Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μονο αυτο με το 6μηνο δεν μου αρεσε,

και λεγετε black humor, εαν σας ενοχλούν απλα μην ανοιγετε spoiler οταν γραφει απο πανω "Αστεία για παιδεραστές οπότε τα βάζω σε spoiler αν κάποιος τα σιχένεται" ειναι οπως της μικρης αννουλας, καφρικα.

και ειναι σιχαίνεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωταει ο δασκαλος τα παιδακια στην ταξη:
-παιδακια τι θα παρουμε αν παιξουμε το πουλακι του ελεφαντα?
τα παιδακια σιωπηλα κοιτανε τον δασκαλο στα ματια.... 
-μα φυσικα την μαλακια του ελεφαντα παιδακια.παμε παλι.τι θα παρουμε αν παιξουμε το πουλακι του γατου? 
-τη μαλακια του γατου,φωναζουν ολα τα παιδακια μαζι 
-τι θα παρουμε αν παιξουμε το πουλακι του σκυλου?
-τη μαλακια του σκυλου,φωναζουν παλι ολα τα παιδακια.
-ωραια και τι θα παρουμε αν παιξουμε το πουλακι του δασκαλου?
-τη μαλακια του δασκαλου,φωναζουν για ακομα μια φορα τα παιδακια
-και καραμελιτσα....προσθετει ο δασκαλος...

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εσύ γελάς με αυτά τα «αστεία»;

Στην αρχή μου προκαλούσαν αηδία αλλά όταν τα ακούς πολλές φορές στις παρέες τα βρίσκεις μετά και εσύ αστεία

 

Οκ, ελευθερία έκφρασης και ιδεών έχουμε, αλλά ΕΛΕΟΣ.

 

Πύρ κατά βούληση στην ανωμαλία ! ...... το σπιτάκι κάθε υπανθρωπου που έχει σχέση με τέτοια πραματα

Μαζί σου.Προφανώς και πρόκειται για κάτι πολύ άρρωστο,το βάζω σε σπόιλερ μάλιστα οπότε δικιά σου ευθύνη οτι το άνοιξες.Απλά και τόσο καιρό  σπάμε πλάκα με την μικρή Αννούλα,τραβεστές,βιαστές,σατανιστές,κτηνοβάτες,δολοφονίες πεθερών-γυναικών και γενικά δολοφονίες,ανωμαλίες,αιμομηξίες,πολυγαμία,πόρνεία κλπ  και όλα αυτά αν τα καλοσκεφτείς δεν είναι πολύ άρρωστα στην πραγματική ζωή;Είναι χιούμορ που σημαίνει ότι δεν σημαίνει τίποτα και σε καμία περίπτωση δεν τα υποστηρίζουμε αυτά που λέμε :-D.Αλλά πάντα συμβαίνει το εξής πχ αν διαβάσεις ένα βιβλίο όσο αρρωστο και αν είναι δεν έχεις την είκόνα,όμως όταν πας να δείς την ταινία μπορεί να είσαι σε φάση αυτή την αηδία διάβαζα;

¨Οπως και να έχει κατανοητό να μην σας αρέσει(ειδικά αν έχετε παιδιά) και χαίρομαι που δεν σας άρεσε :P

 

Άντε και ένα ανεκδοτάκι

 

Πέθανε ένας φίλος μας που ήταν 250 κιλά και στην κηδεία όταν πήγαν να τον βάλουν στο φέρετρο επειδή δεν θα χώραγε όλοι προσευχόμασταν  "Θεοσ'χωρέστον"

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρες ώρες νομίζω οτι τα ανέκδοτα που διαβάζω εδώ μέσα είναι αυτά που έλεγαν οι νοσοκόμες μεταξύ τους στο μαιευτήριο που γεννήθηκα...! :-(

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή μου προκαλούσαν αηδία αλλά όταν τα ακούς πολλές φορές στις παρέες τα βρίσκεις μετά και εσύ αστεία

 

 

Μαζί σου.Προφανώς και πρόκειται για κάτι πολύ άρρωστο,το βάζω σε σπόιλερ μάλιστα οπότε δικιά σου ευθύνη οτι το άνοιξες.Απλά και τόσο καιρό  σπάμε πλάκα με την μικρή Αννούλα,τραβεστές,βιαστές,σατανιστές,κτηνοβάτες,δολοφονίες πεθερών-γυναικών και γενικά δολοφονίες,ανωμαλίες,αιμομηξίες,πολυγαμία,πόρνεία κλπ  και όλα αυτά αν τα καλοσκεφτείς δεν είναι πολύ άρρωστα στην πραγματική ζωή;Είναι χιούμορ που σημαίνει ότι δεν σημαίνει τίποτα και σε καμία περίπτωση δεν τα υποστηρίζουμε αυτά που λέμε :-D.Αλλά πάντα συμβαίνει το εξής πχ αν διαβάσεις ένα βιβλίο όσο αρρωστο και αν είναι δεν έχεις την είκόνα,όμως όταν πας να δείς την ταινία μπορεί να είσαι σε φάση αυτή την αηδία διάβαζα;

¨Οπως και να έχει κατανοητό να μην σας αρέσει(ειδικά αν έχετε παιδιά) και χαίρομαι που δεν σας άρεσε :P

 

Άντε και ένα ανεκδοτάκι

 

Πέθανε ένας φίλος μας που ήταν 250 κιλά και στην κηδεία όταν πήγαν να τον βάλουν στο φέρετρο επειδή δεν θα χώραγε όλοι προσευχόμασταν  "Θεοσ'χωρέστον"

Καταρχήν πρέπει να αλλάξεις παρέες... Επειδή κάποιοι έχουμε παιδιά και είμαστε κάπως ευαίσθητοι με αυτά τα θέματα, φυσικά θα ανοίγουμε τα spoiler με σκοπό να εντοπίσουμε την ανωμαλία και να την καταγγείλουμε. Δεν ξέρω τι γίνεται στην Ολλανδία ή σε άλλες «πολιτισμένες» χώρες, όμως εδώ στην Ελλάδα δεν σηκώνει το κλίμα αυτές τις διαστροφές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να γράψω ένα ανέκδοτο που είχε μέσα κανιβαλισμό από ζουλού και υπονοούμενα βιασμού, αλλά διάβασα τα τελευταία ποστ και άλλαξα γνώμη. Μην βρουμε και τον μπελά μας.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά τις σηκώνει.. εάν δεν θες μην ανοίγεις το spoiler. Τόσο απλά. 

