δολάρια και δεν έχουν κερδίσει Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α!!!!

 

Πως μπορείς να μιλάς για τρελά κέρδη όταν ο μέσος όρος των κερδών για το άλλο 20% είναι 957 δολάρια το χρόνο!!!!!! ήτοι  79 δολάρια το μήνα;;;; Σου φαίνονται πολλά αυτά τα λεφτά; Και είναι μεικτά χωρίς να συνυπολογίσει τα έξοδα από συνδρομές, παπαροπαρουσιάσεις κτλ κτλ Πολύ πιθανόν και αυτοί να μπαίνουν μέσα αν τα συνυπολογίσεις

 

Και πως σου φαίνεται πάλι πως η διάμεσος αυτού του 20% είναι 40$ ;;;; (για διάμεσο βλ ποστ #394)

 

Και έρχεσαι πάλι και μας λες αρλούμπες για μπόνους και λεφτά κτλ κτλ. Στην Ελλάδα αυτοί που βγάζουν λεφτά ήταν αυτοί οι 2-3-4 που το ξεκίνησαν. Λεφτά για τους υπόλοιπους δεν έχει. Όσο πιο γρήγορα το πάρεις χαμπάρι τόσο το καλύτερο για σένα και τους φίλους σου. Μπορείς να φαντασιώνεσαι ότι θα χτίσεις ομάδες με άπειρους από κάτω σου αλλά θα μείνουν φαντασιώσεις. 

 

Και μην αρχίζεις πάλι τα 'ε δεν είναι όλοι για αυτή τη δουλειά' 'δεν αφιερώνουν αρκετό χρόνο' και λοιπές γνωστές δικαιολογίες. Απλά έτσι λειτουργεί το MLM αν δε θέλεις να το καταλάβεις κακό το κεφαλιού σου 

 

Δηλαδή να τα λέει η ίδια η εταιρία σου και εσύ να επιμένεις σε αοριστίες και φούμαρα μπας και ψαρώσεις κανέναν είναι απίστευτο.....

Δωσε μια απαντηση ομως γιατι οτι γραφεις τα χεις βγαλει απο το μυαλο σου... Κουβαλας ενα μπερδεμα πανω σου που δεν μπορεις καν να μας δωσεις τα στοιχεια της καρτελας που διαβασες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα απο αυτους που γραφονται εχει παει καποιος ταξιδι-προσφορα;

:-)

 

Ή μηπως δεν υπαρχουν αυτα τα ταξιδια;

χεχε :-) :-)

 

Sent from my Galaxy Nexus using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μιλάμε για πολύ καλά οργανωμένη πυραμίδα.

 

Να σας αναφερω κατι που θελω. 

Επισης αυτο ειναι και για ενημερωση των ανθρωπων που ειναι ηδη μελη. Ενημερωση. Δεν με ενδιαφερει καποια αντιπαραθεση.

 

Παθητικο εισοδημα της World Ventures.

Μην περιμενετε να σας πω ποσα καθως δεν θυμαμαι. Καπου 500 δολλαρια νομιζω το μηνα.

Αυτο ειναι το παθητικο εισοδημα. Καθεσε και σου ερχονται αυτα τα χρηματα ΚΑΘΕ μηνα.

Ισχυει.

Προφανως δεν γινεται ως δια μαγειας. Για να στο προσφερει αυτο η εταιρεια πρεπει να κανεις κατι γι'αυτην.

Για να παρεις το παθητικο εισοδημα απλως κανεις οτι εκανες και πιο πριν σαν μελος της εταιρειας.

Βαζεις ατομα. Μολις φτασεις τα 60 ατομα ( να τα εχεις βαλει ή εσυ προσωπικα ή τα ατομα γενικα που ειναι απο κατω σου να ειναι 60 ειτε τους εβαλαν αυτοι που εβαλες εσυ είτε καποιος αλλος. ).

Τιποτα το ιδιαιτερο για καποιον που ουτως ή αλλως δουλευει στην εταιρεια. Καααποια στιγμη θα το πετυχει. Σε 1 μηνα? Σε 6 μηνες? Σε 2 χρονια? Σε 10? Καποια στιγμη θα το φτασει αυτο το νουμερο.

 

Λοιπον, για μια εταιρεια με στοιχεια πυραμιδας οπως η WV ολα μια χαρα μεχρι εδω σωστα? Κινητρο για να ασχοληθεις παραπανω και ενα εισοδημα που πλεον μπορεις να καθεσαι.

 

ΑΥΤΟ ειναι το παθητικο εισοδημα της εταιρειας. Ωραιο ετσι? Πολυ ωραιο μπορω να πω εγω προσωπικα.

 

Διαβαζοντας ομως....βρηκα το εξης πολυ ωραιο!

Για να παρεις το παθητικο εισοδημα για καποιον μηνα πρεπει εκεινο το μηνα να εχεις 60 ΕΝΕΡΓΑ μελη.

 

Ωραιο ε? Τον ενα μηνα εχεις 61 και τον αλλο 2 ατομα βγαινουν και το χανεις!

Αλλα για κατσε....βγαινουν συχνα ατομα? Και να βγουν? Σιγα...θα βαλω αλλους!

Οοοοοχι! Δεν γινεται καποιος ανενεργος μονο με το να βγει! Χα!

Και εξηγω.

