Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

ούτε γω κατάλαβα το απίθανο. απίθανο ειναι που κέρδισαν στον τελικο του britain's got talent αντι για αυτούς.

απίθανο είναι αυτό...

 

http://www.youtube.com/watch?v=www3RwEKcm4&t=1m21s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν είχες όμως αυτές τις δύο φωνές σκέτες σε ένα δωμάτιο, δε θα σου έκαναν και τόση εντύπωση. Είναι απλά δύο καλές φωνές, τίποτα παραπάνω. Ο εντυπωσιασμός δημιουργείται, από τα εφέ, τις αντιδράσεις του κόσμου-παρουσιαστών, τους φώτισμούς, μουσική, ηχώ στη φωνή, αστεράκια κλπ κλπ.. Φαντάσου το χωρίς όλα αυτά. Δεν είναι τόσο φοβερές φωνές. Έχω ακούσει πολύ καλύτερες. Άσε που αυτός/ή ο/η Τζοναθαν είναι τελείως αντιαισθητικός/ή. Έχει γυναικείο παρουσιαστικό και αντρικό όνομα και αντρική φωνή. Δεν μπορώ να τους βάλω παγαπάνω από τγία. Και το τγια πολύ τους είναι.

 

Από την άλλη ένας σκύλος που κάνει ολόκληρο χορευτικό είναι πιο εντυπωσιακό, όπως και να το δεις.

 

 

KilliK δεν το ήξερα πως υπάρχουν τόσα πολλά.

http://www.youtube.com/watch?v=yu2_h7xwCLE&feature=fvwp&NR=1

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες όμως αυτές τις δύο φωνές σκέτες σε ένα δωμάτιο, δε θα σου έκαναν και τόση εντύπωση. Είναι απλά δύο καλές φωνές, τίποτα παραπάνω. Ο εντυπωσιασμός δημιουργείται, από τα εφέ, τις αντιδράσεις του κόσμου-παρουσιαστών, τους φώτισμούς, μουσική, ηχώ στη φωνή, αστεράκια κλπ κλπ.. Φαντάσου το χωρίς όλα αυτά. Δεν είναι τόσο φοβερές φωνές. Έχω ακούσει πολύ καλύτερες. Άσε που αυτός/ή ο/η Τζοναθαν είναι τελείως αντιαισθητικός/ή. Έχει γυναικείο παρουσιαστικό και αντρικό όνομα και αντρική φωνή. Δεν μπορώ να τους βάλω παγαπάνω από τγία. Και το τγια πολύ τους είναι.

 

Από την άλλη ένας σκύλος που κάνει ολόκληρο χορευτικό είναι πιο εντυπωσιακό, όπως και να το δεις.

 

οκ. άλλο θεωρώ ταλέντο εγώ και άλλο εσύ. no prob.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...