Προς το περιεχόμενο

Οι ποδοσφαιριστες κανουν στρατο?


vergogc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα δικαιωμα στην αποψη εχεις, οπως εχω κι εγω σε αυτην.

Οι Ι5 προ πολλου δεν εχουν κανενα κοινωνικο-εργασιακο θεμα, αρα τσαμπα "κλωτσας" για τα δικαιωματα σας κλπ.

Δευτερον, εμενα που εκανα στρατο και εφαγα τα βυσματα στην μαπα και δεν με νοιαζει πλεον αν αντιμετωπιζονται ομοια με εμενα, μου φαινεται αδιανοητο να κοπτεται ενας που δεν πατησε το ποδι του στο στρατο για το αν τα βυσματα περασαν ζαχαρη και αν εχουν ιδια αντιμετωπιση με τον ταδε η τον δεινα.

 

Βολικο σου ηρθε το Ι5, δεν χρειαζεται να κλαιγεσαι κι απο πανω οτι η κοινωνια σε αντιμετωπιζει περιεργα κλπ επειδη εχεις Ι5, γεγονος που δεν ισχυει ετσι κι αλλιως.

Τα βυσματα θα ειναι παντου βυσματα οποτε μπορει να μην εχω παει στρατο αλλα τους εχω υποστει και στο σχολειο και στο ΤΕΙ και ωρα φυσικα που ψαχνω για δουλια.

 

Δεν κλεγομαι την αληθεια λεω εσυ δεν εχεις μια αρνητικη γνωμη για μενα εστω και ενδομυχα που θα παρω Ι5?

 

Επισης γιατι υπαρχει διαφορα σε πολλες εταιρειες σε ρωτανε αν εχει τελειωσει το στρατο ή αν εχεις νομιμα απαλαγη της τους νοιαζει αυτους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειλικρινά; Με τόσες μαλακίες που έχεις γράψει κατά καιρούς, ότι δε θα πας φαντάρος δεν είναι λόγος για να έχει κάποιος αρνητική άποψη για εσένα.

 

Σορρυ, δε ρωταγες εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@redonin7 όπου διαβάζεις/βλέπεις το θέμα στρατός κάνεις hijack στο θέμα.

Ούτε εμείς δεν είμαστε υπεύθυνοι στο ι5 χαρτί, ούτε εσύ μπορείς να κάνεις κάτι παραπάνω από αυτό που θα γίνει.

 

Στο θέμα μας τώρα. Ήμουν σειρά στο κέντρο με έναν μπασκετμπολίστα του Άρη.

Όπως τα πάνε τα παιδιά. Έξω, μόνο ορκωμοσία και που τον είδατε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βυσματα θα ειναι παντου βυσματα οποτε μπορει να μην εχω παει στρατο αλλα τους εχω υποστει και στο σχολειο και στο ΤΕΙ και ωρα φυσικα που ψαχνω για δουλια.

 

Δεν κλεγομαι την αληθεια λεω εσυ δεν εχεις μια αρνητικη γνωμη για μενα εστω και ενδομυχα που θα παρω Ι5?

 

Επισης γιατι υπαρχει διαφορα σε πολλες εταιρειες σε ρωτανε αν εχει τελειωσει το στρατο ή αν εχεις νομιμα απαλαγη της τους νοιαζει αυτους ?

Εξυπνο πραγμα μπρος σε αυτα που σου λεω και ειναι η ουσια του θεματος, να πετας χαρταετο και να απαντας οτι σε φθονω επειδη θα παρεις Ι5. Κανει εντυπωση, χαρακτηριστικο παραδειγμα ο insomniak.

