Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με καθε επιφύλαξη αρκετοι απο γειτονικα forums,ίσως και εδω εχουν προβεί σε αξιοποίηση της προσφοράς για αγορα των windows 8 με μόλις 15 ευρώ. Αρκει να δηλωσετε στην παρακάτω φόρμα αγορα υπολογιστή την περίοδο Σεπτεμβρίου. (αγορασμένα αυθεντικα αλλα και απο το θείο)

 

https://www.windowsu...GR/Registration#

 

Σε άλλους κατα τη διάρκεια της αναβάθμισης τους ζητα να δώσουν valid seial key και σε αλλους οχι (ισως θεμα random ή browser )Μπορείτε να επιλεξετε να σωσετε το image σε usb,dvd,etc

 

Επίσης απο το παρακάτω link μπορείτε να πάρετε δωρεάν τον Media Center για τα 8

 

http://windows.micro...8/feature-packs

 

(το mail αργει να ερθει ~2μερες)

 

Επαναλαμβάνω, δικό σας το όποιο ρίσκο!!

 

Update: Επισημα τα 15 ευρω ισχυουν για αγορα των windows 8.

Τον Τ.Κ. συμπληρωστε τον με τη μορφή ΧΧΧ ΧΧ. Για το πρόβλημα με τα unactivated windows λόγω του install σε άδειο δίσκο (χωρίς win7), ακολουθήστε αυτές τις οδηγίες και το registration θα γίνει κανονικά

  • Open regedit by pressing Windows-q, entering regedit and selecting the result from the list of hits.
  • Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Setup/OOBE/
  • Change MediaBootInstall from 1 to 0
  • Go back to the start screen and enter cmd there.
  • Right-click Command Prompt and select to run it as administrator.
  • Type slmgr /rearm on the command line and hit enter.
  • Reboot Windows now.
  • Run the activation utility afterwards, enter your product key to activate Windows.

Επεξ/σία από Xorxhs!
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι της microsoft και πληρωνεις με paypal. Δεν την εχω αγορασει ακομη γιατι δεν ειμαι σπτι και δεν ξερω μηπως υπαρχει περιοσμός οτι πρεπει απο το pc που τα αγορασω εκει να κανω και την εγκατασταση. ( ειμαι εκτος dekstop home pc :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι της microsoft και πληρωνεις με paypal. Δεν την εχω αγορασει ακομη γιατι δεν ειμαι σπτι και δεν ξερω μηπως υπαρχει περιοσμός οτι πρεπει απο το pc που τα αγορασω εκει να κανω και την εγκατασταση. ( ειμαι εκτος dekstop home pc :P )

 

Εγώ μπήκα.... αλλά μετά στην αγορά μου έβγαλε 30€ αντί για 15€.... Η αγορά του φορητού έγινε τον Οκτώβριο 2012...

Έστειλα email στη microsoft και περιμένω απάντηση....

 

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μπήκα.... αλλά μετά στην αγορά μου έβγαλε 30€ αντί για 15€.... Η αγορά του φορητού έγινε τον Οκτώβριο 2012...

Έστειλα email στη microsoft και περιμένω απάντηση....

 

Για να δούμε...

 

αγορα βαλε Σεπτεμβριο όπως εγραψα αρχικα στο ποστ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό το serial θα μπορεί να γίνει καθαρή εγκατάσταση ή μόνο αναβάθμιση παλιότερης έκδοσης Windows;

 

Επεξεργασία: Δεν νομίζω να ζητάει χωρίς λόγω Όνομα καταστήματος πώλησης, μάρκα υπολογιστή και Μοντέλο υπολογιστή. Μήπως έχει κάποιον λάκο η φάβα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις τα αγόρασα 15 ευρώ. Το είδα σε άλλο φόρουμ(ADSLGR). Την εγγραφή την κάνετε με ΙΕ στα στοιχεία βάζετε ότι και εγώ (Plaisio computer tourbox) αγορά τον σεπτέμβριο. Πληρωμή ή μέσω paypal όπως εγώ ή προπληρωμένη - πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα δουλευει για Ελλαδα;

γιατι στο upgrade assistant οταν βαζω ελληνικο zip/postal code (Πάτρας) μου βγαζει οτι ειναι invalid...

και παρα το οτι εκανα ολα οσα θεωρητικα επρεπε , μου βγαζει τιμη 30 euro..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σιγουρα δουλευει για Ελλαδα;

γιατι στο upgrade assistant οταν βαζω ελληνικο zip/postal code (Πάτρας) μου βγαζει οτι ειναι invalid...

και παρα το οτι εκανα ολα οσα θεωρητικα επρεπε , μου βγαζει τιμη 30 euro..

 

βάλτο σε μορφή ΧΧΧ ΧΧ, όχι ΧΧΧΧΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...