Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,αν καποιος ξερει απο στρωματα ας με συμβουλεψει γι αυτο http://www.lago.gr/products3_det.asp?room=%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A0%CE%9B%CE%91_LAGO&room_id=3&product_id=9714δεν ειναι επωνυμο αλλα δινει κ 5 χρονια εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δίχως να ξέρω από στρώματα, αυτό που ξέρω να σου πω είναι να μην πάρεις σε καμία περίπτωση στρώμα αν δεν το δοκιμάσεις. Περίμενα πριν χρόνια να φέρει το ΙΚΕΑ στρώματα με σούπερ προδιαγραφές (χωριστά ελατήρια κτλ) και όταν πήγα να τα δω βούλιαζα μέσα!

Τελικά πήρα ένα με 350ευρώ (2*1.6m περίπου, 20cm ύψος) από βιοτεχνία της Θεσσαλονίκης (σχετικά επώνυμη) το οποίο είχα δοκιμάσει πιο πριν, κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος μέχρι σήμερα (αγορά το 2005). Αν θες στέλνω με inbox το όνομα της βιοτεχνίας για να μη θεωρηθεί διαφήμιση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι ενθουσιασμένος από ένα εργοστάσιο στην Κέρκυρα. Δεν λέω το όνομα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

2 χρόνια μετά την αγορά από Θεσσαλονίκη και μετά την μετακόμισή μας στη Ρόδο, έστειλα ένα μήνυμα με τη φόρμα επικοινωνίας ότι το στρώμα έχει κάνει κοιλιά.

 

Γενικός συναγερμός! Την άλλη μέρα ήταν ο αντιπρόσωπος της Ρόδου στο σπίτι μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο τους που ενδιαφερθηκαν,αλλους τους παρακαλας κ παλι τπτ..κ εγω λεω να μη το διακινδυνεψω κ να παρω ενα που να το δοκιμασω πρωτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι ενθουσιασμένος από ένα εργοστάσιο στην Κέρκυρα. Δεν λέω το όνομα για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.

2 χρόνια μετά την αγορά από Θεσσαλονίκη και μετά την μετακόμισή μας στη Ρόδο, έστειλα ένα μήνυμα με τη φόρμα επικοινωνίας ότι το στρώμα έχει κάνει κοιλιά.

 

Γενικός συναγερμός! Την άλλη μέρα ήταν ο αντιπρόσωπος της Ρόδου στο σπίτι μου. 

Να γράψεις το όνομα, αμα μια  εταιρεία ειναι σωστή να το λέμε όπως και το αντίθετο. Είναι και Ελληνική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψεις το όνομα, αμα μια  εταιρεία ειναι σωστή να το λέμε όπως και το αντίθετο. Είναι και Ελληνική

Πολύ σωστά, γιατί τον καλό επαγγελματία θα πρέπει να επιβραβεύουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο χρονια καταλαβα πόσο σημαντικό είναι το στρώμα. σαν την καρεκλα γραφείου σε ότι περνας το 1/3 της ημέρας σου η μαγική λέξη ειναι υγεία... πάρτε κατι να στηρίζει τη μέση σας και να ξερετε οτι σε 5 το πολύ 7 χρονια θα πρεπει να το αλλαξετε. εγώ πήρα λόγω γνωριμίας και εκπτωσης 40%  από την πιο γνωστή  ...storm την πιο ακριβή σειρά. όλα πάνω κατω τα ίδια ειναι απο τις γνωστες εταιρείες. Αυτο που δεν αντεχα ειναι απο πολυδιαφημισμενη οικολογική εταιρεία λόγω σκληρότητας.ήταν σαν να κοιμάμαι σε τραπεζι.Επισης κάτι άλλα απο ειδικο υλικο που εχει και η ΝΑΣΑ θερμαινονται υπερβολικά το καλοκαιρι.Ειναι εντελώς υποκειμενικό τι πρέπει να πάρεις. Ξαπλωσε -σ'αρεσει-αγόρασε το.Μην λυπηθείς τα λεφτά όμως...αξίζει. Για ενα καλό διπλό στρώμα 1.60 Χ 2.00 υπολόγιζε από 600+ ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic_mode_on]

Αν δεν κοιμηθείς πάνω στο στρώμα και απλά ξαπλώσεις για (~5) δευτερόλεπτα, πώς διάολο θα βγάλεις έγκυρο πόρισμα για το αν σου κάνει ένα στρώμα ή όχι;

[/offtopic_mode_off]

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια προσφορα σε παγωτο εχουμε?? :-)  :-)  :-)

 

 

Αν θυμαμαι καλα εχει ο καρφουρος 2 λιτρα βανιλια κακαο και βανιλια κακαο φραουλα με 2.20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν θυμαμαι καλα εχει ο καρφουρος 2 λιτρα βανιλια κακαο και βανιλια κακαο φραουλα με 2.20

Αυτό ηταν "Τεταρτη και Πεμπτη", δηλαδή εληξε 3 λεπτα μετα το ποστ σου, και 11 λεπτα μετα την ερωτηση του Xronis. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ  29/5 - 30/5

 

-Με την αγορά σκοροκτόνων,εντομοαπωθητικών και εντομοκτόνων συνολικής αξίας 12€,δώρο επιταγή 6€(με την κάρτα ΑΒplus)

-Όλες οι Coca-Cola 1lt   2+1 δώρο

-20% σε όλες τις φέτες,χύμα και τυποποιημένες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια προσφορα σε παγωτο εχουμε?? :-)  :-)  :-)

 

Το MyMarket έχει παγωτό Best Price 2lt (1kg) σε διάφορες γεύσεις στα €1,99.

 

Επίσης Καρφούρ 29-30/05 όλα τα παγωτά εκτός από τις μάρκες Καρφούρ -35%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bazaar ρούχων Βουλιαγμένης 346Α μέχρι και την Κυριακή 31/5. Πληροφορίες Link.png Site: εδώ . Νεανικά κυρίως ρούχα και αξεσουάρ ανδρικά, γυναικεία, παιδικά. Έχει αρκετά μαγιό για τώρα το καλοκαίρι Hurley (29€) και Reef (19€) t-shirts (14€) βερμούδες κλπ. Εγώ πήρα Link.png Site: αυτό 14€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...