Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

4,69 - 10% πιστωτικη καρτα Επιστροφή βγαίνει στο Carrefour αν τα καταφέρεις και έχει αν το ζητήσεις και τα μεγάλα τα 2 κιλα φελια που τα εχουν φεύγα τιμή στο Αβ.
Πάντως και η τιμή του ΑΒ ειναι πάρα πολύ καλή και δεν συγκρίνεται με καταστήματα η με λαϊκή.

Επεξ/σία από matrixxx
τα κοκκινα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν ξέρω ότι το θεμα μου δεν έχει θέση εδώ, αλλά το αντίστοιχο thread είναι κλειδωμένο. Για να μην ενοχλουμε το συγκεκριμένο thread απαντήστε μου αν θέλετε με προσωπικό μήνυμα .

 

Έχω αγοράσει στρώμα. Έχει εγγύηση 15 ετών. Μέσα σε ενάμιση χρόνο ξηλωθηκε σε ένα μέρος και χρειάζεται ραψιμο. Αγοράστηκε από Θεσσαλονίκη. Πήραμε τηλέφωνο την εταιρεία κατασκευής και λέει ότι πρέπει να το στείλουμε, αλλά και να το παραλάβουμε με δικά μας έξοδα στην Αθήνα, διότι εκεί είναι το εργοστάσιο!! Είμαι βέβαιος ότι αυτό δεν ισχύει και αρκεί να το επιστρέψω στην αντιπροσωπία στην Θεσσαλονίκη. Απλά θα ήθελα την διάταξη - νόμο που αναφέρει που ακριβώς επιστρέφεις το ελλατωματικο προϊόν

 

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

My Market  26/3 - 28/3

 

 

 

 

 

ΕΛΟΜΑΣ  26/3 - 28/3

 

 

 

 

 

Γαλαξίας  26/3 - 28/3

 

 

 

 

 

Και μια  είδηση   που την έχουμε ξαναδιαβάσει αλλά φαίνεται να επισημοποιείται

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Carrefour για πέμπτη 26/3/2015



1396073_890752914281277_7956266933281432


 
(Όλο λάθος κάνω όταν πάω να κάνω μια εικόνα με spoiler :cry: :cry: )

Επεξ/σία από matrixxx
"επισκευη" εισαγωγης εικονας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουπόνι livesmart και -50% για τις AIM από Μαρινόπουλο όχι άσχημα. (Βέβαια προσοχή να μην αφαιρεθεί το κουπόνι από τη αρχική τιμή και μετά γίνει η έκπτωση..)

Έχει και δεμένες 1+1 δώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουπόνι livesmart και -50% για τις AIM από Μαρινόπουλο όχι άσχημα. (Βέβαια προσοχή να μην αφαιρεθεί το κουπόνι από τη αρχική τιμή και μετά γίνει η έκπτωση..)

Έχει και δεμένες 1+1 δώρο...

Αν έχεις χρόνο ελεύθερο κάν' το.

Αλλιώς, θα εκνευριστείς να περιμένεις στην υποδοχή να σου γυρίσουν τα χρήματα πίσω με χειρόγραφη απόδειξη...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος  27/3 - 28/3

 

 

10461750_891702544186314_334267621363572

 

 

 

Μασούτης  26/3 - 28/3

 

-Σπάλα βόειου νεαρού ζώου Γερμανίας α/ο  6,99€

-50% σε όλα τα αλλαντικά ΒΙΚΗ (με τη mas card)

-40% σε όλες τις μπύρες Μythos (με τη mas card)

-Όλα τα σαμπουάν Pantene 360ml   2,99€

-35% σε όλες τις πάνες Pampers active fit και easy up και στις σερβιέτες και σερβιετάκια(oικ.συσκευασία) Always (με τη mas card)

-50% σε όλες τις οδοντόκρεμες Colgate sensitive pro relief και maximum cavity protection(με τη mas card)

 

 

Βερόπουλος  26/3 - 28/3

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το livesmart δεν εχει σε αυτη τη σειρα ΑΙΜ κανονικες οδοντοκρεμες...παρα μονο παιδικες

(εχει και μια με ονομα family)

 

στα carrefour εχει αυτες τις family,

μονο που σημερα οταν πηγα στο ταμειο, μου ειπε η κυρια, θα περαστει μια απο τις δυο εκπτωσεις

οχι και οι δυο....

