Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Carrefour όλες οι Gillette -40%, πήρα μία Proglide στα €0.39 (€8.99 αρχική - €3.60 έκπτωση - €5.00 κουπόνι Επιθυμίες).

 

Αν δες σας περνάει και τις δύο εκπτώσεις στο ταμείο να ζητήσετε να περάσει μόνο το κουπόνι και να πάρετε την έκπτωση του καταστήματος από την υποδοχή.

Πάνω που μπήκα να το γράψω. Τη χρεώσαν κανονικα και πήρα τα 3,60 από την υποδοχή. Επίσης αξίζει το σουιφερ που αφαιρώντας το κουπόνι βγαίνει λιγότερο από 30 λεπτά το φτερό με ανταλλακτικά και κάπου 1.30 η σκούπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάνω που μπήκα να το γράψω. Τη χρεώσαν κανονικα και πήρα τα 3,60 από την υποδοχή. Επίσης αξίζει το σουιφερ που αφαιρώντας το κουπόνι βγαίνει λιγότερο από 30 λεπτά το φτερό με ανταλλακτικά και κάπου 1.30 η σκούπα...

Για ανταλλακτικά gillette ισχύει η έκπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ανταλλακτικά gillette ισχύει η έκπτωση;

Δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής μιας κ δεν έχω αγοράσει ποτέ ανταλλακτικά (παίρνω άλλη μηχανή με κουπόνια όπως τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά των Gilette είναι μόνο για σήμερα; Γιατί δεν τα έχω δει στο φυλλάδιο.

 

Τα ανταλλακτικά gilette  συμμετέχουν;

 

 

Για την ιστορία η προσφορά ήταν μέχρι σήμερα και δεν μάλλον δεν συμμετείχαν τα ανταλλακτικά, καθώς στη φωτογραφία έδειχνε μόνο τις ξυριστικές μηχανές.

 

 

 

Πάνω που μπήκα να το γράψω. Τη χρεώσαν κανονικα και πήρα τα 3,60 από την υποδοχή. Επίσης αξίζει το σουιφερ που αφαιρώντας το κουπόνι βγαίνει λιγότερο από 30 λεπτά το φτερό με ανταλλακτικά και κάπου 1.30 η σκούπα...

 

 

Επίσης το Swiffer Duster XXL με δύο ανταλλακτικά βγαίνει στα €0,46 με κουπόνι.

 

Οι προσφορές στα Swiffer είδα πως ισχύουν έως 02/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά των Gilette είναι μόνο για σήμερα; Γιατί δεν τα έχω δει στο φυλλάδιο.

 

 

η προσφορα ηταν χθες και σημερα,

πηγα παντως να τα παρω και ενω ημουν ετοιμος,

βγαινει εκπτωση τελικη χωρις το κουπονι 4 ευρω!!!

οποτε λογικα η ταμιας δεν μου το εδινε.... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για την ιστορία η προσφορά ήταν μέχρι σήμερα και δεν μάλλον δεν συμμετείχαν τα ανταλλακτικά, καθώς στη φωτογραφία έδειχνε μόνο τις ξυριστικές μηχανές.

Και τα ανταλλακτικα ηταν στην προσφορα..

Αμα εχετε αμφιβολιες για ποια προιοντα ειναι και ποσο περιπου κοστιζουν ριχνετε μια ματια στο

caremarket.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα να παρω την μηχανη αυτη http://www.caremarket.gr/Products/998/PID-000746919(997).aspx

απο το καταστημα αμπελοκηπων και δεν ειχε μεινει ουτε δειγμα...

Μετα παω σε ενα μικρο καταστημα Μαρινοπουλο, και ειχε καποιες μηχανες

που βγαινανε 4 ευρω με την εκπτωση οποτε τελικα εμεινα με το κουπονι στο χερι φτου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδη ταξιδιου ELLEHAMMER απο τα βενζιναδικα ΕΚΟ σε πολυ καλες τιμες. Με 8 κουπονια, 10€ καυσιμα=1κουπονι, δηλαδη πρεπει να βαλεις συνολικα 80€ αγοραζεις ενα προιον στην τιμη προσφορας, ειναι το συστημα που εφαρμοζουν τα supermarket. Ενδεικτικα τσαντακι ωμου 9€, σακιδιο πλατης 20€, τσαντα γραφειου 20€ κ.α. για παραπανω πληροφοριες και να τα δειτε απο κοντα καντε μια σταση σε ενα κεντρικο εκο. Οι τιμες συγκριτικα μου φανηκαν -30% εως -50% κατω

Φαινονται πολυ καλης ποιοτητας, την μαρκα δεν την γνωριζω αλλα στο ιντερνετ διαβασα καλα σχολεια και ειναι ακριβα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τετοιες, εχει 8-10 ειδη. Εχει κ' βαλιτσα χειραποσκευη 40€, τα εχει το you.gr αρκετα πιο ακριβα. Και στο αμαζον ειναι αρκετα πιο ακριβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour όλες οι Gillette -40%, πήρα μία Proglide στα €0.39 (€8.99 αρχική - €3.60 έκπτωση - €5.00 κουπόνι Επιθυμίες).

 

Αν δες σας περνάει και τις δύο εκπτώσεις στο ταμείο να ζητήσετε να περάσει μόνο το κουπόνι και να πάρετε την έκπτωση του καταστήματος από την υποδοχή.

Aντιστοιχο αλλα λιγο πιο φτηνο βρισκεις στον Μασουτη

40% ολες οι proglide 8.33 η απλη ,αρα με χρηση κουπονιου 0.33€

η προσφορα ισχυει μεχρι 10/11 (οπως και ολο το φυλλαδιο του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...