 

Ενεργο μελος της World Ventures =

Μελος το οποιο μπηκε και εχει κανει 4 εγγραφες διαγραφοντας τις συνδρομες του.

Ή μελος το οποιο δεν εχει κανει 4 εγγραφες και δεν εχει διαγραψει τις συνδρομες του οποτε πληρωνει συνδρομη.

 

Ξερετε ποσοι απο αυτους που μπαινουν καταφερνουν να κανουν 4 εγγραφες?

Εγω παντως οχι. Αυτο που ξερω ειναι αυτο που λεει η εταιρεια.

1 στους 5 βγαζει. 

 

Τροφη για σκεψη.

 

 

 

 

Υ.Γ. ΔΕΝ με ενδιαφερει η ηθικοτητα του ολου θεματος αυτη τη στιγμη.

Αυτο το εγραψα για να δειξω τί παιζει.

Σιγουρα πολλοι εκει μεσα σε πρηζουν για να μπεις αλλα ειναι πολλοι που δεν ειναι τοσο ζωα που να το κανουν με δικους τους ανθρωπους. 

 

Υ.Γ. 2   Ο "Μελος WV" δεν εχει γραψει καποιο ψεμα ή καποια ανακριβεια. Μην τον βριζετε και σταματηστε να του την λετε. Δεν το λεω για να τον υποστηριξω. Το λεω επειδη αυτο παρατηρησα οτι συμβαινει και δεν μου αρεσει. Ρωτηστε τον οτι θελετε και αν κατι αποφευγει να σας το απαντησει, ψαξτε μονοι σας να βρειτε τα νομικα εγγραφα της εταιρειας οπως εκανα κι εγω.

Καλο ξημερωμα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε η wv δεν ειναι ουτε η ζωη μου ουτε μια σανιδα σωτηριας για μενα.. φυσικα δεν στηριζομαι σε αυτην... 

 

 

 

θα μας τρελάνουνε ....

 

μια μας λένε ότι παρατησανε τα παντα στην ζωή τους και μια αυτο ....

 

εγω μπερδευτηκα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Να σου το εξηγησω λιγο στην θεωρια εστω οτι εισαι μελος και βαζεις 6 ατομα και αυτοι οι 6 ειναι ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΙΚΑΝΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ και βαζουν απο 6 ατομα (εσυ εχεις παρει πανω απο 1000 ευρω) και οι 6 φιλοι σου ειναι και αυτοι κερδισμενοι...  

Εσύ έχει πάρει 1000 ευρώ και συνολικά έχουν χαθεί από τα 36 άτομα 36 * 280 = δέκα χιλιάδες ογδόντα ευρώ! Χωρίς τις συνδρομές των 40 ευρώ. Και όλα αυτά γιατί; Για να χώσεις μέσα και άλλα άτομα στην απάτη! Ναι, οι φίλοι σου είναι κερδισμένοι. Όλοι κερδισμένοι είστε. Απλά από τα 10 χιλιάρικα χάσατε τα 9! Ωραία μαθηματικά φίλε! Ρε ξυπνάτε!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, πριν 2-3 μέρες έγραφε κάποιος που στέλνεις mail. Κοίταξε το λίγο. Είχε γίνει και σκηνικό, γιατί τα αγγλικά που έγραφε στο mail είχαν κάποια λαθάκια!

 

Πως να ξεγραφτεις φίλε!

 

 

ακριβώς έτσι είναι έλα ρε συ σιγά το σκηνικό μου ξέφυγαν κάποια λαθάκια μην βαράτε τον πιανιστα  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς έτσι είναι έλα ρε συ σιγά το σκηνικό μου ξέφυγαν κάποια λαθάκια μην βαράτε τον πιανιστα  :ph34r:

Φίλε, δε βαράω. Ίσα ίσα που βοηθάς κόσμο να ξεγραφτεί! Απλά το τόνισα για να βρεθεί πιο εύκολα το μήνυμα. Μην το παίρνεις στραβά αδελφέ.  :-)

Από τα πιο χρήσιμα μηνύματα ήταν το δικό σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως όταν έψαχνα τον τρόπο να διαγράφω κανένας από τον κύκλο στην Κομοτηνή και στην Αλεξανδρουπολη δεν δέχονταν να μου πει τον τρόπο και οσο επέμενα τόσο μου έκλειναν τα τηλέφωνα με το πρόσχημα δουλειάς , ολο μου έλεγαν να παμε για καφέ (απέφευγαν να μου πουν με καθε τροπο πως να φυγω ) να σου δειξω τον τροπο να βγαλεις λεφτα κλπ , σιγα σιγα το μαθανε ολοι οτι θα εφευγα και σπασαν τα τηλεφωνα στο τελος τους διαολοστειλα και βρηκα τον τροπο απο ενα blog...

 

οπότε άφησε το παραμυθάκι ότι δεν πρήζεις κόσμο 



Φίλε, δε βαράω. Ίσα ίσα που βοηθάς κόσμο να ξεγραφτεί! Απλά το τόνισα για να βρεθεί πιο εύκολα το μήνυμα. Μην το παίρνεις στραβά αδελφέ.  :-)

Από τα πιο χρήσιμα μηνύματα ήταν το δικό σου!

 

όχι φίλε χαλαρά για πλάκα το πήρα και εγώ  :-D  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...