Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα, μπορείτε και καλύτερα!

Πχ...τιτανομεγιστοτεραστιοσωστοτεστατος!! Χαχαχα!

 

Πέρα από την πλάκα πάντως, χαίρομαι που δεν είμαι ο μόνος γεροπαραξενος που το βλέπει έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εεεε, το πηγαινουμε λάου λάου... One step at a time οπως λενε... Πηγες αμεσως στην 15η κλιμακα! :P

 

 

 

"Περα απο την πλακα", για να συνεχισω στο μοτιβο σου, με πρωτη ματια χθες μου ηρθε και μενα η ιδια σκεψη οτι εδω θα χανονται και πως χρειαζεται υποκατηγορια, αλλα η επεκταση της σκεψης μου ηταν πως η δημιουργια ενος sub ισως ειναι υπερβολικη με την εννοια οτι ειμαστε σε ενα φορουμ "τεχνολογιας" και θα ειναι κατι ξενο με τον χαρακτηρα του. Πολυ κοντα με τον χαρακτηρα των προσφορων αλλα μακρια απο τον συνολικο χαρακτηρα του φορουμ. Για μενα το καλυτερο ηταν να ειναι αναμικτα οπως ηταν τοσο καιρο, το να πρεπει να κοιταμε σε 2 subs θα ειναι χειροτερο λειτουργικα. Απο την αλλη ομως καποιοι μπορει να μην εχουν γενικα "ενδιαφεροντα" (πχ μενουν με τους γονεις και δεν εχουν αλλο πραγμα να χολοσκανε περα απο το hobby τους) οποτε δεν τους νοιαζουν αλλες προσφορες περα των τεχνολογικων. Οποτε αυτο το thread πιστευω ανοιχτηκε με σκοπο να καθαρισει το sub απο την "σαβουρα" των μη τεχνολογικων προσφορων ωστε να ειναι πιο καθαρο για οσους το θελουν μονο "τεχνολογικο" και οχι απαραιτητα με σκοπο να ειναι πιο μαζεμενες και πιο ευκολοδιαβαστες οι μη τεχνολογικες. ;)

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερσωστος :P

 

Πετρου Ραλλη, κατα τις 12 το μεσημερι (περασα να δω ωστε να ενημερωσω το φορουμ μιας και ηταν ο δρομος μου), ειχε καμια 50αρια καφετιερες και επισης, κατι που δεν εχει αναφερθει ουτε στην σελιδα τους, ζυγαριες μπανιου (με δεικτη, ΟΧΙ ψηφιακες) αλλα 70-80 κομματια. Ολα τα αλλα ειχαν τελειωσει.

 

 

Ξεπουλησαν τα carrefour. Εδιωξαν ολη τη σαβουρα και τα πηραν ζεστα-ζεστα.

Να σας πω οτι πλεον τα ελληνικα καρφου εχουν περασει στα χερια του Μαρινοπουλου εξ'ολοκληρου.

Καθολου παραξενο να μην δουμε ξανα πολλα απο τα προιντα με το λογοτυπο της καρφου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σας πω οτι πλεον τα ελληνικα καρφου εχουν περασει στα χερια του Βεροπουλου εξ'ολοκληρου.

Καθολου παραξενο να μην δουμε ξανα πολλα απο τα προιντα με το λογοτυπο της καρφου.

 

Μαρινοπουλου. Ειναι κανενα 3μηνο που εγινε αυτο. Το ονομα "carrefour" (δεν ξερω για ποσο) το κραταει παντως ο ομιλος (αυτο λεει η συμφωνια) παροτι πλεον δεν εχει καμια οικονομικη σχεση με τη "Γαλλιδα μαμα". Λετε να ξαναγυρισουμε στο προηγουμενο, "continent"; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρινοπουλου. Ειναι κανενα 3μηνο που εγινε αυτο. Το ονομα "carrefour" (δεν ξερω για ποσο) το κραταει παντως ο ομιλος (αυτο λεει η συμφωνια) παροτι πλεον δεν εχει καμια οικονομικη σχεση με τη "Γαλλιδα μαμα". Λετε να ξαναγυρισουμε στο προηγουμενο, "continent"; :-)

ναι Μαρινοπουλος. Σορυ το διορθωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μαρινοπουλου. Ειναι κανενα 3μηνο που εγινε αυτο. Το ονομα "carrefour" (δεν ξερω για ποσο) το κραταει παντως ο ομιλος (αυτο λεει η συμφωνια) παροτι πλεον δεν εχει καμια οικονομικη σχεση με τη "Γαλλιδα μαμα". Λετε να ξαναγυρισουμε στο προηγουμενο, "continent"; :-)

 

