Προς το περιεχόμενο

οι συνεπειες της λαθρομεταναστευσης


az1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σοβαρά τώρα, πότε δουλεύετε εσείς;;;

 

 

 

 

troll-face.png

 

 

 

έχουν internet στη δουλειά :P

 

πάντως τον κομμωτή τον μαχαιρώσανε Πακιστανοί (δεν ξέρω αν ζει), και μου 'πε φίλος που μένει εκεί ότι όλα τα μπαρμπέρικα στην περιοχή τα έχουν Πακιστανοί και είναι ο μόνος Έλληνας..

 

μπορεί βέβαια να είναι τελείως άλλοι οι λόγοι που του την πέσανε, αλλά η προπαγάνδα πλέον σε αυτά τα θέματα είναι καθημερινή..

 

θα χρησιμοποιηθεί το συγκεκριμένο γεγονός από τη χρυσή αυγή εναντίον των λαθρο,

όπως χρησιμοποιεί και η άλλη πλευρά άλλου τύπου εγκλήματα για να κάνει την προπαγάνδα της..

ο ανεκδιήγητος Δένδιας έφτασε στο άλλο άκρο να δώσει λίστα με εγκλήματα της Χρυσής Αυγής στην οποία περιλαμβάνονται επιθέσεις με γκαζάκια σε γραφεία της και επιθέσεις αναρχικών σε βουλευτές της (!!!!) ..

 

 

εγώ περιμένω τα κουμπούρια να βγουν γενικά κάποια στιγμή μεταξύ ελλήνων και ανθελλήνων..

 

οι λαθρο απλά θα βρεθούν στη μέση..

 

 

Δική μου άποψη, όποιος έχει μπει από τα σύνορα λαθραία είναι εισβολέας..

 

Όλα αυτά γίνονται με οργανωμένο σχέδιο από την Τουρκία η οποία πληρώνει η ΙΔΙΑ τα τσάρτερ που τους κουβαλάνε από τις χώρες τους στην Κωνσταντινούπολη για να περάσουν λαθραία εδώ..

Δυστυχώς αυτοί οι ταλαίπωροι είναι θύματα της Τουρκικής πολιτικής..

Όποιος το αγνοεί αυτό (ανεξαρτήτως πολιτικής τοποθέτησης) είναι απλά αστοιχείωτος μαλάκας ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φίλος των μεταναστών , πόσο μάλλον των λαθρομεταναστών , πόσο μάλλον των εγκληματιών λαθρομεταναστών.

 

Αλλά δεν πρέπε να πιάνουμε τα άκρα.

 

Αν είχα μπαρμπέρικο και εγώ δίπλα , και μου έπερνε όλη την πελατεία , μπορεί και να τον έσφαζα.

 

Λέμε τώρα....

 

 

Αλήθεια , αφού έχουνε μπαρμπέρικο , δεν είναι λαθρο- , αλλιώς πως βγάλανε χαρτιά για να ανοίξουνε μπαρμπέρικο?

 

Μου βρωμάει η φάση.

 

Καλύτερη αστυνόμευση χρειαζόμαστε , εφαρμογή των νόμων.

 

 

Πάντως υπάρχουνε κάποιοι που έχουνε τις λύσεις ....

 

 

379128_288110174640421_1088171411_n.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...