Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

G A M I S 3 S !!!

πήρα 10 απο το "τροπικό" και το "εκρηκτική απόλαυση"(τελικά έπαιζε και αυτό)

 

edit ΟΠΑ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΑ 750ML 3,10 ΤΟ ΕΝΑ ΑΡΧΙΚΗ

-50% 1,55 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 100 ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ

ΠΛΗΡΩΣΑ 15,50 KAI ΠΗΡΑ 500 ΠΟΝΤΟΥΣ =15 ΕΥΡΩ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

ΑΡΑ 0,05 ΣΕΝΤ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ 750ML

 

 

Όταν λέτε πόντους να υποθέσω μιλάτε για την πιστωτική κάρτα που δίνει bonus (Alpha Bank;; ) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όταν λέτε πόντους να υποθέσω μιλάτε για την πιστωτική κάρτα που δίνει bonus (Alpha Bank;; ) ;

 

Οχι ρε συ

την καρτα ΑΒ (οπως και καθενος ΣΜ)

 

Αυτο που γραφει ο αποπανος παντως, σημαινει πως με τις συσκευασιες των 750μλ, εν τελει σου βγαινει πιο οικονομικα, παρα την υψηλοτερη τιμη αγορας, γιατι παιρνεις 100 ποντους (δλδ 3 ευρω) για καθε 1.5 λιτρο, οπερ 6 ευρω για καθε 3 λιτρα (2 μεγαλες συσκευασιες για να γινει η συγκριση)

 

Ενω με τα μεγαλα παιρνεις 150 ποντους (δλδ 4.5 ευρω) για καθε 3 λιτρα

Να σε ρωτήσω επειδή το έψαχνα πριν από λίγο αυτό που έγραψες, δεν βρίσκω την προσφορά με τους 150 πόντους για τις συσκευασίες του 1.5 λίτρου αλλά 100 πόντους για τις συσκευασίες των 750 ml:

 

http://www.killdeal.gr/soupline/soupline-paradise-750ml/detailsPage.aspx?id=94625

 

Αν έχω κάνει καλά τις πράξεις γιατί είναι και βράδυ πιο καλά συμφέρουν οι μικρές συσκευασίες που τις αγοράζεις 3.1 € και παίρνεις 100 πόντους.

 

Πιο πολύ ρωτάω για την περίπτωση να μην βρω τις μικρές ή να μην έχω καταλάβει κάτι καλά μιας και δεν πολυψωνίζω από ΑΒ.

 

Οπως εγραψε και ο συμφορουμιτης, με τις συσκευασιες τις μικρες των 750μλ συμφερει περισσοτερο

 

Την προσφορα δεν την ειχε στο ιντερνετ, την ειδα μεσα στο καταστημα

Θεωρω (και επιβεβαιωνει και ο ντρεντους) πως δεν ειναι προσφορα καταστηματος, αλλα γενικη σε ολη την αλλυσιδα

Συνηθως τα ΑΒ δε κανουν προσφορες καταστηματων αλλα σε ολοκληρη την αλλυσιδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ

την καρτα ΑΒ (οπως και καθενος ΣΜ)

 

Αυτο που γραφει ο αποπανος παντως, σημαινει πως με τις συσκευασιες των 750μλ, εν τελει σου βγαινει πιο οικονομικα, παρα την υψηλοτερη τιμη αγορας, γιατι παιρνεις 100 ποντους (δλδ 3 ευρω) για καθε 1.5 λιτρο, οπερ 6 ευρω για καθε 3 λιτρα (2 μεγαλες συσκευασιες για να γινει η συγκριση)

 

Ενω με τα μεγαλα παιρνεις 150 ποντους (δλδ 4.5 ευρω) για καθε 3 λιτρα

 

Ευχαριστώ, τώρα κατάλαβα, θα βγει δηλαδή δωροεπιταγή για αγορές από τα ΑΒ μόλις συμπληρωθούν επαρκείς πόντοι.

 

Θα πάω κι εγώ σήμερα να επιβεβαιώσω πως ισχύει και στο ΑΒ της γειτονιάς μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και επεστρεψα πριν λιγο απο ΑΒ, ηθελα να πω για τις μπιρες (που μολις προσεθεσες), αλλα και να συμπληρωσω πως για τα Souplin Ultra με Τροπικο Αρωμα (ειναι ενα Πορτοκλαι χρωμα με λουλουδακια απο εξω), περαν της μειωμενης τιμης 50% που ισχυει για ολα, εχει επιπλεον προσφορα 150 ποντους στην καρτα ΑΒ με αγορα 2 τεμαχιων του 1.5 λιτρου.

