Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερωτηση σε οσους εχουν χρησιμοποιησει την υπηρεσια που σου επιστρεφει τα μεταφορικα το paypal....

λοιπον τους εστειλα με email 1) το email που μου εστειλε το paypal οτι πληρωσα την παραγγελια 2) τη φορμα συμπληρωμενη 3) την αποδειξη απο τα ελτα

ειμαι ενταξει? γιατ λεει να στειλω φωτογραφια την αποδειξη των ελτα που να δειχνει το κοστος και αλλη μια αποδειξη που να δειχνει τη διευθυνση ομως στην αποδειξη στα ελτα δε γραφει ακριβη διευθυνση απλα ηνωμενο βασιλειο.... ασε που τα γραφει και στα ελληνικα... καποια βοηθεια? ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερωτηση σε οσους εχουν χρησιμοποιησει την υπηρεσια που σου επιστρεφει τα μεταφορικα το paypal....

λοιπον τους εστειλα με email 1) το email που μου εστειλε το paypal οτι πληρωσα την παραγγελια 2) τη φορμα συμπληρωμενη 3) την αποδειξη απο τα ελτα

ειμαι ενταξει? γιατ λεει να στειλω φωτογραφια την αποδειξη των ελτα που να δειχνει το κοστος και αλλη μια αποδειξη που να δειχνει τη διευθυνση ομως στην αποδειξη στα ελτα δε γραφει ακριβη διευθυνση απλα ηνωμενο βασιλειο.... ασε που τα γραφει και στα ελληνικα... καποια βοηθεια? ευχαριστω!

Εντάξει είσαι. Το ζήτημα με το πευπαλ είναι ότι σε παραγγελία π.χ. 150€ θελει 7€ προμήθεια και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει γενικά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είσαι. Το ζήτημα με το πευπαλ είναι ότι σε παραγγελία π.χ. 150€ θελει 7€ προμήθεια και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει γενικά.

εννοεις οτι δεν τα γυρνανε ολα τα μεταφορικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει είσαι. Το ζήτημα με το πευπαλ είναι ότι σε παραγγελία π.χ. 150€ θελει 7€ προμήθεια και δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει γενικά.

τι ακριως εννοεις με αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό την Παρασκευή νωρίς το μεσημέρι αναχώρησε το δεματάκι μου από Βουδαπέστη,αλλά έκτοτε καμιά ενημέρωση. :mad: :mad: :mad:

Από την πρόσφατη εμπειρία σας,πόσες μέρες κάνει για να αφιχθεί Αθήνα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό την Παρασκευή νωρίς το μεσημέρι αναχώρησε το δεματάκι μου από Βουδαπέστη,αλλά έκτοτε καμιά ενημέρωση. :mad: :mad: :mad:

Από την πρόσφατη εμπειρία σας,πόσες μέρες κάνει για να αφιχθεί Αθήνα;;

2 εργάσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι η DHL εκτελεί την μεταφορά αν και στο μέηλ ενημερώνεσαι αρχικά ότι αυτό το αναλαμβάνει η Barlin.

Για να παρακολουθείς την πορεία της παραγγελίας σου,μπαίνεις στο λογαριασμό σου στο SportsDirect

και επιλέγεις View my Orders -->Track Your Order όπου σε ανακατευθύνει αυτόματα στην DHL με τα στοιχεία μεταφοράς

του πακέτου σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι η DHL εκτελεί την μεταφορά αν και στο μέηλ ενημερώνεσαι αρχικά ότι αυτό το αναλαμβάνει η Barlin.

Για να παρακολουθείς την πορεία της παραγγελίας σου,μπαίνεις στο λογαριασμό σου στο SportsDirect

και επιλέγεις View my Orders -->Track Your Order όπου σε ανακατευθύνει αυτόματα στην DHL με τα στοιχεία μεταφοράς

του πακέτου σου.

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις οτι δεν τα γυρνανε ολα τα μεταφορικα?

τι ακριως εννοεις με αυτο?

εννοώ την προμήθεια που πάιρνει το paypal από κάθε αγορά.Εκτός κι αν έκανα λάθος και ήταν άλλο ποσό αυτό που είδα.

 

Στα μεταφορικά όταν χρειάστηκε τα γυρίσαν όλα (17Ε) αν και πλήρωσα μόνος μου το κουτί (αλλά σιγά, 2,5Ε είχε) γιατί τα ΕΛΤΑ τα βάζουν σε ξεχωριστή απόδειξη και σκέφτηκα "άντε να τους πείσω τί είναι η κάθε απόδειξη και στην τελική δεν υποχρεούνται να μου δώσουν και κάτι πέραν των μεταφορικών οπότε οκ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοώ την προμήθεια που πάιρνει το paypal από κάθε αγορά.Εκτός κι αν έκανα λάθος και ήταν άλλο ποσό αυτό που είδα.

 

Στα μεταφορικά όταν χρειάστηκε τα γυρίσαν όλα (17Ε) αν και πλήρωσα μόνος μου το κουτί (αλλά σιγά, 2,5Ε είχε) γιατί τα ΕΛΤΑ τα βάζουν σε ξεχωριστή απόδειξη και σκέφτηκα "άντε να τους πείσω τί είναι η κάθε απόδειξη και στην τελική δεν υποχρεούνται να μου δώσουν και κάτι πέραν των μεταφορικών οπότε οκ"

εμενα φιλε μου δεν μου εχει κρατησει κατι ουτε την πρωτη φορα που εκανα παραγγελια 300 ευρω ουτε τωρα 120 ευρω.εκτος αν δεν το βλεπω εγω .παντως στον λογαριασμο μου στο πειπαλ μου λεει fee amount 0 ευρω

καλησπερα σε ολους.μου ηρθε σημερα το δεματακι και 3 t-shirt μου ηταν μεγαλα και δεν μου εκαναν.αμα ηταν τυπου slazenger με 3 και 4 ευρω δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να τα επιστρεψω αλλα ειναι το ενα αντιντας και 2 λονσντειλ γυρω στα 10 ευρω το ενα οποτε ειναι κριμα να μην τα φορεσω.επειδη θα μπω στην διαδικασια της επιστροφης πρωτη φορα και δεν βγαζω ακρη μπορει καποιος να μου πει αναλυτικα τα βηματα ή αν υπαρχει ηδη καπου που να τα εξηγουν.να ενημερωσω οτι την αγορα την εκανα μεσω paypal οποτε τα γλυτωνω τα μεταφορικα.ξερω οτι το θεμα εχει απαντηθει 10000 φορες απλα ειναι ολα σκορπια και ειναι πολλες σελιδες.ελπιζω καποιος να με βοηθησει.ευχαριστω πολυ προκαταβολικα και καλη σας μερα    :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...