 

Απο κει και περα, κανεις δεν θα ασχοληθει με το Ι σου (σου το εχουν επαναλαβει ΠΟΛΛΟΙ, 10δες φορες σε αυτο το φορουμ και επιμενεις να κλαιγεσαι σε καθε σχετικο thread με στρατο, πριν καν παρεις το Ι5 οτι θα σε αντιμετωπιζουν περιεργα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και που κολλάς αν εχεις Ι5; είτε ειναι ιατρικό (αληθινό) είτε μαϊμου. Εχεις εκπληρώσει για τον εργοδότη, τις στρατιωτικές σου υποχρεώσεις.

Και μένα ο αδερφός μου έβγαλε (μαλλον προσπαθεί) να πάρει Ι5 μεσω ψυχιάτρου κι ετσι. Δε γουστάρει να παει, τέλος. Δε πάνε στο διάολο όλοι μαζί, χαμένος χρόνος απ'τη ζωή μας.

Και μια χαρά κανονική δουλειά έχει, χωρίς κάποιο πρόβλημα.

 

Αν ήταν στο χέρι μου; ουτε γω θα πήγαινα. Απλώς σκέφτηκα πως θα'ναι οι τελευταίες διακοπές της ζωής, μακράς διάρκειας και πήγα. Αν και εκανα και δύσκολα, δεδομένων των καταστάσεων σε ναυτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά; Με τόσες μαλακίες που έχεις γράψει κατά καιρούς, ότι δε θα πας φαντάρος δεν είναι λόγος για να έχει κάποιος αρνητική άποψη για εσένα.

 

Σορρυ, δε ρωταγες εμένα.

Μπορείς να μου πεις τη μαλακίες που έχω πει ?

 

@redonin7 όπου διαβάζεις/βλέπεις το θέμα στρατός κάνεις hijack στο θέμα.

Ούτε εμείς δεν είμαστε υπεύθυνοι στο ι5 χαρτί, ούτε εσύ μπορείς να κάνεις κάτι παραπάνω από αυτό που θα γίνει.

 

 

Μπορει να εχεις δικιο οποτε καταλαβαινεις τι κομπλεξ μου εχουν δημιουργησει που θα παρω Ι5.

 

Τι θα πει η γειτονία, το χωριό, οι συγγενείς....

Στο 1960 ζείτε ή στο 2012;

Εσυ πιστετεις οτι ζουμε στο 2012?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν στην ίδια σειρά με άτομο που ήταν στην αναπληρωματική εθνική σκακιστική ομάδα :-D

Ούτε αυτός έκανε θητεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι ποδοσφαιριστής α εθνικής δεν κάνει θητεία, από εκεί και κάτω κάνουν ,πέρυσι που μπήκα με φίλο μου έπαιζε δ εθνική και ρώτησε για να την κάνει,η απάντηση ήταν έλα αγόρι μου εδώ που θες και να μην κάνεις θητεία.πεθάναμε όλοι στα γέλια.πρόβλημα με τους γιωταδες δεν έχω αλλά με αυτούς που παριστάνουν τους γιωταδες για να την γλυτώσουν επειδή φοβούνται να πάνε σύνορα, για να πάνε αλλά κορόιδα όπως λένε έχω.δεν κατάλαβα εμάς μάνα δεν μας γέννησε;

 

Swyped από το SII μου με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

redodon7 δεν υπάρχει κάποιο προβλημα αν έχεις είτε παθολογικό είτε ψυχολογικό i5.

Κανεις δε θα ασχοληθεί με ένα θέμα (στρατος) το οποίο όλοι θεωρουν αχρηστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάλεξε ποστ σου απο δω: http://www.insomnia....110-ισλαμισμος/

Μαλακια για σενα η πιστη ειναι προσωπικο ζητημα και απο τα λιγα που ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θεμα μας..

εγω ημουν με παικτη της εθνικης χαντμπολ , στα καπακια αποθηκαριος στο ΓΕΣ και σπιτι του

 

επισης κατι παιζει και με μια μοναδα καπου στο ελληνικο οπου πανε τετοιοι και εμφανιζονται μια στο τοσο , αλλα θελει πολυ γερο βυσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...