Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω δεν εχουμε topic για αυτο. Αν κανω λαθος σβηστε το.

 

Πολυ καλο πρωτο επεισοδιο.

Αν συνεχισει σε αυτο το μοτιβο η σειρα θα ειναι καλη, δεδομενου οτι περιμενουμε δραση και λιγο μυστηριο.

Αν το γυρισουνε στα ψυχολογικα του ηρωα και σε ερωτικα τριγωνα με γκομενες, θα ξενερωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το είχα και εγώ στα υπόψην το Arrow, περιμένω λογικά να μαζευτεί σεζόν πριν ξεκινήσω. Όχι για να ακούσω εντυπώσεις κτλ, αλλα να χω να βλέπω φάση Smallville μαζεμένα κ έτσι :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα και εγω τον πιλοτο και μπορω να πω ενθουσιαστηκα!

Πλουσιοπαιδο εμφανιζεται μετα απο 5 χρονια που τον νομιζαν για νεκρο να καθαρισει την πολη απο τους κακους!!Κατι σε Batman χωρις batmobile αλλα με arrows!Πολυ προσεγμενες οι σκηνες μαχης και ενα συμπαθητικο σεναριο!Το προωθει και η DC που απο οτι διαβασα (εβγαλε και ενα comic για την σειρα που εμφανιστηκε στην τελευταια Comic-Con)!

Θα παει καλα νομιζω!Πανω που ελεγα οτι δεν θα υπαρχει φετινη προσθηκη στην Series -List μου :-D !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα .....είναι αυτό που λέμε ότι άμα έχει δημιουργηθεί hype έχεις πολύ υψηλές απαιτήσεις και ξινίζεις μετά εύκολα..Μου φάνηκε σαν μια χειρότερη κόπια του Batman έχοντας όμως πολλές όμορφες στιγμές.Επίσης, κάτι δεν μου κολλάει με το cast ...μπορούσε να είναι πολύ πιο προσεγμένο.Από μένα 7.2/10 για τον πιλότο.Ίσως το συνεχίσω για να δω που θα το πάει αλλά δυστυχώς είναι μια χρονιά με μετριότητες χωρίς ευχάριστες εκπλήξεις. (μόνο το Go on με έχει κρατήσει μέχρι τώρα χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον fellow series freaks, και εμενα μου εκανε καλη εντυπωση το πρωτο επεισοδιο με καλους ηθοποιους και υποσχομενους χαρακτηρες.Ωραιος τυπος και αξιολογος ηθοποιος φαινεται και ο πρωταγωνιστης.Απο τα πιο καλα ξεκινηματα σειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθητική σειρά (αφού είναι και δράσης) με έναν απίστευτο πρωταγωνιστή.Αναμένουμε και άλλα επεισόδια για να βγάλουμε ένα συνολικότερο συμπέρασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχάστηκα τελείως. Το βλέπω εντός της ημέρας. Χαίρομαι που βλέπω καλά σχόλια γιατί από όλα τα υπόλοιπα που περίμενα για φέτος απογοητεύτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθητικος ο πιλοτος και θα κατσω να δω πως θα κινηθει στα επομενα επεισοδια.

Θα κινηθει με τη γνωστη πεπατημενη,ενα ονομα της λιστας σε καθε επεισοδιο ή θα βρει καποια στιγμη ενα arch enemy και θ'ασχοληθει μ'αυτον απο καποιο σημειο και μετα?Αν και αυτος μπορει να ειναι πιο κοντα απ'οτι νομιζει που ειδαμε στο τελος.

 

Η τελευταια σκηνη σκηνοθετικα ηταν εντελως cringeworthy.Κλισε οσο δεν παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...