Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

ο Δεκέμβρης του 2012 πλησιάζει και κάνω σκέψεις για το μέλλον.

 

αναρωτιέμαι αν θα συναντήσω εξωγήινη μορφή ζωής και αν την συναντήσω θα είναι φιλική?

πιστεύω πως αν έρθουν δεν θα είναι ασφαλές να κάνεις σεξ με μια από αυτές γιατί μπορεί να έχουν δόντια σε κάποιο σημείο που δεν έχουν οι άνθρωποι (καταλάβατε που το πάω..) και να έχουμε ατύχημα.

 

για τις γυναίκες δεν το συζητώ , μπορεί να γεννήσουν κανένα χταπόδι.

 

ελπίζω να μην έχουν πολυ ευαίσθητα σώματα (Σαν ζελέδες) λόγο της διαφορετικής βαρύτητας/ατμόσφαιρας του πλανήτη τους γιατι μπορεί με μια δυνατή χειραψία να του κόψεις το χέρι (τραγικό).

 

μακάρι να μην τρώνε ανθρώπους πάντως γιατι το είχα δει σε μια ταινία και δεν ήταν ευχάριστο.

 

για να δούμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο κοψε την πρωινη για καποιες μερες...

 

Εγω εχω κατι νευρα τωρα σκοτωνω ανθρωπο...

 

Παω να παρω την μανα μου απο τα κτελ..Μου λεει ο αδερφος μου παρε το δικο μου αμαξι και μην παιρνεις του μπαμπα...

 

Λεω οχι θα παρω του πατερα γιατι το εχω βαλει βενζινα και δεν την ξαναπαταω να βαλω ξανα στο δικο σου και συ στο αλλο να μην βαλεις ουτε ενα ευρω...

 

Παω στα κτελ περιμενω την μαμα...Ερχεται ο μ@λ@κας ο αδερφος μου με το αμαξι και μια γκομενα και μου λεει συννενοηθηκα με τον μπαμπα να παρω το αμαξι παρε συ το δικο μου και πανε χωριο...Ερχεται η μανα μου παω σπιτι..

 

Με βλεπει ο πατερας μου να βγαινω με απο το αμαξι του αδερφου μου και μου λεει που ειναι το αλλο..λεω μα καλα σε ειπε να το παρει και ηρθε με ειπε αυτο και αυτο και του το εδωσα..τα ακουσα εγω ..και ο μαμακας ο αδερφος μου κανει τον μαγκα...θα τον σχισω αν ερθει και με πει κατι τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ακουσα εγω ..

Μπηξε καμια φωνη και πες του "Αντε συμμάζεψε τον αλλο σου τον γιο μην φυγω και σας παρατήσω μαζι του!". Να δεις για ποτε θα το κλείσει....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πήξεις newfag...

 

στρατό θέλω να πάω να πάρω πιστόλια στα χέρια μου και να γίνω πολεμιστής.

είδα κάποια πράγματα στον ύπνο μου μέσω διαγαλαξιακής αστρικής προβολής ερχόμενος σε επαφή με τον ανώτερο εαυτό μου.

τότε μια οντότητα μου είπε:

"οταν η ελπίδα θα έχει χαθεί , ενας καινούριος ήρωας θα γεννηθεί"

και τότε ξύπνησα και ήμουν ντουρος , λες και κάτι έγινε όσο βρισκόμουν σε υπνωτικό/παραλυτικό state.

 

πρέπει να με επηρέασε η ρωή της ενέργειας.

 

Νικο κοψε την πρωινη για καποιες μερες...

 

 

θα την παίζω όσο θέλω , δικιά μου ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το καγιεν ο μπρουκλης?

 

Οχι ρε συ....

 

αλλα τι σημασια εχει? αφου αμαξι εχει...για εφε ημαστε τετοιες εποχες...

 

Ειμαι και πιο μικρος και γω τα ακουω...μην τον μαμησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ....

 

αλλα τι σημασια εχει αφου αμαξι εχει...για εδε ημαστε τετοιες εποχες...

 

Ειμαι και πιο μικρος και γω τα ακουω...μην τον μαμησω...

 

μην του ξαναδώσεις το αμάξι .

ΠΟΤΕ ! μπορεί να μην ειναι καν ο αδερφός σου και να είναι shifter που πήρε την μορφή του. θα το πάρει , θα φύγει και θα βρεις τον μπελά σου , ακου με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο κοψε την πρωινη για καποιες μερες...

 

Εγω εχω κατι νευρα τωρα σκοτωνω ανθρωπο...

 

Παω να παρω την μανα μου απο τα κτελ..Μου λεει ο αδερφος μου παρε το δικο μου αμαξι και μην παιρνεις του μπαμπα...

 

Λεω οχι θα παρω του πατερα γιατι το εχω βαλει βενζινα και δεν την ξαναπαταω να βαλω ξανα στο δικο σου και συ στο αλλο να μην βαλεις ουτε ενα ευρω...

 

Παω στα κτελ περιμενω την μαμα...Ερχεται ο μ@λ@κας ο αδερφος μου με το αμαξι και μια γκομενα και μου λεει συννενοηθηκα με τον μπαμπα να παρω το αμαξι παρε συ το δικο μου και πανε χωριο...Ερχεται η μανα μου παω σπιτι..

 

Με βλεπει ο πατερας μου να βγαινω με απο το αμαξι του αδερφου μου και μου λεει που ειναι το αλλο..λεω μα καλα σε ειπε να το παρει και ηρθε με ειπε αυτο και αυτο και του το εδωσα..τα ακουσα εγω ..και ο μαμακας ο αδερφος μου κανει τον μαγκα...θα τον σχισω αν ερθει και με πει κατι τωρα...

 

:cry: :cry: :cry: κοφτο πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...