Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άλλο ένα αθώο λαθάκι του sports.Τέλος καλό όλα καλά :)

@akis_supernatural τελικά με το dispute τι έγινε;

τιποτα ακομη.... μου εστειλαν μια αιτηση απο την dhl για claim να τη συμπληρωσω.... την εστειλα και μαζι και φωτογραφιες απο το πακετο και με εχουν στην αναμονη/...... καμια απαντηση..... ειλικρινα το after sales τους ειναι οτι να ναι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μας δουλεύεις ή κάποιος σε τρολλάρει ή αύριο παραλαμβάνεις :P

Μετα απο 2,3 μέρες τηλεφωνημάτων και μιλώντας με διάφορους υπαλλήλους πήρα διάφορες εκδοχές,οτι το tracking είναι λάθος,οτι όντως το container έφτασε Αθήνα δεν ανοίχτηκε και ξαναέφυγε για εξωτερικό και ότι το SD στέλνει με απλο (οδικώς) και κανει 10-15 εργάσιμες(προσπαθούσα να τις εξηγήσω οτι πριν ακριβως μια εβδομαδα τα προηγουμενα που παρειγγειλα εστάλησαν Δεύτερα και τα πήρα Παρασκευή) και μου έλεγε αποκλείεται κλπ...Τεσπα ακόμα δεν έχω παραλάβει έχουν γυρίσει όλη την Ευρώπη (Αγγλία, Ελσίνκι, 2φορες Βελγιο,1 φορά Αθήνα και 2 φορες Ουγγαρία)... Σύμφωνα με την τελευταια ενημέρωση του tracking number είναι παλι Ουγγαρία...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είχες κάνει μια αναζήτηση για Ελσίνκι σε αυτό το τοπικ θα είχες βρει την ίδια ιστορία πριν λίγο καιρό.

Δεν είναι και τόσο σπάνιο, και αφορά αποκλειστικά την dhl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση μήπως κάποιος γνωρίζει.

 

Ενδιαφέρομαι για παραγγελία 30 μπουφαν αλλά στο συγκεκριμένο προιόν υπάρχει περιορισμός στα 12 τεμάχια.

 

Μπορώ να σπάσω την παραγγελία σε 3 διαφορετικές?Διαθεσιμότητα μου δείχνει κανονική.

 

Τους έστειλα πριν από 5-6 μέρες ένα μήνυμα και στο cs και στο fb αλλά καμία απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True story :

Παρήγγειλα αυτές σε 8.

Μου ήρθε αυτό 

 

post-104835-0-06088000-1422451327_thumb.jpg

 

 

Τους στέλνω την φωτογραφία με μήνυμα στο facebook (αυτοκόλλητο 8 , σόλα λέει 9 ). 

Μου απάντησαν αυτό 

 

Hi,
Thank you for your email.
Sorry to hear this.
Please confirm whether you would prefer to have the item refunded or resent.
Sorry for any inconvenience.
Kind regards,
Laurie
SportsDirect.com

 

 

Τους λέω , τις θέλω στο νούμερο που τις παρήγγειλα εξαρχής. 

Σήμερα τις πήρα στα χέρια μου χωρις 2η κουβέντα και με μηδέν χρέωση για εμένα φυσικά.

 

Κάτι τέτοια έιναι που με κάνουν να παραγγέλνω τόσα χρόνια από εκεί. :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ γυφτια πρεπει να παιζει σε αυτο το μαγαζι. Στην παργγελια μου το παντελονι της φορμας ηταν σχισμενο στο αριστερο μπουτι και μια μπλουζα ηταν βρωμικη στα μανικια. Εγω τωρα τι πρπει να κανω. Απ οτι ξερω τις επιστροφες τις χρεωνομαι εγω δεν συμφαιρει να τα γυρισω πισω γιατι λογικα μετα θα πρεπει να πληρωσω παλι μεταφορικα για νατα στειλουν.

Γενικα η ποιοτητα δεν με ενθουσιθασε μπορει να τα πληρωσα με 70% αλλα αν τα επαιρνα στις κανονικες τιμες που τα ειχαν θα χτυπουσα το κεφαλι μου στον τοιχο. Αυτα απο εμενα και γενικα μην ψαρωνεται με τις τιμες οτι πληρωνεις παιρνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου το ζήτησαν. Προφανώς επειδή το λάθος ήταν δικό τους. 

 

είσαι σίγουρος ότι δεν θέλουν το λάθος νούμερο πίσω; μου φαίνεται περίεργο, από την στιγμή που και εσύ να τα στείλεις, σε αποζημιώνει το paypal τα μεταφορικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...