 

Καταρχήν πρέπει να αλλάξεις παρέες... Επειδή κάποιοι έχουμε παιδιά και είμαστε κάπως ευαίσθητοι με αυτά τα θέματα, φυσικά θα ανοίγουμε τα spoiler με σκοπό να εντοπίσουμε την ανωμαλία και να την καταγγείλουμε. Δεν ξέρω τι γίνεται στην Ολλανδία ή σε άλλες «πολιτισμένες» χώρες, όμως εδώ στην Ελλάδα δεν σηκώνει το κλίμα αυτές τις διαστροφές.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν πρέπει να αλλάξεις παρέες... Επειδή κάποιοι έχουμε παιδιά και είμαστε κάπως ευαίσθητοι με αυτά τα θέματα, φυσικά θα ανοίγουμε τα spoiler με σκοπό να εντοπίσουμε την ανωμαλία και να την καταγγείλουμε. Δεν ξέρω τι γίνεται στην Ολλανδία ή σε άλλες «πολιτισμένες» χώρες, όμως εδώ στην Ελλάδα δεν σηκώνει το κλίμα αυτές τις διαστροφές.

ποιος εισαι εσυ που θα πεις σε καποιον να αλλαξει παρεες; τον ξερεις και απο χτες; ανεκδοτο ηταν, ακου εκει να εντοπισει την ανωμαλία και να την καταγγείλει, μηπος θα μας μαρτυρήσεις και στην δίωξη;

στο παραπακτω spoiler εχω φωτογραφίες με διαμελισμένα πτώματα βρεφων, μην το ανοιξετε οσοι είστε ευαίσθητοι

 

*μουσικη υποκρουση*

το άνοιξες ομως, παρόλο την προειδοποίηση, περιέργεια λεγεται.

και το link θα πατήσεις, εγω προειδοποίησα.

 

 

 

 

 

----------------

ontopick γιατι μας τα κανανε να

 

 

- Τι λέει ένας εβραίος παιδεραστής σε ένα πιτσιρίκι;

- Παιδάκι θα μου αγοράσεις ένα γλυφιτζούρι;

 

 

-------------

Μπήκα σε τράπεζα στο Τσερνόμπιλ και στάθηκα πίσω από τον τελευταίο πελάτη που περίμενε. Είχε μεγάλη ουρά.

 

 

Ήθελα να γράψω ένα ανέκδοτο που είχε μέσα κανιβαλισμό από ζουλού και υπονοούμενα βιασμού, αλλά διάβασα τα τελευταία ποστ και άλλαξα γνώμη. Μην βρουμε και τον μπελά μας.

ειμαι εγω εδω, γραψε οτι θες.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν πρέπει να αλλάξεις παρέες... Επειδή κάποιοι έχουμε παιδιά και είμαστε κάπως ευαίσθητοι με αυτά τα θέματα, φυσικά θα ανοίγουμε τα spoiler με σκοπό να εντοπίσουμε την ανωμαλία και να την καταγγείλουμε. Δεν ξέρω τι γίνεται στην Ολλανδία ή σε άλλες «πολιτισμένες» χώρες, όμως εδώ στην Ελλάδα δεν σηκώνει το κλίμα αυτές τις διαστροφές.

Μήπως πήγε πολύ μακριά το θέμα;Χρειάζεται να ξανά ειπωθεί το θέμα ότι πρόκειται για χιούμορ;Να καταγγειλεις;Το ότι ειπώνονται ανέκδοτα καλώς η κακώς πολύ άρρωστα δεν σημαίνει οτι εμείς που τα λέμε είμαστε εγγληματίες ούτε υπερασπιστές αυτών.Αν είναι να σπαταλάς τον χρόνο της δίωξης με κάτι τόσο ανούσιο τι να σου πω;Εγώ και ο κάθε εγώ κάτι παράνομο δεν κάναμε,ελευθερία του λόγου έχουμε,το ήθος σου και το άτομο σου δε το προσβάλαμε και ούτε πρόκειται.Το σποιλερ όταν δε θέλουμε δε το ανοίγουμε και άμα νομίζεις ότι μέσω αυτού εντόπισες κάποια σπείρα λυπάμαι.Όσο για τούς φίλους μου δεν θα τους άλλαζα επειδή είναι και γαμώ τα παιδιά

Φιλικά πάντα δεν χρειάζεται να συμφωνήσεις μαζί μου,απλά σου λέω να χαλαρώσεις.Αν θες να κάνουμε μια πιο μεγάλη συζήτηση επειδή ίσως το όλο θέμα είναι πιο πολύπλοκο και offtopic κάνε μου pm επειδή δεν φταίνε άλλοι να διαβάζουν αυτά σε ένα νήμα που αφορά ανέκδοτα ή έστω να άνοιγε άλλο νήμα

 

 

P.S Thx παιδιά για την υπεράσπιση,Hacker τα σπάς!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...