Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι κάρτα master card εθνικής και η αγορά είναι 120€

Και μέχρι την προηγούμενη Παρασκευή που παράγγειλα είχα κάνει παρά πολλές προσπάθειές αλλά τζίφος και μέχρι ώσπου την προηγούμενη Παρασκευή ξαναπροσπαθησα κατά της 4 το πρωί δέχτηκε το έτοιμα μου και μετά μου έστειλε e-mail ότι το έτοιμα μου έγινε αποδεκτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάρτα master card εθνικής και η αγορά είναι 120€

Και μέχρι την προηγούμενη Παρασκευή που παράγγειλα είχα κάνει παρά πολλές προσπάθειές αλλά τζίφος και μέχρι ώσπου την προηγούμενη Παρασκευή ξαναπροσπαθησα κατά της 4 το πρωί δέχτηκε το έτοιμα μου και μετά μου έστειλε e-mail ότι το έτοιμα μου έγινε αποδεκτό

Προφανώς την αγορά την έκανες με κάρτα απευθείας κι όχι με paypal? Κάποιος άλλος που να δοκίμασε με paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία αξίας 429,39

 

απ' ευθείας χρεώσεις

εθνική debit mastercared > problem with the transaction

alpha bank visa electron > declined

τράπεζα πειραιώς visa debit > declined

 

απ' ευθείας χρεώσεις

wind bonus amex > declined

alpha bonus amex > declined

 

paypal

παραδόξως η χρέωση του 1.50 ευρώ από το Paypal (εθνική) έγινε κανονικά αλλά και με το paypal τζίφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς πλέον υπάρχουν 2 τρόποι να ψωνίσουμε από το εξωτερικό

 

- Κάποιος σου βάλει χρήματα στο paypal balance

- Με bitcoin (Διαβάστε τον οδηγό εδώ ή τουλάχιστον τις πρώτες 3-4 σελίδες που εξηγούνται τα σημαντικότερα)

 

 

Πάντα υπάρχει και η περίπτωση να χαλιναγωγήσουμε την καταναλωτική μας μανία και να περιμένουμε μέχρι να τελειώσει το CC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Είναι κάρτα master card εθνικής και η αγορά είναι 120€
Και μέχρι την προηγούμενη Παρασκευή που παράγγειλα είχα κάνει παρά πολλές προσπάθειές αλλά τζίφος και μέχρι ώσπου την προηγούμενη Παρασκευή ξαναπροσπαθησα κατά της 4 το πρωί δέχτηκε το έτοιμα μου και μετά μου έστειλε e-mail ότι το έτοιμα μου έγινε αποδεκτό

<br />

Prepaid ειναι η κάρτα ?</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας παιδια SOS....κανω παραγγελια στο sportsdirect επιλεγοντας την καρτα που ειχα κανει και προηγουμενες παραγγελιες και δεν την δεχεται...μήπως γνωριζετε το γιατι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια ,οπως ειχα υποσχεθει , καποια στιγμη και αφου το ποηλατο θα εκανε κανα χλμ θα εγραφα ενα review για το ποδηλατο...καταρχην εχει κανει σχεδον 200χλμ και δεν εχει δημιουργησει καποιο προβλημα..το μονο παραπονο μου ειναι τα φρενα δεν ειναι κοκκαλο , ναιμεν φρεναρουν αλλα οχι αποτωμα αλλα με ενα ρυθμισμα με 5 ευρω θα ειναι οκ ...επισης εχω μεινει αφωνος με το σσμαν το οποιο ειναιπραγματικα αψογο , επισης καιοι αναρτηση [μπουκαλα] ειναι αρκετα καλη αν και κανει εναν μικρο ηχο αλλα απο οτι μου πε ποδηλατας δεν ειναι κατι το ανυσηχητικο...πιστευω πως ειναι πραγματι value for money καθως δεν ββγαζει προβληματα και μεχρι στιγμης που τοχρησιμοποιω καθημερινα δεν με εχει κανει να ξενερωσω ουτε λιγο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...