Στις αποδείξεις πάντως δεν υπάρχει το όνομα Carrefour πια, μόνο Μαρινόπουλος. Μόνο στην ταμπέλα έχει μείνει (προς το παρόν?) το όνομα Carrefour.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

"Περα απο την πλακα", για να συνεχισω στο μοτιβο σου, με πρωτη ματια χθες μου ηρθε και μενα η ιδια σκεψη οτι εδω θα χανονται και πως χρειαζεται υποκατηγορια, αλλα η επεκταση της σκεψης μου ηταν πως η δημιουργια ενος sub ισως ειναι υπερβολικη με την εννοια οτι ειμαστε σε ενα φορουμ "τεχνολογιας" και θα ειναι κατι ξενο με τον χαρακτηρα του. Πολυ κοντα με τον χαρακτηρα των προσφορων αλλα μακρια απο τον συνολικο χαρακτηρα του φορουμ. Για μενα το καλυτερο ηταν να ειναι αναμικτα οπως ηταν τοσο καιρο, το να πρεπει να κοιταμε σε 2 subs θα ειναι χειροτερο λειτουργικα. Απο την αλλη ομως καποιοι μπορει να μην εχουν γενικα "ενδιαφεροντα" (πχ μενουν με τους γονεις και δεν εχουν αλλο πραγμα να χολοσκανε περα απο το hobby τους) οποτε δεν τους νοιαζουν αλλες προσφορες περα των τεχνολογικων. Οποτε αυτο το thread πιστευω ανοιχτηκε με σκοπο να καθαρισει το sub απο την "σαβουρα" των μη τεχνολογικων προσφορων ωστε να ειναι πιο καθαρο για οσους το θελουν μονο "τεχνολογικο" και οχι απαραιτητα με σκοπο να ειναι πιο μαζεμενες και πιο ευκολοδιαβαστες οι μη τεχνολογικες. ;)

 

 

Την ίδια σκέψη έκανα και εγώ...

Σε φόρουμ τεχνολογίας να υπάρχει ένα και μοναδικό ξέμπαρκο sub-forum για προσφορές άσχετες με τεχνολογία, είναι κάπως άσχημο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, ακόμα κι έτσι αν πάει, γιατι να θεωρείται κάποιο στέρεο ας πούμε τεχνολογικό προϊόν και να μπαίνει στην κυρια κατηγορία και η τάδε καφετιέρα που ανάλογα τι κάψουλα της βάζεις, την αναγνωρίζει και δουλεύει αντίστοιχα (άρα πολύ "εξυπνοτερη" τεχνολογικά) να μπει εδώ? Ειδικά στις μέρες μας, ο όρος τεχνολογικό έχει γίνει πολύ πλατύς, τι δεν κρύβει μέσα του τεχνολογία ηλεκτρονική/ηλεκτρολογικη/μηχανική? Να μπαίνουν εδώ προϊόντα όπως πχ κάτι μπρελόκ, μπλούζες κτλ ναι συμφωνώ, ακόμα και χωρίς subforum, αλλα ότι έχει σχέση με ηλεκτρονικό/ηλεκτρολογικο/μηχανικό, κατά τη γνώμη μου πρέπει να μπαίνει στο κύριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28€ για ένα ζευγάρι All Star Converse, τα πιο δημοφιλή παπούτσια για όλες τις εποχές, όλες τις ηλικίες και όλα τα γούστα από το Ice Land Shops, με δωρεάν αποστολή στο χώρο σας! αξίας 55€-έκπτωση 49%

 

 

http://www.supergold.gr/deal/default/icelandshopsallstarconverse?utm_medium=AffiliateAPI&utm_campaign=Linkwise_216711&utm_source=Linkwise&aflId=752

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Britax Adventure 36€

 

 

http://www.amazon.co...&tag=coupo05-21

 

Με το ΦΠΑ πάει στα 44 αλλά και πάλι μιλάμε για κάτω από μισή τιμή από ότι Ελλαδιστάν

http://www.skroutz.gr/s/268392/Britax-Adventure.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Britax Adventure 36€

 

 

http://www.amazon.co...&tag=coupo05-21

Το έχω αγοράσει από amazon εδώ και 1 χρόνο. Μάλιστα ένα από τα review που έχει από κάτω είναι δικό μου.

Υπερικανοποιημένος με την αγορά. Ιδανικό για ταξίδι μια και το κεφαλάκι του μεγάλου μου γιου δεν κρέμεται όταν τον παίρνει ο ύπνος. Έχει άριστη πλαινή στήριξη.

Ο λόγος που είναι πανάκριβο στην χώρα μας είναι η τρελή φορολόγηση στα εισαγόμενα είδη τέτοιου τύπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τρελή τιμή, 0 μεταφορικά, άψογη βαθμολογία. Ευχαριστώ.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...