Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όποιον θέλει ξυραφάκια που να ταιριάζουν στα gillete σε τιμή χώμα ο Κινέζος έχει τη λύση.

http://www.banggood.com/8pcs-Speed-5-Razor-Blades-Shaver-Razor-Blades-Kit-p-922178.html

Τα δοκιμασες; Πήρα τα συμβατά τους ανταλλακτικα για την oral b και είναι κάτω του μέτριου...(πήγα μαλιστα βα βγάλω το κινέζικο για να ξανάβάλω το παλιο γνήσιο και έσπασε σε τρία κομμάτια με το ένα να μένει πάνω στην οδοντοβουρτσα και να μη βγαίνει χωρίς να το σπασεις )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα δοκιμασες; Πήρα τα συμβατά τους ανταλλακτικα για την oral b και είναι κάτω του μέτριου...(πήγα μαλιστα βα βγάλω το κινέζικο για να ξανάβάλω το παλιο γνήσιο και έσπασε σε τρία κομμάτια με το ένα να μένει πάνω στην οδοντοβουρτσα και να μη βγαίνει χωρίς να το σπασεις )

Σε 20 μέρες που θα έρθουν θα σας πω ή θα κοπώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει ξυραφάκια που να ταιριάζουν στα gillete σε τιμή χώμα ο Κινέζος έχει τη λύση.

http://www.banggood.com/8pcs-Speed-5-Razor-Blades-Shaver-Razor-Blades-Kit-p-922178.html

Πάντως διάβασα αρνητικά σχόλια για τη ποιότητα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επώνυμα ιταλικά ρούχα

 

εκπτώσεις έχουν και σε μερικά brands όπως D&G φτάνει το 50%

 

Εγώ πήρα αυτό το παντελόνι μου το άφησε 90ε τελικά, πιστεύω πως αρκετά αξίζουν με την έκπτωση

για παράδειγμα γυναικείες τσάντες τις έχει όλες μισή τιμή

 

http://houseoffashion.gr/

 

και fb page facebook.com/houseoffashiongr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς διάθεση για flame,δεν ξέρω κατά πόσον ένα μαγαζί που πουλάει ένα απλό t-shirt ή ένα πουκάμισο 100 και 200 ευρώ μπορεί να αποτελεί ευκαιρία ή προσφορά για το 95% των Ελλήνων σήμερα.Δέχομαι ότι μπορεί να το έχει κοστολογήσει 300 ευρώ η εταιρεία και επομένως η έκπτωση να είναι π.χ 60% άρα να υπάρχει και ''προσφορά'' αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση όπως και σε πολλές ακόμα,νομίζω πως κοιτάζουμε την τελική τιμή και τα ποσά αυτά είναι απαγορευτικά...άσε που αν δώσω τόσα για ένα ρούχο,προσωπικά νιώθω ότι με κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μου!Γούστα είναι αυτά βέβαια και διαφέρουν...όπως και οι τσέπες!Και μην πει κανείς για ποιότητα διότι όλοι μας νομίζω έχουμε ποιοτικά(και συχνά επώνυμα)ρούχα και παπούτσια που δεν κοστίζουν τριψήφια και τετραψήφια ποσά,τα οποία υπάρχουν χρόνια στις ντουλάπες μας και χαιρόμαστε να τα φοράμε.Πληρώνεις καθαρά το όποιο όνομα/φίρμα.

Στο yoox βέβαια κάποιες φορές βρίσκεις και πιο προσγειωμένα(ως προς την τιμή) είδη πάντα με γνώμονα ότι αγοράζεις κάποιο δυνατό brand και συγκρινόμενο με τιμές Ερμού ή Τσιμισκή και σαφώς υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία!Χρειάζεται όμως αρκετό ψάξιμο.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς διάθεση για flame,δεν ξέρω κατά πόσον ένα μαγαζί που πουλάει ένα απλό t-shirt ή ένα πουκάμισο 100 και 200 ευρώ μπορεί να αποτελεί ευκαιρία ή προσφορά για το 95% των Ελλήνων σήμερα.Δέχομαι ότι μπορεί να το έχει κοστολογήσει 300 ευρώ η εταιρεία και επομένως η έκπτωση να είναι π.χ 60% άρα να υπάρχει και ''προσφορά'' αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση όπως και σε πολλές ακόμα,νομίζω πως κοιτάζουμε την τελική τιμή και τα ποσά αυτά είναι απαγορευτικά...άσε που αν δώσω τόσα για ένα ρούχο,προσωπικά νιώθω ότι με κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μου!Γούστα είναι αυτά βέβαια και διαφέρουν...όπως και οι τσέπες!Και μην πει κανείς για ποιότητα διότι όλοι μας νομίζω έχουμε ποιοτικά(και συχνά επώνυμα)ρούχα και παπούτσια που δεν κοστίζουν τριψήφια και τετραψήφια ποσά,τα οποία υπάρχουν χρόνια στις ντουλάπες μας και χαιρόμαστε να τα φοράμε.Πληρώνεις καθαρά το όποιο όνομα/φίρμα.

