Προς το περιεχόμενο

Καθως επεζα μου εμφανιστηκε αυτο.


InTheEnd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

TpsUm.png

 

Τι λετε να φταιει? Επισεις εχω ανοιχτο το καπακι του υπολογιστη και την ωρα που εγινε αυτο το πραγμα,την ακουμπισα και εκαιγε. μετα το Restart δεν ειχα προβλημα,αλλα και τωρα που την ακουμπαω πιστευω για μενα εχει υψηλη θερμοκρασια η καρτα. Το ανεμιστηρακι της δουλευει κανονικα τι λετε να φταιει? Αν φταιει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το μόνο που βλέπω απο δω ειναι ο επεξεργαστής σου και η μνήμη σου. Κάρτα γραφικών και τροφοδοτικό?

 

Κατέβασε το hwinfo και πόσταρε, έχε το ανοιχτό την ώρα που παίζεις και πόσταρε ένα screenshot εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που βλέπω απο δω ειναι ο επεξεργαστής σου και η μνήμη σου. Κάρτα γραφικών και τροφοδοτικό?

 

Κατέβασε το hwinfo και πόσταρε, έχε το ανοιχτό την ώρα που παίζεις και πόσταρε ένα screenshot εδώ.

radeon hd 6450! Φαίνεται η κάρτα!

 

Οριστε και αυτο που μου ζητησες

 

7J63C.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ανοίγεις το πρόγραμμα τίκαρε το sensors only. Παίξε ένα παιχνίδι για κάνα δεκάλεπτο και μετά δώσε screenshot. Όταν παίζεις έχε το hwinfο ανοιχτό. Την κάρτα δεν την είχα δει, έβαλες το screenshot αφου ποσταρα.

 

Κάρτα γραφικών και τροφοδοτικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέμα θερμοκρασιών δεν φαίνεται να έχεις. Τρέξε ένα occt gpu test με error correction ενεργοποιημένο. Το τροφοδοτικό σου ποιό ακριβώς είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα είναι αλλά με την 6450 δεν νομίζω να είναι αυτό το πρόβλημα. Έτρεξες το occt? Θα σου βγάλει μια τέτοια εικόνα:

 

Άσχετο: Γι αυτό το μηχάνημα ήθελες να πάρεις την 480?

post-228313-0-54443400-1348589485_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ηθελα,λογικα θα την παρω. Δεν θα την κραταει το τροφοδοτικο? Τι λετε?Εστω για 1-1,5βδομαδα μεχρι να παρω το Corsair.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να μην την πάρεις για πολλούς λόγους:

 

α) Στα ίδια λεφτά αγοράζεις καλύτερη και

β) καινούρια και

γ) λιγότερο ενεργοβόρα

 

Οπότε δεν έχει λογική η επιλογή σου, fail από τα αποδυτήρια

 

Στο τροφοδοτικο σου δεν θα την έβαζα καθόλου. Εσύ, βέβαια, μπορείς να πάρεις το ρίσκο.

 

Με τον επεξεργαστή που έχεις η κάρτα θα μπουκώσει και δεν θα αποδώσει αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω της ελλειψης χρηματων δεν μπορω να κανω καμια καλυτερη αναβαθμιση 1) η μητρικη μου δεν περνει κατι καλυτερο. το κουτι ειναι Mini,γενικος θελω καινουργιο υπολογιστη. Αλλα τον πηρα τα χριστουγεννα 600ευρω(Δωρο) και ειναι καπως ξενερωτο να βλεπεις τα στατιστικα του υπολογιστη σου και να σκεφτεσαι τι θα ειχες φτιαξει μονος σου με αυτα τα λεφτα,οποτε σιγα σιγα θα βαζω οτι μπορω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μητρική σου εφόσον παίρνει την 480 παιρνει και τις υπόλοιπες. Oι σημερινές pci-e 3.0 κάρτες μπαινουν και σε 2 χωρίςνα μειώνεται η απόδοσή τους. Σε mini κουτί θα έβαζες αυτήν την κάρτα? Καλύτερα στο φούρνο.

 

1) http://www.skroutz.g...660-2GB-OC.html

 

2) http://www.skroutz.g...-2GB-GDDR5.html

 

Kαι οι δύο καλύτερες από αυτήν που θέλεις να πάρεις και καινούριες.

 

Δικαίωμά σου να πετάξεις τα λεφτά σου αλλά εδώ είναι forum και συζητάμε, γι αυτό στο λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...