 

Πρακτικα αυτο σημαινει πως αγοραζεις τα 2 τεμαχια με κοστος 2.69*2=5.38 ευρω και παιρνεις 4,5 ευρω σε ποντους στην καρτα.Αρα ουσιαστικα τα 2 τεμαχια σου κοστιζουν εν τελει 5.38-4.5=88 σεντς :)

Επισης δινει 10 ποντους στην καρτα για καθε συσκευασια κριτσινια ΑΒ με ηλιοσπορους

Εγω που τα αγοραζω αυτα, πηρα και 2 τετοια (αρα συνολικα πηρα 170 ποντους απο ειδη), οποτε τα σουπλιν μου ηρθαν τσαμπα :)

 

Not bad at all imho

 

Eπισης στην Φετα Ηπειρος, υπαρχει και επιπλεον εκτπωση 10% (ή 15%) που υπολογιζεται πανω στην ηδη μειωμενη τιμη προσφορας των 5.99/κιλο για ολες τις φετες

 

Πηγα σημερα για φετα..αλλα δυστυχως αυτη η επιπλεον εκπτωση για την Ηπειρος που λες δεν υπαρχει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, τώρα κατάλαβα, θα βγει δηλαδή δωροεπιταγή για αγορές από τα ΑΒ μόλις συμπληρωθούν επαρκείς πόντοι.

 

Θα πάω κι εγώ σήμερα να επιβεβαιώσω πως ισχύει και στο ΑΒ της γειτονιάς μου.

Στο κατάστημα Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης πάντως, δεν υπήρχε ούτε καν καρτελάκι για τα συγκεκριμένα πάνω στο ράφι, την ψιλιάστηκαν την γκάφα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης πάντως, δεν υπήρχε ούτε καν καρτελάκι για τα συγκεκριμένα πάνω στο ράφι, την ψιλιάστηκαν την γκάφα ;)

Και εγώ σε 2 που πήγα στην ανατ. Θεσσαλονίκη δεν υπήρχαν τα συγκεκριμένα με τους πόντους. Πολύ πιθανό αυτό που λες, μπορεί να τους ήρθε εντολή εκ των υστέρων για να τα εξαφανίσουν, μπορεί όμως και τα καταστήματα που επισκέφτηκα να μη τα φέρνουν καν. Απ΄ τα άλλα αρώματα υπήρχαν πάντως πολλά τεμάχια.

 

Mexri poτε ειναι η προσφορα στο soupline (αν εχει μεινει κατι βεβαια).?

Μέχρι αύριο, σύμφωνα με το φυλλάδιο, αυτά με τους πόντους, μέχρι και το Σάββατο το -50%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω πως ισχύει η προσφορά με τα Soupline στα ΑΒ Ρέντη που πήγα, -50% και 50 πόντους ανά συσκευασία 750ml, τουλάχιστον για τα αρώματα "Τροπικό Άρωμα" / "Εκρηκριτκή Απόλαυση".

 

Πήρα 4 τεμάχια, πλήρωσα €6,20 και μου έδωσαν επιτόπου δωροεπιταγή €6. Μπήκα στον πειρασμό να δω αν το glitch δουλεύει και με χρήση της δωροεπιταγής, δηλαδή αν δίνοντας την δωροεπιταγή για να πάρω άλλα 4 τεμάχια θα μου έδιναν κι άλλη δωροεπιταγή, αλλά πραγματικά δεν χρειάζομαι άλλα μαλακτικά για αρκετό χρόνο ακόμα, ας οφεληθεί και κάποιος άλλος της προσφοράς :-)

 

Ευχαριστώ τους fantakola και drdedus που ανακάλυψαν το glitch, πρέπει να είναι η δεύτερη καλύτερη προσφορά super market ever μετά τις Oral-B Vitality των €0,26 :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω πως ισχύει η προσφορά με τα Soupline στα ΑΒ Ρέντη που πήγα, -50% και 50 πόντους ανά συσκευασία 750ml, τουλάχιστον για τα αρώματα "Τροπικό Άρωμα" / "Εκρηκριτκή Απόλαυση".

 

Πήρα 4 τεμάχια, πλήρωσα €6,20 και μου έδωσαν επιτόπου δωροεπιταγή €6.

 

 

 

 

Αφου σου εδωσαν τη δωροεπιταγη πληρωσες κατευθειαν με αυτη; Δηλαδη την εξαργυρωσες αμεσως ή δεν το δεχτηκαν αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...