Στο yoox βέβαια κάποιες φορές βρίσκεις και πιο προσγειωμένα(ως προς την τιμή) είδη πάντα με γνώμονα ότι αγοράζεις κάποιο δυνατό brand και συγκρινόμενο με τιμές Ερμού ή Τσιμισκή και σαφώς υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία!Χρειάζεται όμως αρκετό ψάξιμο.

 

Αυτή είναι άλλη συζήτηση, εν μέρει συμφωνώ μαζί σου, εγώ για παντελόνι έχω δώσει και 180 ευρώ πιο παλιά, για τ-shirt  το πιο ακριβό που έχω κάνει 35 ευρώ, Θέλω να σου πώ πως είναι υποκειμενική η επιλογή του καθενός σε τι θα ξοδέψει τα λεφτά του. Για την ποιότητα μπορεί όντως σε αρκετές περιπτώσεις να πληρώνεις ενα τεράστιο ποσό μ΄νο για to brand αλλά σε γενικές γραμμές πιστεύω πως υπάρχει διαφορά και μάλιστα μεγάλη σε θέμα ποιότητας.

Φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑι εγω θα διαφωνησω μαζι σου.Ειναι πλεον δομημενο ετσι το καταναλωτικο συστημα που εχει μια ευρεια γκαμα ομοειδων(φαινομενικα) προιοντων  με τεραστια διακυμανση στις τιμες.Τις προαλλες πηρα ψυγειο και στις ιδιες διαστασεις επαιζαν απο 500 εως 3000 ευρω με επουσιωδεις κατα τη γνωμη μου διαφορες.Το τι πηρα εξαρτηθηκε απο πολλους παραγοντες και με κριτηρια διαφορετικα απο των υπολοιπων.Το ιδιο ισχυει και για τις υπολοιπες κατ/κες συσκευες, για τα αυτοκινητα κια αρα και για τα ρουχα/.Το τι αγοραζει καποιος ειναι συναρτηση πολλων παραγοντων δεν ειναι κακο ομως να υπαρχει το δικαιωμα της επιλογης.ΑΝ τωρα καποιοι προχωρουν σε υπερβολες ειναι αλλο κεφαλαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επώνυμα ιταλικά ρούχα

 

εκπτώσεις έχουν και σε μερικά brands όπως D&G φτάνει το 50%

 

Εγώ πήρα αυτό το παντελόνι μου το άφησε 90ε τελικά, πιστεύω πως αρκετά αξίζουν με την έκπτωση

για παράδειγμα γυναικείες τσάντες τις έχει όλες μισή τιμή

 

http://houseoffashion.gr/

 

και fb page facebook.com/houseoffashiongr

http://www.fradi.it/pantalone-uomo-primavera-estate-fradi-915.html ή http://www.fradi.it/fradi-abbigliamento-uomo-primavera-estate/fradi-pantaloni-jeans-primavera-estate/pantalone-uomo-primavera-estate-fradi-916.html

Παντως τα 200ευρω αρχική μεγαλο ψεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Happy Hour

 

Ελάτε σήμερα Τρίτη 29.07, 13:00 με 21:00 και επωφεληθείτε της έκπτωσης:

-20% σε όλα τα αναψυκτικά και τους χυμούς

-30% σε όλα τα παγωτά

 

*Εξαιρούνται τα καταστήματα Σαντορίνης

*Ισχύει για τους κατόχους της κάρτας Club

*Ισχύει στα εταιρικά καταστήματα της Μαρινόπουλος Α.Ε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...