Προς το περιεχόμενο

το καλυτερο στρωμα?


freelove

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βράζει το καλοκαίρι όμως όπως και γενικά όλο το χρόνο επειδή δεν "αναπνέει?"

Ποιο, το στρωμα νερου?Τι να βρασει φιλε μου, ψυχροτητα εχει και το χειμωνα το βαζεις στο ρευμα(εχει πριζα) για να ζεσταθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΤΡΩΜΑ TEMPUR ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΠΛΟ 1.52.Χ1.98Χ0.20, ΑΡΙΣΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, 15 χρόνια εγγύηση (κόστος αγοράς 1859 ευρώ) ΠΡΟΣ 800 ΕΥΡΩ. (ΤΗΛ.6972051129)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΤΡΩΜΑ TEMPUR ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΔΙΠΛΟ 1.52.Χ1.98Χ0.20, ΑΡΙΣΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, 15 χρόνια εγγύηση (κόστος αγοράς 1859 ευρώ) ΠΡΟΣ 800 ΕΥΡΩ. (ΤΗΛ.6972051129)

Καλυτερα να το βαλεις στις αγγελιες γιατι εδω απαγορευεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξάπλωσε πρώτα πάνω τους εννοείται.

 

Εγώ πχ που πήγαινα για low budget γύρω στα 400 με ανεξάρτητα ελατήρια το καλύτερο που δοκίμασα ήταν το Candia Ambient καλύτερο και φτηνότερο από τα αντίστοιχα Elite + MEdia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Για τα imperial Strom τι γνωμη εχετε σε σχεση με την media strom?  και συγκεκριμενα για το  fantastico?

 

http://www.imperialstrom.com/portal/mnuproducts/mnustromata/whatever-springs-type-marshal/87-fantastico-model-b

 

το βρισκουμε στα 1100 ευρω με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://dimstel.gr/el/Online-%CE%9A%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CF%82.html">Dimstel

 

Link.png Site: http://dimstel.gr/el/pocket-/Cool.html">Μοντελο COOL

 

Νεα εταιρια ελληνικη δυο χρονων , απο οσο εμαθα, αγορασα προσφατα με ανεξαρτητα ελατηρια, διπλο στρωμα, με κοκοφοινικα μεσα,λατεξ, πανεμορφη χοντρη βατα, πολυ φτηνο και κατα την γνωμη μου παρα πολυ καλο, με τιμη λιγο κατω απο 400 ευρω! (ειδικη τιμη), κανονικη τιμη ειχε 465ευρω!

Νομιζω μακραν οτι καλυτερο και βεβαια φτηνωτερο βρηκα στο ιντερνετ μετα απο ψαξιμο 10ημερου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site μεσα η τιμη ειναι 560 για το διπλο.

 

Απο που το πηρες κατω απο 400?

560ευρω,

Eιναι το 2μετρο Χ 1.60, διπλο ειναι και το 2μΧ 1.40 και,2μΧ1.50.

το αγορασα απο ενα μαγαζι στην  Λ. Βουλιαγμενης,(ΕLEMENTI)

και το εκανα μεγαλο παζαρι.

Απο οτι θυμαμαι σιγουρα ηταν πολυ πιο φτηνο απο τις τιμες που εχει το σαιτ της DIMSTELL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimstel,συμφωνώ.Νέα εταιρία που έχει πάρει τα σχέδια από candia και media και τους βαράει στις τιμές.Πέρυσι τον Αύγουστο πήρα στρώμα,δεν ξέρω που να το βρω στο site γιατί άλλαξε ονόματα κλπ.

Πολύ καλύτερη λύση από τους Τούρκους για 2 λόγους:

1)Εφάμιλλες τιμές
2)Ελληνική εταιρία με έδρα τα Γιάννενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ξάπλωσε πρώτα πάνω τους εννοείται.

 

Εγώ πχ που πήγαινα για low budget γύρω στα 400 με ανεξάρτητα ελατήρια το καλύτερο που δοκίμασα ήταν το Candia Ambient καλύτερο και φτηνότερο από τα αντίστοιχα Elite + MEdia.

τελικά το πήρες το ambient?

έχω δει πολλά στρώματα και τείνω προς αυτό και εγώ. σε διάσταση 140x200 το έχω βρει 400 € σε κατάστημα με στρώματα (το χει πάρει το μάτι μου και στα 350 € σε μαγαζί στο internet αλλά δεν το χω επιβεβαιώσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

τα καλύτερα στρώματα ειναι τα Coco Mat. Αλλά είναι ακριβά.Ίσως και αρκετά ακριβά.Πρόκειτε όμως για υγιή επιχείρηση με υγιή φιλοσοφία.Ελληνικότατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...