Το κουπονι αν θελετε θα το χρησιμοποιησετε οταν τελειωσει η προσφορα.

 

ΜΑλλον αυτο ειναι το νεο καθεστως ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το Carrefour έχει φάει άκυρο από την στιγμή που σε πάει στην υποδοχή για να εισπράξεις σε μετρητά τα χρήματα από το κουπόνι ή την αξία της προσφοράς.

Δεν πηγαίνω πλέον στα  Carrefour.

ΑΒ,Βερόπουλος,Σκλαβενίτης,Γαλαξίας,Bazzar, Market-in, My market  όλοι παίρνουν τα κουπόνια κανονικά και ας έχει προσφορά.

Παράδειγμα.

ο Γαλαξίας είχε -50% τις κρέμες φαριν λακτέ της Nutricia για το μωρό. Τυχαίνει η Nutricia να μου έχει στείλει 16 κουπόνια από -1€ το κάθε ένα. Πάω στον Γαλαξία και πέρνω 16 Κουτιά φαρίν λακτέ με 0,86€. Στο ίδιο ταμείο, στην ίδια συναλλαγή-απόδειξη χωρίς κανένα πρόβλημα.
Μόνο το Carrefour κάνει ιστορίες.Συγνώμη αλλλά νευρίασα γιατί το παίζουν κάπως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το Carrefour έχει φάει άκυρο από την στιγμή που σε πάει στην υποδοχή για να εισπράξεις σε μετρητά τα χρήματα από το κουπόνι ή την αξία της προσφοράς.

Δεν πηγαίνω πλέον στα  Carrefour.

ΑΒ,Βερόπουλος,Σκλαβενίτης,Γαλαξίας,Bazzar, Market-in, My market  όλοι παίρνουν τα κουπόνια κανονικά και ας έχει προσφορά.

Παράδειγμα.

ο Γαλαξίας είχε -50% τις κρέμες φαριν λακτέ της Nutricia για το μωρό. Τυχαίνει η Nutricia να μου έχει στείλει 16 κουπόνια από -1€ το κάθε ένα. Πάω στον Γαλαξία και πέρνω 16 Κουτιά φαρίν λακτέ με 0,86€. Στο ίδιο ταμείο, στην ίδια συναλλαγή-απόδειξη χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μόνο το Carrefour κάνει ιστορίες.Συγνώμη αλλλά νευρίασα γιατί το παίζουν κάπως.

 

Άντε κουτσά στραβά τρώγεται αυτό, η αγένεια του προσωπικού είναι .......απίστευτη. Άνοιξε πριν από 10 ήμερες καινούργιο κατάστημα Μαρινοπουλος στα 100 μέτρα από το σπίτι μου ,και χθες που πήγα μια βόλτα για κάποια αλλαντικά στο ταμειο οχι απλα εχουν κοψει τα τυπικα -καλησπερα σας ,ευχαριστουμε πολυ κλπ- εχουν  ενα ύφος λες και ειμαι ο δράκος της γειτονιάς :-D .

Και αναφερομαι σε καινουργιο καταστημα και σε καινουργιο προσωπικο ......χωρις ακομα να εχουν το ελαφρυντικό (αν αυτο ισχυει για καποιους) της πολλες ωρες δουλειας - υπερωρίες  χωρις πληρωμη κλπ. 

Πας ρε παιδια στον ΑΒ- Μασουτης και νομιζεις οτι μπηκες σε σε σουπερ μαρκετ 5 αστερων...

Κριμα γιατι μετα δεν φταίει ο εργοδότης...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το Carrefour έχει φάει άκυρο από την στιγμή που σε πάει στην υποδοχή για να εισπράξεις σε μετρητά τα χρήματα από το κουπόνι ή την αξία της προσφοράς.

 

 

 

νομιζω οτι τελειωσε και αυτο :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...