Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ήσουν Αθήνα θα σου απαντούσα με σχετική σιγουριά πως θα ερχόταν σήμερα. Για την Καρδίτσα το βλέπω δύσκολο. Στις μικρότερες επαρχίες κάνει τουλάχιστον +1 εργάσιμη να φτάσει.

ευχαειστω αν και πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πωσ αυριο θα ερθει τελικα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αφού το χούμε ξαναπεί.Παραπάνω από μία δύο ερωτήσεις για την dhl δεν έχουν θέση στο τόπικ.

Απαντώ για τελευταία φορά.Ναι το forwarded for delivery σημαίνει ότι έρχεται. Είτε θα το φέρει η dhl είτε θα το φέρει συνεργαζόμενη κούριερ.Αν δεν έχετε dhl στην περιοχή σου, πάρε τηλέφωνο στα κεντρικά, να σου δώσουν το tracking number από την συνεργαζόμενη κούριερ.

Αν όλα πάνε καλά, αύριο στις 9 το πρωί θα μπορέσεις να παραλάβεις μόνος σου, αφού το βιάζεσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα τι ερώτηση είναι αυτή?

 

Είναι λίγο.... γενική. Είναι ένα καθως πρέπει site αλλά δεν έχει σημασία τι σου λεω εγω

Σημασία έχει πως αντιλαμβάνεσαι ο ίδιος το τι κάνεις στο διαδίκτυο. Πχ μπορεί να το κάνεις από το wifi του γείτονα και μετά να αναρωτιέσαι τι έγινε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>haris013 πριν περίπου ένα μήνα έκανα μια παραγγελία. Την έκανα Σάββατο πρωί, Παρασκευή μεσημεράκι ήταν σπίτι μου. Αν θυμάμαι στη Βουδαπέστη έκατσε 2 μέρες το δέμα.</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Ειλικρινά ένα από τους λόγους που δεν γράφω στο παρόν θέμα είναι οι ίδιες και οι ίδιες ερωτήσεις. Δεν ρίχνω το φταίξιμο στους νέους αγοραστές του site αλλά σε αυτούς που δεν βάζουν τις γενικές πληροφορίες στην πρώτη σελίδα έτσι ώστε να παραμείνει καθαρό το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι ασφαλες να αγορασω απο το site χρησιμοποιώντας MasterCard?

Βγάλε μια χρεωστική να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο,αυτό έχω κάνει και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά τώρα με τη γνωστή κατάσταση στις τράπεζες,μπορεί να γίνει παραγγελία από SD; Αν ναι,πάνω από 60 ευρώ έχει δοκιμάσει κανείς;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε πάνω από 60, ούτε κάτω από 60. Δεν επιτρέπονται γενικά οι αγορές από εξωτερικό, εκτός βέβαια αν έχεις υπόλοιπο στο balance του paypal ή χρησιμοποιήσεις κάρτα που έχει εκδοθεί στο εξωτερικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας παιδιά εγώ προσπαθείσα να παραγγείλω από SD και μου έγραψε υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την κάρτα σας ή προσπαθείστε με κάποια άλλη Επιλογή της αγορές σας..(Και εχτές που προσπάθησα γιατί λέγαν ότι μπορείς να κάνεις αγορές μέσω τον καρτών από εξωτερικό μου έβγαλε το ίδιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...