Προς το περιεχόμενο

Windows 8 με 15 ευρώ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα γυφτιές μα σαν δεν ντρέπονται λιγάκι θα τους στείλω κανα mail να τους ξεχέσω.Δηλαδή τώρα μόνο με παλιό λειτουργικό ή με προεγκατεστημένη την παλιά των 8 ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν πατήσεις το εικονίδιο δεν σου βγάζει επιλογή να φτιάξεις iso κ να το κάψεις ?

Δεν ξερω τι θα κανει αν πατησω το εικονιδιο. Παιρνω πρωτα οτι back up θελω...

Σημερα την εκανες ολη τη διαδικασια?? Να ξερουμε αν ειναι να συνεχισω να προσπαθω να κανω bypass το Validation. Δοκιμασα παντως με 4 διαφορετικους browsers και τιποτα..

Σήμερα το κατέβασες ? με τι κλειδί ? Απάντησε και στους πιο πάνω αν η διαδικασία ισχύει ακόμα..

 

Το κλειδι της εκπτωσης το πηρα στις 29 προχθες. μου το εδωσε αμεσως .

Αλλα δεν συνεχισα την διαδικασια γιατι εψαχνα την πιστωτικη!

Σημερα κατεβασα...

Σημερα που δοκιμασα 3 φορες απο περιεργεια να δω τι θα κανει δεν μου εδωσε κλειδι. θελει serial των 7.

Παραγγειλα και το cd (μ*****ια εκανα - τσαμπα λεφτα).

Συνολο 33.97 ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού τα μπαλώνουν ας μεταφράσω το προηγούμενο post μου.Τα σπασμένα με kms activation μπορούν να αναβαθμιστούν με το δωρεάν νόμιμο key για window 8 pro wmc.

 

Αφτο φαίνεται να απενεργοποίει το kms status και αλλάζει σε retail.Βackup τα activation files and token γοογλε that.

Αν και πιθανότατα αν έχετε αλλάξει κάποιο κομμάτι στο pc όταν πάτε να τα ξανά εγκαταστήσετε μάλλον δεν θα δουλεψουν.

Αν έχετε ίδιο hardware μπορείτε να επαναφέρεται τα τοκεν και να κάνετε rearm το λειτουργικο. Προσοχή χρειάζεται 2 φορές το restore καπακια.Δεν εγγυώμαι προσωπικά ότι δεν θα σκάσουν μετά από 180 μέρες ζητώντας κμσ αλλά το στάτους λέει retail

 

.Aυτα από εμενα όποιος έχει τις γνώσεις η "Google search" καλή τυχη δεν ξερω τιποτα αλλο.15 και 30ε είναι πολύ καλά για λειτουργικό επιπέδου Win 7 και άνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έσπασε τα νεύρα, 10 φορές προσπάθησα όλο κλειδί ζητάει. Παραιτούμαι της διαδικασίας.

Μια φορά είπα κι εγώ να γίνω νόμιμος!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν δεν ντρέπονται που το διόρθωσαν :P

Έλα παιδιά όσοι έχετε κριμένους κωδικούς έκπτωσης βγάλτε τους από τα παντελόνια και μοιράστε τους.. ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο με την εκπτωση, με 30ε μπορουμε να κανουμε upgrade(οταν δεν εχουμε αγορασει pc τον Σεπτεμβριο και εχουμε w7 θειου)?? Γιατι απ'οτι καταλαβα δεν ειναι η εκτωση μονο το θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν γίνεται τυχαία, τουλάχιστον για όσους πιστεύουν ότι η Microsoft άφησε τόσες ημέρες κατά λάθος ανοιχτό το "παράθυρο" των 14.99 ευρώ.

 

Όλοι μας συμμετείχαμε ως κομπάρσοι για την δημιουργία μια διαφημιστικής είδησης που παίζει παντού (βλ. 4.000.000 downloads σε 4 ημέρες) και "ανταμειφθήκαμε" από την Microsoft με μια γενναιόδωρη έκπτωση στην αγορά των Win Pro.

 

Από εκεί και πέρα όλοι κερδισμένοι είναι....

Εμείς γιατί πήραμε ένα πολύ καλό λειτουργικό στην χαμηλότερη δυνατή τιμή και η Microsoft που διαφήμισε το προϊόν της και κατάφερε να αποσπάσει έστω και 15 ευρώ από κάποιους που σε διαφορετική περίπτωση θα απευθύνονταν στο Θείο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φάγαν το μπιφτέκι μουυυυυυυυυ :cry: τόσοι περιηγητές υπάρχουν τους δοκιμάσατε όλους ; για πείτε να κάνουμε μια μαύρη λίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, προσωπικά δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με την εγκατάσταση. Έχω όμως έναν ξάδερφο στον οποίο όταν κάνει εγκατάσταση του γράφει πως λείπουν αρχεία. Τι μπορεί να πήγε στραβά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν την εχω κανει την εγκατασταση ακομα...δε φανταζομαι να υπαρχει θεμα,ακομα κ μηνα μετα να την κανω..εφοσον εχω το κλειδακι κ το iso...σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...